Добре дошли, Февруарки 2019

  • 45 389
  • 790
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 478
Ами на мен ми каза лекарката, че след 12 седмици, т.е. около след месец можело да ми каже. Иначе масово съм чувала, че е 16 седмица.
Май всички искаме момиченца Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 621
Хаха да. Това ще са женски февруарски бебета Simple Smile
При нас обаче името за момче само е ясно - Никола ще е. Аз от 17 годишна много го харесвам. На мъжа ми случайно и баща му е така та екстра. Но за момиче е драма. И ако раждам тук фамилията ще е драма. Щото на Колев те добавят ова и ще е Колевова и мъжа ми иска да е Димитрова като мен в този случай....

# 287
  • Мнения: 845
Няма ли да е Колева? Не всеки път се добавя -ова, може и -а?

# 288
  • Мнения: 621
Не мисля че има в Чехия. Не съм го срещала като вариант и на мен ми викат Колевова(нищо,че не съм си сменила фамилията). По разни банки,брокери и институции.

# 289
  • Мнения: 2 109
И ние имаме имена за момиче, но незнам как ще се разберем кое точно да е Grinning . Иначе за момче нямаме никакви идеи, аз предлагам някое от време на време, но таткото винаги е против. Предполагам, че ако е момче, все ще го измислим.
 little_mermaid, Никола е страхотно име, и на мен ми се върти в главата. И ние скоро си взехме куче, държах да е мъжко, ама на кучето името го сънувах Grinning
 Аз се поуспокоих вече, почти нямам болки, надявам се хапчетата действат.
 Мисля положително, разглеждам бебешки неща и си представям вече какво ще е.

# 290
  • София
  • Мнения: 418
За първото бях сигурна, че ще е момиче и така се оказа (още на ранната фетална в 12-та седмица се видя)
За второто имам подобни предчувствия, но да видим. Ако е мъжко, пак няма да го върна  Laughing
И ние имаме само женско име засега  Grinning
Сега се връщам от лекар, 13мм ембрион със сърдечна дейност  Heart , отговарящ на 7с 6 д., изчислен от докторът термин - 06.02.2019, по ехограф - 01.02, но то още колко пъти ще се изместят нещата...

# 291
  • Мнения: 845
Все хубави новини и полижителни емоции Hug Може малко странно да звучи, но като ви чета някак си ми действа успокояващо, че всичко ще е наред този път Grinning Днес ме мъчи сънливост, едвам си държа очите отворени, а ей сега от 14 съм на работа. Ще пробвам с едно кафе с мляко да свежна.

# 292
  • Мнения: 1 333
За първото бях сигурна, че ще е момиче и така се оказа (още на ранната фетална в 12-та седмица се видя)
За второто имам подобни предчувствия, но да видим. Ако е мъжко, пак няма да го върна  Laughing
И ние имаме само женско име засега  Grinning
Сега се връщам от лекар, 13мм ембрион със сърдечна дейност  Heart , отговарящ на 7с 6 д., изчислен от докторът термин - 06.02.2019, по ехограф - 01.02, но то още колко пъти ще се изместят нещата...


Супер, само такива новини да се чуват! Heart Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 418
Аз съм много сънлива, заспивам преди детето вечер.
 И да ви разведря с една вчерашна случка Simple Smile
Заради детето работя от 7,30-16. Първият колега идва към 8.30-8.40. Вчера бях адски изморена, бездруго вървя и спя, но вчера едвам държах очите си отворени. Реших да се облегна за малк на бюрото и... задрямах  Laughing И точно тогава, както никога, решила да подрани една особа, която преди 9.15 не съм виждала тук. Няма такъв шок  Laughing Подскочих, опулих се и в срама си почнах да ломотя едни небивалици... още ме напушва смях Simple Smile Няма такава неловка ситуация просто
Добавям, че такова нещо никога не ми се е случвало, да не решите, че ходя на работа да си отспя  Laughing

# 294
  • Мнения: 19
Здравейте, да попитам някоя от вас променила ли е начинът си на трениране и физически упражнения? Аз тренирах всеки ден преди да разбера че съм бременна.. та сега много се чудя как да си направя тренировъчната програма...🙂

# 295
  • София
  • Мнения: 478
Pxoenix и аз така с датите, уж беше 03.02., вчера 05.02., при мен размера доколкото гледах от снимката като за 7+1 дни беше 10,3 ММ, нещо такова, даже не го коментира лекарката, каза, че е както си трябва всичко.

# 296
  • Мнения: 621
Здравейте, да попитам някоя от вас променила ли е начинът си на трениране и физически упражнения? Аз тренирах всеки ден преди да разбера че съм бременна.. та сега много се чудя как да си направя тренировъчната програма...🙂
Аз не спортувам нищо в момента. Лекарят каза след като прокървих да поспра,че и секс не ни дава. Иначе и аз съм доста активна,но ме е страх.Особено с един аборт не смея просто. Ако всичко е на ред на 9.07 като ми е прегледа ще помисля за спорт отново.Според мен не се претоварвай,но няма нужда да спираш съвсем ако всичко е наред.

# 297
  • Мнения: 845
Относно тренировките, аз бях намерила програма за бременни. Продължителността беше различна, според жената - дали е начинаеща/напреднала. Като цяло, най-важното на което бяха наблегнали е, че ако почнеш да се задъхваш, значи е време за почивка. Не трябва да се преуморяваш. Иначе аз карам колело от време на време. Правим си с моят някакви разходки. И гледам да ходя пеша.

# 298
  • Мнения: 1 333
Аз никога не съм била от активните, но ми се искаше сега точно като бременна да правя все някакви си упражнения. И аз имам колело, може да се качвам за по малко, имам и от тея големите топки, ще разгледам и аз за разни упражнения за бременни Grinning Ходя си пеша и аз до работа и обратно, даже ММ все ми се кара защо не съм с колата, да не съм се преуморявала. Но докато мога ще вървя.

# 299
  • София
  • Мнения: 478
На мен ми препоръчаха в женската консултация да ходя повече, четох също, че това е едно от най-добрите неща за бременни. Иначе до преди няколко месеца ходех на спининг и после на нещо като аеробика с тежести, но мен винаги много ме е мързяло и от два-три месеца не правя нищо.

Общи условия

Активация на акаунт