Лапароскопия на киста

  • 640
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте група Simple Smile

Искам да споделя своят проблем. Преди няколко месеца ми откриха киста на левия яйчник,изписаха  ми Дуфастон по схема за 10 дена ,за спукване ,но понеже 2-3 пъти имах ужасни болки,като казвам ужасни се има впредвид ,че на два пъти се озовавах в БП . Та доц. д-р Стойков след преглед установи,че кистата ми е ендрометриозна с размери 8/9 см и категоричното му мнение на специалист беше ,че трябва да се отстрани лапароскопски. Така и направих,на 19.03 махнах кистата с лапароскопия,изписаха ме ,всичко беше наред. Имах отичане на кръв 2-3 дена след операцията ,но рой каза,че това в нормално. Дойде ми цикъла с 6 дена по-рано и не беше толкова редовен,както обикновено ми е бил. Започнах с първия ден на МЦ да пия Линденит по схема за 3 месеца. И проблема дойде,свърши ми цикъла ,правих секс на следващият ден и с приятелят ми установихме ,че имам кръв ,но решихме,че може да не ми е свършило напълно. На следващият и по следващ двн повторихме и отново имах кръв. Ще бъда крайно благодарна ако някой със сходен проблем сподели. Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
От линдинета е- той е хормонален препарат и е обичайно да има леко зацапване през първия месец от приема му. Пила съм го с години, като правех месец почивка на всеки 6 месеца. При всяко ново започване на хапчетата имах леко зацапване почти през целия месец на приема. Консултирала съм се с 2-ма АГ и казаха, че е съвсем нормално.

# 2
  • Мнения: 12
При всяко ходене до тоалетната имам леко зацапване ,не съм се консултирала още с гинеколога ми,но ще го направя все пак. Не изпитвам боли при полов акт ,кръвта не е много,но я има. Дано е от Линденита ,аз ще го пия 21дена с 7 почивка.

Общи условия

Активация на акаунт