Тренировки в домашни условия - 93

  • 66 921
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Аз изтървах почти всички снимки, но така е, когато човек чете, а не пише.
ДиваОрхидея, прелестен малък мъж, а ти изглеждаш фантастично за 11 дни след нормално раждане! Браво!

Аз ще потърся снимка, на която да се виждат проблмените ми зони /въпреки че да не съм луда да ги оставям да се виждат/ или ще се снимам, за да мога като ги изчистя да си се радвам. /Не е като да не си вярвам, а Simple Smile /
По принцип досега винаги съм тренирала във фитнес или на групови тренровки- Табата, Кросфит, Зумба за повече женственост, но вече ми омръзна да пътувам до залата, да съобразявам графика си с този на треньорите и т.н. Твърдо реших- минавам на хоум мейд фит боди Simple Smile  Стартирах със сутрешно бягане /4км/ и си свалих приложението на Найк за програми и тренировки, повечето упражнения ги знам, така че не би трябвало да имам проблем с изпълнението.
Проблемните ми зони са корем и бедра, останалото- рамо, ръце, дупе, прасци, гръб са ок, така че ABS повечко трябва и съответно да изчистя натрупаните мазнини. 

# 226
  • Мнения: 6 317
Barbra, бъркаш ме с някого, на мен ми е първо дете Blush
Ох, да! Даже междувременно се сетих с кого те обърках. Blush Извинявам се!
Бебенцето ти е страхотно сладурче! И моят син е Телец. Много твърдоглава работа, да ти кажа... Simple Smile))))

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И аз се появявам най-накрая с отчет. Плайо фикс екстрийм. Като за 9 месеца нищо нехванато, добре се справих, само не мога да ходя в момента, но това е. Браво за постигнатите резултати и не се отпускайте като мен. Simple Smile Омръзнаха ми тренировките, дойде ми в повече всичката суета и на, който ме види ми прави физиономии колко съм напълняла. Пък, не за всеки е важно да е клечка, бе, ама ха. Но нищо, ще се върнем в нормалния коловоз, няма как. Изпуснах Агента, но съм убедена, че дебелия й период е супер секси. И, да, всичко е субективно. Моята приятелка, хем е бременна, и пак яде по един домат на ден или 300 храма череши. И смята, че това стига. Като й казах, че съм на режим и ме пита онзи ден, какво яде? И аз викам, оо, като дойда тук(стария добрич), винаги ям геврек. И тя, е, за 10 дена един път да хапнеш нещо, не е проблем, нали и няма да вечеряш. Как пък не, да не вечерям, как може толкова да са различни разбиранията на хората за това как да се отслабва и как да се яде. Все още се шири идеята, че за да си слаб, трябва да караш на вода и това е. Еми не е за всеки.  Оф, разписах се, весела вечер, а, и щях да забравя, моля ви, Джоана не е Джоана, а е Йоана, просто като прочета Джоана това-онова и лошо ми става. Йоана се казва треньорката, предполагам, че заради англоезичните си клиенти казва Джоана, но все пак за българската аудитория спокойно може да си е Популярна с истинското си име.

# 228
  • Мнения: 3 067
Благодаря за мненията ви.
Дези какви 10 см хаха аз не знам дали и един разлика има, то ти къде ме засили:heart_eyes:
Аманда ми даде много приятно мнение, ще опитам да го последвам и да бъда малко по сериозна с тренировките. Просто ми се натрупа умора и наистина ми е по трудно да се будя и да тренирам преди работа.
Но с редовно хранене и тренировки, би трябвало да стане Wink

# 229
  • Мнения: 4 749
Какво е приятното мнение на Аманда? (Аз съм и фен)
Снеж Heart  уелкъм бек Hug
Скоро прочетох в една от темите, не помня коя беше, че дори козето сирене можело да попречи на целите ни и реших да зарежа всичко и да стана щастлив чревоугодник, свободна съм!

# 230
  • Мнения: 2 878
Арсен, съчувствам ти. И на мен вчера ми беше ден за лицеви опори - 61 бройки. Към края и аз окапах и последните 5-6 ги правих на колена. Днес към леката МТ на трицепсите се прибави и такава на гърдите / в частта около мишниците/ и на вътрешно и задно бедро. Не знам защо съм си мислела, че с тази ротация могат да ми изчезнат мускулите. Дължината на тренировките обаче ми идва малко повече. Някои дни е над час, а и губя време между основната тренировка и сплита, за да прибирам и вадя инвентар.
За днес -  Low Impact Sweat + сплитовете за гръб и рамена.
Орхидея, много ти е сладко човечето. Да ти е здраво и послушно.
п.п. Агент, и аз имах такъв период в училище. Спираш да растеш, а аз спрях и тренировки, тъй като тряваше да се готвя за изпити, и докато се огледаш, си качил десет кила. Голяма гадост беше.
п.п. Непо, стана ми любопитно,  а ти си по-навътре в темата и сигурно знаеш. Сега оценката от матурата балообразуваща ли е, ако се кандидатства със съответния предмет?

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 22:08 от zvezdi4ka14

# 231
  • Мнения: 3 067
Какво е приятното мнение на Аманда? (Аз съм и фен)
Снеж Heart  уелкъм бек Hug
Скоро прочетох в една от темите, не помня коя беше, че дори козето сирене можело да попречи на целите ни и реших да зарежа всичко и да стана щастлив чревоугодник, свободна съм!

И аз съм й фен.
Сподели ми, че е започнала да се храни много редовно, без да пропуска хранения и цял ден на кафе (нещо, което и аз правя). И че е започнала да тренира редовно и постоянно и резултатите дойдоха Simple Smile
Мисля и аз за известно време да спра да пропускам хранения, да си давам повече зор с тренировките и така

# 232
  • Мнения: 1 402
Арсен, чудесен напредък видях на твоите снимки, продължавай в същия дух! И банския ти от първата много ми хареса. Не знам дали в тази тема бяха или в другата....сега се обърках ....
Мерси Deziderata, да в тази тема бяха снимките. Simple Smile
Арсен, съчувствам ти. И на мен вчера ми беше ден за лицеви опори - 61 бройки. Към края и аз окапах и последните 5-6 ги правих на колена.
От 61 само последните 5-6 от колена, браво Звездичке Simple Smile
Вчера към обяд вече ме сковаха гърба и плешките от МТ и въобще не тренирах...и краката толкова много ми тежаха, нямах МТ там, обаче като качвах стъпалата към вкъщи сякаш камъни бях вързала за тях... тази сутрин вече съм добре и ще тренирам.
Вчера се харесах и си купих 3 рокли Relaxed....интересно е, че като се гледам в огледалото съм с повече извивки и се харесвам, а като се снимам по бельо тялото ми едно такова изсечено без извивки и бюстът ми изглежда по-малък...

# 233
  • Мнения: 2 878
Арсен, моите бяха на серии, а и Кети поддържа по-умерен темп. Не е като Шон, с когото се чудиш дали да дишаш, или да правиш лицеви опори. А иначе е по-важно да се харесваш в огледалото, отколкото на снимките.

# 234
  • Мнения: 3 067
Здравейте, аз съм в малка диелма и ще се радвам на напътствие. Споделяла съм и преди, колко болезнен е цикъла ми. Днес имам време, но късно през нощта ми дойде и ме боли, пих успокояващо сутринта, но сега отново започва да ме боли, а искам да тренирам. Много искам, всъщност. Пада ми се от АЛО ден за крака, който си е натоварващ, а и аз напоследък имам малък прогрес с тежестите и техниката и ги усещам доста стабилно тренировките. Дали бих си навредила с такава тренировка ? Ако да, може ли съвет към какво да се насоча? Пилатес? Да повъртя колелото 30-40 минути? Йога нещо не ми се прави точно днес. Вие в подобни състояния (ако ги имате) как процедирате? Не ми се иска да изпускам ден, понеже покрай работата пропуските зачестиха, но не ми се иска и да се свивам от болка и да се тъпча със силни лекарства.

Потърсих в ю туб и тези няколко ми се струват сравнително ок

https://www.youtube.com/watch?v=aV-_d6sVXMM

https://www.youtube.com/watch?v=0vYaglpr7VQ

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 12:34 от Госпожица Дух

# 235
  • Мнения: 4 749
Аз си въртя велото,даже ми релаксира болката,не знам по какъв начин ,но при мен умерено натоварване ми действа антиспазмолитично.Иначе тренировка за крака от АЛО-то ще ми види сметката !

# 236
  • Мнения: 1 402
Духче, аз бих изчакала да мине болката щом е силна, от мъчения няма смисъл.
Арсен, моите бяха на серии, а и Кети поддържа по-умерен темп. Не е като Шон, с когото се чудиш дали да дишаш, или да правиш лицеви опори. А иначе е по-важно да се харесваш в огледалото, отколкото на снимките.
На серии и аз мога, с Руми ги правех истински лицевите, ама сега с Шон - зор голям, направо животинска работа Sweat Smile, отдавна не са ме сковавали така плешките и гърба.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ноу фрейм, страхотни крака, поздравления BlushHeart Eyes , ей така най-обичам , да си бичим айляк / по Пловдивски. арсен дерзай, дерзай, в пробите му е майката. Като почнах да тренирам, правех само 3-4 /силна съм в ръцете/, стигнах до 170 /в серия/, сега пак съм на зона 8-10. Та, ще стане, след някоя и друга врътка, само да не се отказваш.
Духче, почивка. Тренировките са до време, тялото е до живот, да не забравяме. Щом пищи от болка, дай му почивката, и утре е ден.
За днес ми беше по план горна част на Екстрийма, но нещо ми се видя малко бабешка /демек бавничка, което е нормално, типично силова тренировка си е/, та я замених с Апър боди от Бетата на Шон. Тя пък не ми дойде достатъчно натоварваща за горната част, но нищо, другото си беше ок, още повече, че от вчера не мога да ходя, краката , гъза , всичко е под ножа, пак съм доволна, че направих нещо. По тази причина и утре вероятно няма да е по програма, ще видим с какво ще заменя.
Весели тренировки на всички!

# 238
  • Мнения: 3 067
По принцип и на мен леки тренировки ми помагат, но зависи от контекста.
Лежа, боли ме, повръща ми се и искам да ме няма. Тренировката - утре.

# 239
  • Мнения: 1 345
За вчера отчитам Cardio, а днес Total Body Circuit. Забелязвам, че все по-лесни ми стават тренировките, има си значение като нещо вече си го играл три седмици. Минават страшно бързо, даже добавям вечер по малко тежести за горна част.
Алина , разсмя ме с разсъжденията около закъснението на цикъла и присъствието на Шон в картинката. На мен леко ми подранява при по-интензивно кардио, но вероятно при всеки е различно.
Духче, по-добре да си почиваш, ако е толкова зле положението. Аз нямам болки и не пропускам тренировки, но имам приятелки,  които се налага даже в болничен да излизат за този период, та знам какво е....
Арсен, аз също предпочитам да се гледам в дрехи и най-вече в рокли. А странното е как тялото може направо за часове да изглежда различно - вчера ми беше първи ден на цикъл и изглеждах ужасно подута и положението беше страшно в огледалото, днес сутринта сякаш изведнъж спаднах . Или просто сутрин човек е по-отпочинал, зареден и се вижда по-хубав....
Ноу фрейм, добре изглежда така живеенето:smile: Иначе Духчето е преразказала това, дето писах с уговорката, че при всеки е различно - при мен нещата почнаха да се случват, когато почнах да ям и да си тренирам дисциплинирано.
Любче, добре завърнала се. Не всички искаме да сме клечки, никой не ни пречи да си спортуваме и  за кеф.

Общи условия

Активация на акаунт