Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №62

  • 47 861
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 9 541
Ех, Наде Hug, всички около АсФер си оправиха живота, могат да живеят по-спокойно, само "нашите" - не!



—Вы оба скрыли от меня секрет моей жизни.

# 692
  • Мнения: 9 541
Хубава вечер на всички! Heart Eyes За някои -лека нощ! newsm46




# 693
  • Мнения: 1 572
ми не знам. би трябвало да е автоматично и единственото ми обяснение е ако това е скрийншот на някого от по-ранна часова зона, ама чак пък 3-4 часа ми се вижда много

днес ми е последен ден у дома и до другия понеделник ще разчитам на вас за инфо и подобни....направо ми е тъжно и малко странно, че няма да гледам в понеделник..този филм направо се превърна в час от ежедневието ми, но няма начин...другия понеделник ще трябва да изгледам 2те серии едновременно и ще съм на линия за предполагаемия финал

# 694
  • Мнения: 4 706
popai, приятно прекарване, къде ще ходиш? Ще ми липсва твоята неутрална активност по време на онлайна, (разказваш какво става без излишна емоционалност в поста, която влияе на възприятието, особено ако не гледаш в момента) Simple Smile
Надявам се не оставят вратички на финала за втори сезон, да позакърпят както могат страничните истории, които започнаха и повече време за Асфер на финалните 2 епизода, надявам се.
Но наистина искам да кажат нещо с това бащинство .. има ли го, няма ли го, все ми е тая, но да не го оставят да виси във въздуха така.
Дали всеки следващ сценарист е гледал старите епизоди... въпросът е реторичен.

# 695
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Попиии, къде ще ходиш?  smile3506
А фрагманите кой ще ни ги лови?  Hug

# 696
  • Мнения: 1 572
Хаххах момичета, отивам във Варна морето....и по-нататък не знам как беше....няма да имам комп, само тел
утре съм на линия за фрага със сигурност, другата седмица, ако ми е останал нет в тела също...няма да ви оставя съвсем, ще чета и ще питам със сигурност, защото мразя да съм в неведение

имам някакво усещане, че следващата серия ще е даже по-интересна от самия финал..от фрага чакам хем една мъка от много страни, хем борбата на любовта на аслъ, която ще се опита да излекува душата на любимия

имам нужда от помощ с това, а и за другите
https://twitter.com/twitter/statuses/996990965993889792
цял ден споделят това видео и отново вдигнаха прах...голяма драма с финала

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 00:06 от popai_00

# 697
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Попи, хубаво да си изкараш!  Hug
А за видеото в туитър-този е май някакъв, който говор за религиозни неща. Но явно някой му е писал или му се е обадил, да кажел този водещ на Канал Д да не свършва ЧБЛ.  Laughing

# 698
  • Мнения: 9 541
Добър ден на всички! Hug Я, Джулс Hug преди мен Peace

Попай Hug, приятно прекарване във Варна, да имаш хубаво време и ако си командировка - по-малко задачки, ако си на почивка, няма да те мисля въобще Joy

Вярно, че свикнахме наготово и светкавично да ни се поднасят фраговете, но то евентуално и малко остана до края на ЧБЛ Simple Smile

Как сте, момичета? Май ни обхвана мълчание и апатия, не ни се дискутира, какъв би могъл да е развоя за 2 оставащи серии, каквото дадат, такова newsm78 Аз си мисля, че много от сюжетните линии, дето ги захапаха отделните сценаристи, изобщо няма да имат развитие newsm78 Жалко, че изпуснаха такава пленителна двойка като Ибо и Бирдже Wink



Тази снимка е нова - от къщата, където АсФер бяха при дядото, който отвори очите на Аслъ за Ферхат и тя го гледаше с интерес, как цепи дърва.....сега какво ли ще се случи в нея?



Хубав ден! Heart Eyes



Последна редакция: пт, 18 май 2018, 10:35 от lia-martin

# 699
  • Мнения: 9 541
 Hug

Забравих да попитам: как мислите, Ферхат ще убие ли Намък или само ще го простреля, а Йетер ще поеме отговорността?



Как започнаха живота си Ферхат, Ийит и Гюлсюм... Heart



Привет и от Бирдже Peace



Една от любимите ми снимки Heart Eyes:



https://www.youtube.com/watch?v=VSERmcQCvhw&start_radio=1&am … ist=RDVSERmcQCvhw

# 700
  • Мнения: 131
Привет и от мен мили момичета! Hug
Организирах си 5 мин. бягство от работа пишейки ви!
Lia Hug Прекрасна песничка!!!
Според мен Нямък има още да вреди и няма да го е убил Ферхат, незнам така ми се струва.
А ако остават само две серии има още прекалеено много неща за разбиране и за сърдене и страдане и от страна на Аслъ и от страна на Ферхат - пример: Аслъ за това, че Жула е убила брат и; Ферхат за това, че Намък и Джунейт са убили Азад. Ей такива глупости ми се въртят в главата и ако решат да натъпкат финалните 2 епизода със сръдни и ей такива драми, може не само по телефона ами и и самата централата на Канал Д да бъде обсадена от гневни фенове! Joy
PopaiHug Страхотно изкарване във Варна и се надявам, че е за отдих и забавление!

Чакаме ли фраг днес момичета? Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 9 541
Звазди Hug, казва ли ти някой за фрага newsm78 Ще гледаме и дано го хванем Praynig

https://vk.com/video46301165_456239119

# 702
  • Мнения: 1 572
Още няма инфо за фрага


Иначе отивам на почивка,но ще е повече обикаляне отколкото лежане... но всичко е подобре от работа

# 703
  • Мнения: 1 069
Здравейте, момичета!

Тези дни имам чувството, че целият свят се е юрнал при мен на работа да ме занимава с какво ли не - чета ви обаче редовно!

За Намък - аз не мисля, че Ферхат ще го убие, имам чувството, че Намък ще загине я при нещастен случай, я от ръката на Йетер. Мъжът ми обаче има теза - че Намък ще оцелее от срещата с Ферхат с признанието и после именно той ще убие/или ще се опита да убие Аслъ. Теорията на мъжа е, че предстои заплаха за живота на Аслъ, но тя няма да дойде от второстепенен злодей като Джунко, Вилдан или Жула, а от най-най- баш злодей баба ефенди - Намък!

Иначе аз едва ще изчакам до понеделник, толкова теории ми се въртят в главата по всички сюжетни линии, че не знам коя по напред да коментирам. В неделя ще изкоментирам и миналата серийка в цялост, защото сега имам чувството, че заради празнотите ми в диалозите не съм схванала половината неща.

Хубав ден, момичета! До скоро

# 704
  • Мнения: 1 069



Една от любимите ми снимки Heart Eyes:



Ааа, супер снимка (нали не е колаж)! Сърцето ми се разтопи! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт