Как запазвате спретнатия си вид с течение на деня

  • 53 077
  • 504
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 687
Ааа, не ме учудва, една позната скоро изрева, че й искат пари за "абитуриентско тържество-изпращане" в детската градина.

# 241
  • Мнения: 2 352
Че и професионална фотосесия и албум за не малка сума дадох при завършване на детската градина. Ама те тези идеи идват от някои майки, а нали разбирате, че никой фотограф няма да откаже да препечели. Тоалетите - отделно. Разни подаръчета и почерпки  за децата, цветя и подаръци за госпожите...
Простете, отклоних се от темата, ама като видях предния пост, не се стърпях... Спомените нахлуха в главата ми. 

# 242
  • Мнения: 3 400
Ох, да, сега като се прочетох е смешно Simple Smile Махам грима лесно с бебешки кърпички (Бочко), или със специалните за сваляне на грим.

То знае ли човек какво ще измислят, преди време попаднах в шивашки цех, където правеха официални рокли с шлейф за деца 3-4 годишна възраст.

Тези рокли са за сватбените тържества. Не гледахте ли сватбата преди няколко седмици? Има традиция малки момиченца и малки момченца да са шафери.

# 243
  • Мнения: 4 687
Ние едно време бяхме "малки булки" - мистериозно за нас се споделяха едни бели рокли, които не беше ясно точно на кого са, защото минаваха през всички братовчедки и приятелки. Някои даже шиеха за малките момченца "малък зет" - костюм, който е копие на младоженския.

Да питам - има ли някакъв начин да си запазя краката от умора през деня? Често се налага да изляза със затворени обувки с чорап, през деня горещо, като ходя или дори да стоя по-дълго време се изморявам, независимо с какво съм обута. Някакъв лечебн крем преди излизане дали ще има дълъг ефект?

# 244
  • София
  • Мнения: 3 090
Ние сме точно на вълна малки абитуриенти и всичко е точно така, ще има тържество, парти впоследствие, подаръци, цветя и т. н., но пък нямаме нищо против.
Аз също имам умора в краката, отскоро и схващания, което е признак на дефицит на магнезий. Взех си добавка, но има и много хубави гелове за мазане с магнезий.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 305
По принцип не ми се налага да съм свръхспретната ежедневно. С работни дрехи съм, така че спирали и червила не ми вършат никаква работа.
Слагам само фдт и си запълвам веждите. Толкова. Понякога ми се налага да попивам със салфетка лъщенето, с мазна кожа съм.
Ако обаче вечерта имам ангажимент и трябва да съм официална си нося каквото трябва в чантата.

Не знам, сега като си чета написаното мога да си обясня защо не ми дават дори 20 години.

# 246
  • Мнения: X
И аз не се гримирам. Може ли да пуснеш линк към работните дрехи?

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 305
В смисъл линк?
Просто дънки, работна риза. Че като се изцапам, да не ми пука.
Иначе си имам женствени сладки дрешки, ама те не са за ателието.

# 248
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Работни дрех ии червило са допустима и даже желана комбинация. Могат да са много женствени и свежи едновременно.  Ноз ависи какво е ателието.

ПП То в бизнес костюм е работни дрехи Simple Smile дори да е с рокля. Затова ми стана и на мен интересно какво са работните дрехи.

# 249
  • Мнения: 19 139

Не знам, сега като си чета написаното мога да си обясня защо не ми дават дори 20 години.

Защо?

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 14 687
Защото всяка ССФ младее на фона на останалите ССФ.

# 251
  • Мнения: X
Истината е в косата. Ако тя не изглежда добре, цялостната визия не изглежда спретната.

# 252
  • Мнения: X
Не че, ако косата изглежда добре, а дрехите са смачкани и лекьосани, цялостната визия е особено спретната.

# 253
  • Мнения: X
Аз лично не съм виждала жена с добре направена коса, а дрехите да са лекьосани. Но пък съм виждала много добре облечени, добре гримирани, а пък забравили за минат един гребен през косата, понякога дори и да я измият. Редовно се возя с такива в рейса.

# 254
  • Мнения: 4 808
То това за гребена в косата е доста относително. Моята коса е чуплива и приятели са ми казвали, че все си изглеждам рошава. Но и на мен така ми харесва, гребен удрям само сутрин. За неизмитото - имам познати, на които косите просто са мазни, мият ги всеки ден и пак... Моята е суха и две седмици да не я измия, сигурно няма да се омазни.

Общи условия

Активация на акаунт