Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Виж, Хамлете. Вчера, в началото на темата, ти се дадоха доста полезни съвети и мнения. Препрочитай си ги чат-пат. Никой не ти мисли лошото, всичко е добронамерено, така че възползвай се.
Очевидно е, че имаш проблем с общуването, приемаш всичко буквално и не чаткаш тънките базици. Поработи над това, за да ти е по- лесно в общуването. Пишеш, че си с луда кръв или нещо такова. Кое по- точно ти е лудото, щото аз виждам един скучен тип.
Не пиеш, сигурно не пушиш, очевидно и по жени не ходиш... Отпусни му малко края, бе човек.

# 16
  • София
  • Мнения: 24 839
Който влиза във връзка без очаквания, и без да знае кое му е приемливо и кое - не, рискува доста неприятни изненади.

Е, едно е " без специални очаквания", а съвсем друго "кое му е приемливо".
Едното няма нищо общо с другото.

# 17
  • Мнения: 6 970
Сега за малко сериозно. Grinning
Самотата има много проявления и сексуалната й част е едно от най-незначителните. Хората, които се оплакват, че са сами и търсят човек до себе си действително искат нещо - някой, който да ги харесва, разбира, изслушва, да се смеят заедно и да си прекарват времето по-хубаво и пълноценно. И секса е някъде там, но технически се намира лесно - явно на тези жени това не им стига.

# 18
  • Мнения: 3 545
Дали въобще си прави някакви изводи от писаното тук или само се чуди коя ли ще върже?
Според мен най-добре е да си намери работа и да живее живота, не само да го обича.

# 19
  • Мнения: X
Значи, това, че някой ги владее теоретически нещата, не е гаранция, че би могъл да ги постигне на практика. Така че от много дрън-дрън няма смисъл. Особено пък когато става въпрос за чувства, няма как да изпиташ точно като по учебник.

# 20
  • София
  • Мнения: 30
Скъсах, защото е типаж, който взима твърде насериозно всичко, не разбира от майтап, стиснат, и най-вече: скууучен до безобразие. С две думи: такъв, с който няма какво да си кажа.

# 21
  • Мнения: 17 409
Защото ми пречеше да съм всякак себе си.
А, стига с тез очаквания Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Нека не забравяме, че очакванията вървят в комплект с разочарованията.

# 23
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 862
Нека не забравяме, че очакванията вървят в комплект с разочарованията.
Докато разсъждаваш така...така ще ти се получават нещата

# 24
  • Мнения: 1 770
Нека не забравяме, че очакванията вървят в комплект с разочарованията.

Който няма очаквания, не рискува да бъде разочарован!

Иначе по темата - заради афера на половинката!

Гледам да снижавам очакванията си до минимум от новата ми връзка. Искам да сме здрави и да мечтаем и постигаме заедно. Не бих казала отново, че ще е форевър енд евър! Искам да живея и обичам не утре или след 2 години, а днес!! 💜

# 25
  • София
  • Мнения: 17 850
Който влиза във връзка без очаквания, и без да знае кое му е приемливо и кое - не, рискува доста неприятни изненади.
Очаквания е различно от граници Peace Могат да се смесят и да произлизат едно от друго в някои ситуации, но като цяло това, че нямаш конкретни очаквания за развитието на дадени отношения не значи автоматично, че ще се примириш с нещо, което е неприемливо за теб или че изобщо не знаеш дали е приемливо.

# 26
  • Мнения: X
Някой, който отговаря на очакванията и изискванията ми, както и аз на неговите.
А предишните приключиха, защото не си отговаряхме. Само в един случай подозирам реализиране на склоността му към аферчици.

# 27
  • Мнения: 630
Любов.
Спокойствие.
И сигурност.
Очаквам.

# 28
  • Мнения: 17 409
Да отговаря поне на 49 от 50, нали, докато един ден не изчезне потресаващо неочаквано. Ко значи изисквания? Попълвате си анкетни карти ли?
Нагласи, бих казала аз, душевни, физически. Ако си търсим съквартиранти, то там вече се касае действително за изисквания.

# 29
  • Мнения: X
Нагласи, бих казала аз, душевни, физически. Ако си търсим съквартиранти, то там вече се касае действително за изисквания.
Ми предвид, че е възможно да станем и съквартиранти, а съквартирантите ще намерят за какво да се скарат - предпочитам да има основа да се сдобряваме.

Общи условия

Активация на акаунт