Скъпи наследници - Тема 6... Семейството е всичко

  • 77 836
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 31 191
Скучна ми е серията.

# 511
  • Мнения: 4 594
И на мен ми беше скучно, а Чочо нали се разбра, че е в болница.

# 512
  • Перник
  • Мнения: 300
аз заспах

# 513
  • Мнения: 1 539
Аз пък се радвам, че възобновиха сериалчето и се изкефих на серията. Целият сериал е заснет наведнъж, така че няма как да са взели предвид реакциите на зрителите и да са сменили подхода. Каквото беше преди прекъсването, такова ще е и сега. Косьо и Иван и на мен ми дойдоха в повече, но имаше и хубави моменти. Станислав и Нора стопиха ледовете Wink

# 514
  • София
  • Мнения: 22 948
Вчера почти всички казаха, че си пожелават поне още 170 епизода. Grinning

# 515
  • София
  • Мнения: 4 429
                  ЕПИЗОД 102  ЛИНК

# 516
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Отивам да го гледам.
И аз харесвам сериалчето.
Благодаря на Mari_Mar bouquet

# 517
  • София
  • Мнения: 27 179
Това че Борис не може да го вдигне дали е следствие на инцидента или е нещо случайно, появило се може би и заради загрижеността му за Чочо (или пък е сигнал Катето да се барне малко, че има вид на човек прекарал 24 часа в операционната). А Чочо е пълен мухльо, но е ясно, че ще се освести.

# 518
# 519
  • Мнения: 1 179
Mari_Mar, въпреки, че темата не е много активна, моля те, не спирай да качваш видеата. Simple Smile)

# 520
  • Мнения: 35 110
Ужасно слаба серия. И цялата тая линия ме дразни. Юли е толкова добър актьор. В случая направо с епохабява с ролята си на Чочо

# 521
  • София
  • Мнения: 22 948
От серията ми направи впечатление най-много това, че Цветан явно е голям фен на оранжевото, правете сметка...  Laughing

# 522
  • Мнения: 35 110
Те и двамата с бащата на Борис бяха много колоритни в тяхната сцена

# 523
  • България
  • Мнения: 6 211
Чочката си е дразнител. Прекалено много време са му отделили.
Станислав обаче май ревнува Ани.
Уж се заглеждаше по майката на момченцето, обаче нещо взе да гледа в друга посока.
Още снощи ми направи впечатление грубото му изказване пред Ани по отношение на Калин.
А в серията тази вечер гледаше през прозореца към тях.

# 524
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Аз нямам възможност да гледам епизодите в часа, в който ги излъчват,
за това благодаря на Mari_Mar, че благодарение на нея, мога да ги гледам в по-късните часове.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт