Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 997
  • 624
  •   1
Отговори
# 585
  • България <3
  • Мнения: 327
Ами добре мирише, отдавна не съм го тествала в магазин, но май си е същата миризма. Като трайност -имам и по-издръжливи. Не мога да преценя, но ще си помисля дали да го върна. Не знаех, че има такава опция. След като съм то отворила и пръскала няма ли да е проблем?

# 586
  • Мнения: 1 103
Миналата седмица си го взех от реален магазин и кутията отвътре ми беше като външната страна, не като тази бяла. Моят издържа цял ден. Рано сутринта съм се пръскала и още се усеща

# 587
  • София
  • Мнения: 4 453
Стeлияна, моят беше с кутия и бач код като на снимката от първия пост.

# 588
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
... но ще си помисля дали да го върна. Не знаех, че има такава опция. След като съм то отворила и пръскала няма ли да е проблем?

Не, няма да е проблем. Виж първият пост на темата.

# 589
  • България <3
  • Мнения: 327
Прочетох, но в сайта пише:

В случай, че продуктът е бил употребяван, не може да се извърши отказ от сключен договор.

https://www.notino.bg/obshti-uslovia/

Не знам дали наскоро е сложено.

# 590
  • Мнения: 2 028
Помислих си го, но ако аз трябва да поема нелепо високата им доставка от 6 лв., няма да си заслужава, общата им стойност е 20 лв.

Изпратете им ги за тяхна сметка, не вие предлагате стара козметика. 

В духа на последните коментари да споделя какво ми отговориха от Нотино на оплакването. Искат да им кажа как съм проверила и откъде знам, че продуктите са стари, тъй като те не признавали сайтовете за проверка поради недостоверността на информацията им...колко удобно. Много мразя да ме правят на маймуна, писах на производителите, но кога и дали ще ми отговорят не знам. Не че има съществено значение, за някакви си 20 лв. ме изгубиха като клиент.

# 591
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219

Пиши на имейла, който е даден в твоят линк и ще се разбере. Но по принцип са много коректни.
Цитат
... купувачът следва да уведоми за отказа от сключен договор продавача по електронната поща на адрес: info@notino.bg.

# 592
  • България <3
  • Мнения: 327
Мерси на всички за мненията.

# 593
  • София
  • Мнения: 3 860
Миналата седмица си извадих от шкафа един парфюм, който съм купувала 2013 година от Енцо (сега Нотино) - Черното Версаче едт. Не съм го ползвала отдавна. За моя най-голяма изненада установих,че парфюма има бач код на кутията, но такъв липсва на шишето. Не зная, дали е така по принцип, но буквите на шишето въобще не се виждат. Четох и аз надълго за разликите между оригинал и менте и всичко ме води към извода, че конкретно в този случай съм се сдобила с менте. Имам у дома само още един Версаче, купуван в самолет, той си има бач код и на кутията, и на шишето.

# 594
  • Мнения: 73
Моят Good girl carolina herera излиза от 26 март 2016г оригинален е ама ми е много смотан парфюм, беше подарък. Така стои пръскан само 3 пъти...

# 595
  • Мнения: 1 653
Не съм съгласна с това мнение, вече втора зима го ползвам и още много ми харесва. Харесва ми това ,че е ненатрапчив , не те блъска ударно в носа, което за офиси е перфектно, а същевременно с това е фин,нежен и загадъчен. Или какво казва моят колега и съсед по бюро , на първи мирис не ти прави никакво впечатление, но след 5 минути вече те е опиянил. Да кажа ,че купихме и на жена му.

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Моят Good girl carolina herera излиза от 26 март 2016г оригинален е ама ми е много смотан парфюм, беше подарък. Така стои пръскан само 3 пъти...
И моят е така,купуван от Дъглас,също подарък.Въобще не го харесвам и почти не съм пръскала от него.

# 597
  • ново
  • Мнения: 5 977
Вие направо ме замислихте. На мене много ми е мерак тая обувка, но имах други в списъка преди нея. Ако количеството не е много голямо може да ми пишете (след намаленията финансово не съм стабилна за много 😀)

# 598
  • Мнения: 7
Обувката е красива, но с аромата са уцелили греда. Много е гаден! Всички парфюми от Avon например миришат по добре от него... не си хабете парите..

# 599
  • София
  • Мнения: 2 379
Обувката е красива, но с аромата са уцелили греда. Много е гаден! Всички парфюми от Avon например миришат по добре от него... не си хабете парите..
Ох, такива категорични твърдения са адски дразнещи. Парфюмите, както и повечето неща в този живот, са въпрос на личен вкус, и такива категоризации "този парфюм е гаден, не си давайте парите" са нелепи. Нека всеки си дава парите за това, което му харесва.

Общи условия

Активация на акаунт