Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 888
  • 624
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13 624
Абсолютно недопустимо отношение, особено при сегашната конкуренция и огромен избор от онлайн магазини.
Пристигат ми парфюми от Германия и Англия за 5 - 6 дни, а тези да не са в състояние 15 дни да дадат адекватен отговор...
В крайна сметка нито цените са им толкова добри, а за отношението към клиентите да не говорим. Angry

# 256
  • Мнения: 495
Искам да откажа поръчка от ензо до сега не съм поръчала от тях, но не знаех, че стока е 5 дни, а на мен спешно ми трябва парфюма за подарък в събота дали е възможно?

# 257
  • Мнения: 516
Ако сте поръчали вече поръчката,със сигурност ще дойде до събота,по принцип идва за 2-3 дена,но иначе може да откажете поръчката по всяко време,те няма как да ви задължат да вземете пратката! Simple Smile

# 258
  • Мнения: 495
Благодаря много 😍

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Нотино са заредили Диор Джой,обаче ми се стори доста надут.Проверих и се оказа така,те го продават по-скъпо от Б/З.30-ката в Б/З е точно 132лв.,50мл. е 186лв. и 90-ката е 260лв!

# 260
  • Мнения: 249
Някой поръчвал ли е скоро от Парфимо  парфюми на The Different Company и да сподели впечатления. Много се чудя на sublime balkiss, харесвам този парфюм, в нотино е на двойна цена, но пък парфимо са ме разочаровали, та съм пред дилема.Ако някой има опит, моля да сподели.

# 261
  • Мнения: 35 968
сравнително скоро поръчвах чистата ева, идеална, имам и стара бутилка, купувана от другаде

# 262
# 263
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Здравейте, харесах си някои неща от Парфимо за косата, доста са изгодни, но не ми се дават пари за доставка. Има ли някаква сума , при която не се заплаща доставка , рових, но не намирам информация. Благодаря предварително.

# 264
  • Мнения: 35 968
от време на време пускат безплатна доставка над 69 или над 99 лв.
ако не са ти спешни, изчакай и следи

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 98
Искам да изкажа възмущението си от Нотино.Закупеният от мен парфюм La Vie Est Belle ,се оказа много нетраен , незнам може и да е менте. Написах мнението си в сайта, публикуваха го и след 5 минути го изтриха.Как може такова нещо!Много се ядосах.Със сигурност ме загубиха като клиент.

# 266
  • Мнения: 13 624
Трайността не е решаваща дали един парфюм е оригинален. Имам десетки оригинални парфюми, които изобщо не са трайни. Нотино имат опция за връщане, ако не си доволна от покупката си. Ще ти възстановят парите.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 98
Съгласна съм за трайността , но за този бях чела ,че е много траен. Аз съм възмутена ,че пресяват мненията в сайта и публикуват само положителните.

# 268
  • Мнения: 31 198
Винаги са се оплаквали хората, че трият отрицателните мнения. И не само там, на много места в сайтовете.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Съгласна съм за трайността , но за този бях чела ,че е много траен. Аз съм възмутена ,че пресяват мненията в сайта и публикуват само положителните.
Звяр е от към трайност,съжалявам за случилото се с Нотино.

Общи условия

Активация на акаунт