Тренировки в домашни условия - 93

  • 66 939
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 191
Следобяд се отчетох с ден 6 и 8 с Джоана. За ръце работих с гири 4 кг, на краката сложих 1,5 кг. Тъкмо ми дотежа, та милото звъня и водихме 25 мин видеоразговор, че в чужбина и малко възможности имаме да се видим и да си говорим, после довърших.  Ще видим утре как ще е- про програма имам  корем, бедра и цяло тяло + дупе.

# 211
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Духчето не видях, но това, което видях от Аманда е наполовина от това, което съм виждала от нея! Поздравления!!!

Никога не искам да стигам кг, които съм стигала преди снимките, които видяхте.... това са 30+ кг разлика, и то в пубертетa; травмата си остава за цял живот и в очите на 90% от хората изглежда като обсесия Wink

Нещо за обсебените от дупетата си с достъп до ... машина за гребане, разбира се Simple Smile досадна станах, знам! Извинетe ме!
https://www.instagram.com/p/67o1zaATIh/?taken-by=shanefarmer


Последна редакция: пн, 21 май 2018, 01:48 от Agent Provocateur

# 212
  • Мнения: X
Агент, "30+" нагоре или надолу?
Защото все пак те познавам някъде откъм този период, пък имам завидна памет и не мога и да си представя, че към момента си страдала от някаква обсесия...  Rolling Eyes Ако е прекалено лично- напълно ще разбера и приема избора ти дори да не ме отразиш, но наистина ми стана... не точно интересно, не това е думата, нито пък "любопитно", просто наистина не мога да си те представя- нито 30+, нито 30- от начина, по който те знам, виждам почти ежедневно и помня.  Peace
За себе си мога да кажа, че на 55 кг/ 169 ужасно не се харесвах и си бях жива ходеща закачалка.  Blush Преди първото раждане пък на 50/ 169 много си се кефех, но това въобще не значи, че съм имала реални и адекватни разбирания за красота. Младост- нерадост, понякога и това е вярно.  Laughing

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 01:06 от Анонимен

# 213
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
ТиЛи - ти ме помниш от студентските, аз говоря за ученическите... 30 нагоре!

# 214
  • Мнения: 4 406
Непо нещо никаква я няма и знаем защо  Revolving Hearts

Ние няма да имаме 30
Скрит текст:
една съученичка днес почина, а беше ми най-добрата приятелка. Онова не прощава.../
Класната и тя от година е там. Тъкмо тръгнах да проверявам кога е починала Плевневлива (знаете коя), че четири години ни набиваше математика и ни възпитаваше И Тя преди година.

Изпълних си плана - Barre Legs с добавки тежести и ластици (ластиците на подходящо място и упражненията са чудесни). Намерих си пътечката 2 часа нагоре и толкоз надолу.

# 215
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Тук е Непо, но събота и неделя й беше мъгла и нищо няма за отчитане. Mr. Green Но ви чета и видях, че Аманда наистина се е стопила от миналото лято.  Peace  Мернах и снимките на Агент набързо докато работех (предполагам, че ги е забърсала вече) - еми, някак не мога да си я представя аз различна.  Naughty

Дива Орхидея, още веднъж да ти честитя. Жив и здрав да е бебокът!  Hug А ти изглеждаш повече от прекрасно!

Моите днес и двамата имат матури и първо ще ги изпратя, после ще почна четвъртата седмица от Алафа. И мисля да ми е последна, минавам после на Бета. Шон както винаги ми докара проблеми с цикъла.  Rolling Eyes Идва ми по-рано, даже с 2-3 дена леко зацапване преди това. Tired

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 07:14 от НеПоКоРнА

# 216
  • Мнения: 1 402
Отчитам Max out power вчера - много лицеви опори, много нещо Sweat Smile, само първия интервал (плайо пъш ъп джакс) ги направих като хората, всички останали от колене, колкото толкова.
Имам мускулна треска на странно място, в областта на ребрата, в страни някъде, една педя под мишниците.
Днес е ден за Max out sweat, но ще я прегледам и ако има лицеви, ще почивам.
Ще ходя на бал (непретенциозна обстановка) и днес ще се опитам да се харесам в нещо ново, дано не ми потънат гемиите пред огледалата в съблекалните, защото се е случвало.
Хубав ден на всички!

# 217
  • Мнения: 3 067
Zvezdi много благодаря за насоките, още днес ще разгледам тренировките Simple Smile
Отчитам вчерашно ААА с новите слайдъри

# 218
  • Мнения: 10 022
Привет на всички!  Grinning

Дива Орхидея, честита радост! Да ви жив и здрав Борил, страхотно име сте му избрали! Ти си в прекрасна форма! Браво! baloni

Арсен, чудесен напредък видях на твоите снимки, продължавай в същия дух! И банския ти от първата много ми хареса. Не знам дали в тази тема бяха или в другата....сега се обърках ....

Аманда, прекрасни ръце видях, и останалото също изглеждаше супер, свила си се от всички страни. Су-пер!

Агент, "дебелите" ти снимки са идеалната фигура в моите очи. Перфектни крака! Абе високото си е високо! Laughing

Госпожица Дух ме срази! Огромна разлика, прекрасни резултати! Браво!
С много грешно впечатление бях останала за теб, че нещата не работят, че не се случва нищо....Може би като се гледаш в огледалото всеки ден свикваш, и за теб разликата не е така огромна. На снимките е очебийна. smile3501
Радвай се и не се ядосвай с цифрата на кантара! Peace Колко сантиметра си свалила от коремната област? 10? И то за толкова кратък период! Браво, браво, браво!

Мога да се похваля с -2см в талията! Много се радвам. А при това не броих калории, нито нищо. Просто си починах, Алфа по график (2ра седмица) и Аштанга всеки ден.
Имам и снимки с новата талия, но не са излезли в Гугъл Фотос. Като паднала от Марс съм с тези технологии. Crazy ДНес ще се поправя.

Ева от постинга на Звездичка ще я намеря, много ми е любопитно. Продължавам с Алфа по график. Искам да изкарам програмата както Шон я е измислил.
Отивам да правя силова, след нея Шон. Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 1 177
Аманда, стопила си се направо! Страхотна си, браво!
Духче, браво! Огромна разлика!
Непо, успех на децата! Да се справят отлично!

Не тренирам от две седмици близо. За пореден път прекъсвам 80ДО, но днес ни изписват с малката и може да метна една тренировка. Последните дни омазах храната. През повечето време се тъпчех, но пък бях спокойна Grin

# 220
  • Мнения: 1 345
Джери, съжалявам за твоята приятелка и за класната ти. Ние тук си говорим за суета, а здравето наистина е най-важното.
 Аз сериозно се сдухвам напоследък, защото не мога да се преборя с цигарите, даже ги увеличавам, а те бързо отвеждат до сериозни здравословни проблеми.
Момичета, "стопяването" в сравнение с миналото лято се изразява в три килограма. Изобщо не е най- драстичната промяна, която човек може да си пожелае. А в сравнение с онази снимка е минус 13 килограма.
Духче, ако така им изглеждам на момичетата при свалени само няколко килца, ти хич не се връзвай на кантара, а продължавай да си тренираш и да се храниш изчистено. Разликата при теб е много видима!
Звездичка, ха-ха, вярно снимката е тъмна Индия. То и долната част хич не е за показване. Представлява едни огромни мазни, целулито -мускулести бедра.
Дези, ти си страхотна, прекрасни мускули. Пиша тук, защото онази тема уж е за хранене, а аз изобщо не се отчитам
Непо, успех на децата! Стискам много палци

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 08:17 от Аmanda

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Честит имен ден на всички празнуващи Flowers Hibiscus
Успех и на матурите Simple Smile

Дива Орхидея, честито бебче! Бъдете много здрави, изглеждаш фантастично  Blush

Аманда, и аз да кажа, спрямо миналото лято разликата е огромна! Ето, че килограмите нямат значение. И при мен разликата в кг беше /и все още е /, не повече от 3-4 кг отпреди да почна да тренирам , но всички казват, че съм се била стопила и т.н дрън дрън.  То това беше преди 2-3 години, оттогава хич не мърдам на кг, че и на сантиметри...
Госпожица Дух не я видях, но съм убедена, че и при нея това, което виждат другите и това, което си мисли тя, е доста различно Simple Smile

Иначе аз отчитам Cardio 1, за последен път. Няма да правя петата седмица, искам си бетата вече.
Някой беше споменал, че Шон му влияе върху МЦ ? На мен ми закъснява, което ме изнервя много. Дали може и Шон да е намесен ? / Непряко, обаче  Stuck Out Tongue/

# 222
  • Мнения: X
Как можах да забравя да честитя прекрасния мъж- Телец на Дива Орхидея? Пляс по челото. Да ви расте много щастлив и усмихнат, често ще си почесвате рогата, но и това носи своето очарование.  Heart Eyes
Аманда, забравих и теб да те поздравя- страхотна промяна.  Hug
Нюклиър, започна ли 80 ДО? Впечатления?

# 223
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Тили, да, първите 2 дни ги направих. Днес е кардио. Програмата е приятна, харесва ми. Единственото ми притеснение е как ще отделям по 1 час на ден. През уикенда става, но през седмицата.... ще видим, не знам още дали ще се получи.

# 224
  • Мнения: X
Благодаря отново🤗

Общи условия

Активация на акаунт