Най-нежните слова,които ви е казвал мъж са ...?

  • 8 886
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Sick До сега такива работи не са ми казвали или поне не ги помня.
Който ме познава, знае, че ще повърна при първия опит да ми обяснява как "живота му е в мойте ръце"  Blush

 Tired Peace Close

Подкрепям. Подобни думи просто не са за всеки.

# 16
  • Мнения: 5 622
Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green

Ми може това да му е била коронната реплика просто  Crazy

 Joy

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Шиии праая кот си искам ма оуу
Не бе: Толкова е хубаво, ама найстина е хубаво твоето дупе, много го обичам!!!!
Ей ся се чудя дали не е женен за дупето?

# 18
  • Мнения: 1 006

понякога един поглед може да каже всичко...


 newsm10

И не само един  Hug

Както аз, така и мъжете, с които съм имала връзка сме били повече по жестовете.Те могат да изразят стократно повече, въпреки, че ние жените обичаме да ни свалят словестни звезди.

Нито една изречена дума не е допринесла толкова голяма полза, колкото безброй неизказани. Тази мисъл много ми харесва и временно я бях лепнала в подписа ми.

Нещо, което са ми казвали, и което не успях да разбера и проумея от раз е :"Аз  НЕ съм влюбен в теб...Аз те обичам." Hug

# 19
  • Мнения: 8 917
Кои нежни думи казани ви от мъж,никога няма да забравите? WinkНещо от сорта"Животът ми е в твоите ръце,скъпа!". LaughingИли какво?
Той и досега ми ги казва и с това си ми разтапя сърчицето Embarassed Embarassed Embarassed В интерес на истината много нежни думи са чували ушите ми, но си е показателно на кой думите са съвпаднали с делата му Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 306
Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green

Ми може това да му е била коронната реплика просто  Crazy

 Joy

А после като допълнение:"Абе,душа,ти знаеш ли,че имаш страшни очи?" hahaha

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много си хубава!!!!!!!!!!!!!!И това всеки ден,в последно време казва<Аз имам най-хубавите жени на света и това ме прави щастлив>

# 22
  • Мнения: 1 006
Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green

Ми може това да му е била коронната реплика просто  Crazy

 Joy

А после като допълнение:"Абе,душа,ти знаеш ли,че имаш страшни очи?" hahaha

И накрая, както каза Слави /  Sick /веднъж...всъщност репликата са я родили мозъците на сценаристите му, а не той... ooooh!

Та накрая : "Искаш ли да те водя у нас, за да ти покажа колекцията ми от нощни пеперуди?" Mr. Green

# 23
  • Мнения: 289
Нещо, което са ми казвали, и което не успях да разбера и проумея от раз е :"Аз  НЕ съм влюбен в теб...Аз те обичам." Hug


И на мен са ми казвали същото нещо, и аз първоначално не го разбрах правилно ... дори се ядосах едва ли не.

# 24
  • Мнения: 1 006
Нещо, което са ми казвали, и което не успях да разбера и проумея от раз е :"Аз  НЕ съм влюбен в теб...Аз те обичам." Hug


И на мен са ми казвали същото нещо, и аз първоначално не го разбрах правилно ... дори се ядосах едва ли не.

То и аз почти бях готова да се бием голи до кръста  Wink, но спокойно ми беше казано :"Щом не разбираш какво означава това, няма смисъл да ти го обяснявам."

После сама си го обясних и установих, че разликата е огромна  - от Земята до Луната и от небето до морето...и то на зиг-заг. Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
... Толкова е хубаво, ама найстина е хубаво твоето дупе, много го обичам!!!!
Ей ся се чудя дали не е женен за дупето?

Същото Mr. Green...не съм сигурна, че е много нежно, но пък си имам самочувствие откъм дупе Grinning Heart Eyes.

# 26
  • Мнения: 308
 мен също най-много ме впечатлява когато съпрегът ми каже че двете с дъщеря ни сме най-прекрасното нещо в живота ни и много ни обича. но най-много усещам обичта му когат сутрин става и без да ни буди ни целува и излиза.

# 27
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
е-майлите които си разменяхме в работно време докато бях бременна - все стихове, дори "ще купя бисквити", беше подобаващо поднесено Simple Smile - спокойни и щастливи времена...
А най- милите са много скъпи и само за мен.

# 28
  • Мнения: 2 257
Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green

Ми може това да му е била коронната реплика просто  Crazy

 Joy

А после като допълнение:"Абе,душа,ти знаеш ли,че имаш страшни очи?" hahaha

И накрая, както каза Слави /  Sick /веднъж...всъщност репликата са я родили мозъците на сценаристите му, а не той... ooooh!

Та накрая : "Искаш ли да те водя у нас, за да ти покажа колекцията ми от нощни пеперуди?" Mr. Green

Придружено с убедително юнашкото "7-8 и ще си паднала ..... лягай и брой си сама" Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 734
" Обичам те...това е моя живот! Да те обичам! " ( дословен цитат Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт