Как да се предпазя от вагинални инфекции и преждевременно раждане?

  • 679
  • 2
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Здравейте,
Бременна съм в 23 г.с. Имам едно преждевременно раждане в 27г.с. преди 11 години, причината, за което така и не се изясни (както всичко се развиваше перфектно и изведнъж водите ми изтекоха). Сега съм на множество превантивни терапии, както и серклаж от 16г.с. Шийката ми сега е 3 см. Правя микробиология, ПКК и ЦРП всеки месец. Според няколко лекари не е нужно по-често. Но никой не ми изясни за колко време се развива една инфекция, така че да застраши бебето? А аз все повече се притеснявам... Прочетох за домашните тестове за вагинални инфекции и PH, някой ползвал ли ги е? Аз утре ще си купя поне два вида, за да си правя например на 5 дни. Но искам да чуя повече мнения и препоръки.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 419
Това е вманиачаване, извинявай. Има множество причини за преждевременното раждане. Не ги знам, тъй като не съм учила медицина и гинекология 7 г. Нито пък ти.
Но притеснението от болести също може да окаже лошо влияние.

# 2
  • Мнения: 823
Привет ! Докторите са взели всички мерки,не се измъчвай допълнително Simple Smile Почивай си ,намери си занимания ,за да не мислиш само това.Всичко ще бъде наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт