Кралски работи и клюки - 11

  • 64 233
  • 950
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: X
Не я харесвам Мегън с тези лалугерски очи. Не ми харесват като двойка с Хари.

# 886
  • Мнения: 2 185
Ето го пръстена
https://www.goodhousekeeping.com/life/entertainment/a20760263/me … ng-royal-wedding/
А годежния пръстен на Кейт е всъщност годежния на Даяна..това е всеизвестно.

Роклите на Меган ми харесаха, но сватбата не особено.
Прекалено ми дойде това с цветнокожия пастор/хостел и гости - too much си беше за мен.
Можеше по-обрано да е, но това си изглеждаше като умишлено натъртване на факта, че булката е с такива корени и що ли не един вид демонстрация, което за мен си е избиване на комплекси.

# 887
  • София
  • Мнения: 10 057
Хари има някаква странна гривна?
Обеците на Мегън, заедно с гривната от сутринта, веднага ги взимам Simple Smile

# 888
  • Мнения: 14 802
Никога не съм харесвала Кейт,вече ми става все по-симпатична.Заслугата е на Мегън.Не съм гледала серияла,в който е играла.За първи път я видях в новините,че Хари се сгодява.Много ми е противна,има грозен дълъг нос и непрекъснатата миловидна усмивка ми изглежда фалшива.Чудно ми,е че толкова хора се захласват по ''красотата'' и,но всеки си има вкус.Сто пъти се говореше как изобщо не знаела,че Хари е принц.Да,бе!От малка е била обсебена от лейди Даяна.Нейна книга е била настолното и четиво.Стени облепени с нейни снимки,копирала я е,бутала се в благотворителни каузи като нея и .....не знае кои са синовете и? Mr. GreenИ двете снахи на кралицата са си оплели кошниците много добре.И двете с години са мечтали да се намърдат в двореца, и когато им се е отворила възможност са си изиграли отлично картите.БРАВО!Не съм гледала венчавката.Тук прочетох за пастора и може някой ден да видя гето изпълнението.Разгледах снимки,дебелогъзите силнопигментирани ам.гостенки с тлъсти глезени и гръдни обиколки ме карат да злорадтсвам.Знам,знам,че в техните среди е супер секси,но у мен предизвикват само отвращение.Добре,че не съм като тях и с лице на младо(?)женката.Наистина ли е красива тази жена?
https://www.instagram.com/p/Bi9TNYnHZBV/?taken-by=meghan_and_harry

# 889
  • Мнения: 1 386

Кейт изобщо не михаресва с тази селска рокличка .

Ми тя си селянее по принцип.

.....селска Simple Smile
Има си етикет- до къде да ти е дължината на роклята/полата,горе на ръкава,да не ти се гледат рамената,мишниците и т.н.в официалното им облекло.
До сега да сте видяли някоя дама да показва холивудски сексапил и голи рамена,за да се хареса на плебса?
Дойде тая американка и започна-много "освободена" го дава,.........голи рамене,ала-бала.Нарушиха какви ли не правила,ама ха.

Както са я подкарали може да предават и първата брачна нощ...

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 02:14 от Zhani

# 890
  • Мнения: X
https://
Е, това не го разбирам, как може да носиш чужди бижута, още повече на починал човек.Имат пари за нови, свои собствени.

Ти май много работи не разбираш, по принцип.

# 891
  • Мнения: 14 802
Клип от първата брачна нощ ще се появи скоро в мрежата. hahahaНеизвестен ще го открадне от телефона на булката.

# 892
  • Мнения: X
Клип от първата брачна нощ ще се появи скоро в мрежата. hahahaНеизвестен ще го открадне от телефона на булката.

Искаш ли да те докладвам или сама ще се разкараш?

# 893
  • Мнения: X
Клип от първата брачна нощ ще се появи скоро в мрежата. hahahaНеизвестен ще го открадне от телефона на булката.

Искаш ли да те докладвам или сама ще се разкараш?

# 894
# 895
  • София
  • Мнения: 15 512
https://
Е, това не го разбирам, как може да носиш чужди бижута, още повече на починал човек.Имат пари за нови, свои собствени.

Ти май много работи не разбираш, по принцип.
Не всички са толкова умни, като теб.

# 896
  • Мнения: 2 147
Е, това не го разбирам, как може да носиш чужди бижута, още повече на починал човек.Имат пари за нови, свои собствени.

Брошките на кралицата също са на починали хора Grinning .

# 897
  • Мнения: X
Check Please, май ти си за докладване...

Само си виж последните три заядливи поста в темата...smile3555

# 898
  • Мнения: 9 547
Поне видяхме гърба на роклята .Чудесна е , нищо прекалено и много и отива .

Ние тук може да си пишем каквото си искаме , но истината е ,че принцовете са избрали Кейт и Мегън. Може да има по-красиви , по-умни или по-добри от тях , но те са избраниците .
Лека нощ момичета , беше ми приятно да съм във вашата компания

# 899
  • София
  • Мнения: 30 261
Аз пък не мога да разбера, защо винаги се изостря тон??? Много ясно, че ще има различни мнения по която и да е тема. Едни харесват Мегън, други Хари, трети не харесват изобщо кралското сем-во, а четвърти се възхищават на баба Бети. Какво толкова странно има? Чак се стига до заплахи и лични нападки. ooooh! Това е просто един форум и някаква тема в него.

Абсолютно нормално е да се предават бижута от поколение на поколение, а и това е начин да се почете Даяна, синовете ѝ да покажат, че не са я забравили, че тя е с тях във важните моменти от живота им. Днес беше точно такъв ден.

Общи условия

Активация на акаунт