Как запазвате спретнатия си вид с течение на деня

  • 53 065
  • 504
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
За спиралата-: ползвай водоустойчива.

# 226
  • Мнения: X
Една съфорумка на лични сподели, че избърсва четката с кърпичка, преди да нанесе. Вчера го направих и май за пръв път не ми се насъбра в ъгълчетата и зарони под очите...
Това за водоустойчивата го знам, но  ми е трудоемко да я изчистя от ресниците вечерта.

# 227
  • Мнения: 19 061
Помага да нанасяш по-малко, ако проблемът е в роненето на спиралата, но не и ако проблемът е, че от сълзенето на очите спиралата се размива и размазва.

# 228
  • Мнения: X
Ако някъде се продават белезници, подходящи за работното място, свиркайте. Така и не се отучих от идиотския навик малко след като съм се гримирала да разтъркам хубавичко очите си, особено като съм сънена. Ефектът е потресаващ.

# 229
  • Мнения: 1 788
Не ползвам тежък грим или почти никакъв, та не се налага да поправям и дооправям по време на деня.
Дрехите ми си стоят нормално и не ми се е случвало да се мачкат чак толкова много и чак до грозно, макар че нося предимно естествени материи и седя на стол.
За мен най-важно е просто да остана свежа. В някаква степен успявам най-вече като внимавам с температурата в стаята (стига да има консенсус с колегите).
Иначе ползвам парфюми, но рядко употребявам и подновявам в течение на деня. Издържат си нормално. Понякога в края на работния ден, ако не се прибирам директно вкъщи, се случва да се парфюмирам малко.
В дамската чанта нося само най-необходимото, предимно разни санитарни принадлежности. Но пък имам куп продукти за устни. Нокторезачки и пили почти никога не нося ежедневно. Много рядко и почти никога не ми се случва да ми се счупи нокът.

# 230
  • Мнения: 2 480
Пътувам с градски транспорт. Редовно съм с мръсни ръце и счупен нокът, а не мога да понасям това! Някакви идеи?
Спирала не нося в жегите, слагам мигли, така реших проблема Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 38 539
Мокри кърпички и гел /за лак и за дезинфекция/.

# 232
  • Мнения: 4 585
Подкъсени нокти, добре оформени овално, против счупвания. Докато пътувам, гледам да докосвам възможно най-малко повърхности, мокри кърпички на лесно място и измиване веднага щом стигна до вода и сапун.

Водоустойчива спирала се маха лесно с мицеларна вода или с кърпички - бебешки, за махане на грим.

# 233
  • Мнения: 1 788
И аз ползвам ежедневно транспорт.
Нямам никакъв проблем с поддържането на хигиената на ръцете.
Навсякъде, където ходя, има вода и сапун, така че това е едно от първите неща, което правя, когато приключа с ходенето навън.

# 234
  • Мнения: 3 331
Подкъсени нокти, добре оформени овално, против счупвания. Докато пътувам, гледам да докосвам възможно най-малко повърхности, мокри кърпички на лесно място и измиване веднага щом стигна до вода и сапун.

Водоустойчива спирала се маха лесно с мицеларна вода или с кърпички - бебешки, за махане на грим.

Какви са тези бебешки кърпички за махане на грим? Аз такива не съм виждала!  Shocked

# 235
  • Мнения: X
Гримирани бебета.  hahaha Предполагам, имала е предвид, че маха грим с бебешки кърпички, но се е получило много смешно.

# 236
  • София
  • Мнения: 38 539
От тази тема се сетих, че трябва да си взема коректор. Има един много хубав, течен, на Аура.
Че на лекции направо ми изтичат очите с тази мултимедия.

# 237
  • Мнения: 4 585
Ох, да, сега като се прочетох е смешно Simple Smile Махам грима лесно с бебешки кърпички (Бочко), или със специалните за сваляне на грим.

То знае ли човек какво ще измислят, преди време попаднах в шивашки цех, където правеха официални рокли с шлейф за деца 3-4 годишна възраст.

# 238
  • София
  • Мнения: 19 253
Има мицеларна вода за водоустойчив грим, обикновената не го сваля.
Няколко пъти съм забравяла и съм си спала с него. Да съм хубава и по време на сън  Mr. Green

# 239
  • Мнения: X
То знае ли човек какво ще измислят, преди време попаднах в шивашки цех, където правеха официални рокли с шлейф за деца 3-4 годишна възраст.
Оффтопик, но наскоро попаднах на снимки от завършване на детската градина. Децата бяха с тоги и бакалавърски шапки.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт