Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 992
  • 624
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 678
Valeri, аз днес получих същите 3 мостри - Purplelips Sensual Salvador Dali, Pomellato Nudo Amber и 67 Artemisia Pomellato.
Доволна съм, защото точно тези не ги познавам, а и честно казано не са никак лоши, даже са  интересни и майтап няма, в един момент Салвадор ми докара някакъв повей на Allure Sensuelle, хаха ...
Но дотук всичко е точно с Parfimo, парфюмът изглежда оригинален,  с характерните за фирмата лепенки, но е за подарък и няма да мога да го отворя.
Simple Smile

# 91
  • Мнения: 551
Да, аз също до момента нямам оплаквания от качеството на продуктите в парфимо, въпреки прочетените коментари в темата. Единствено дългото чакане на доставката малко ме изнервя, но понякога цените си заслужават. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 042
Харесах си един парфюм в ензо, който в момента е с изчерпана наличност, но се предлагат 2 броя като "Леко измачкана опаковка,  Съдържание на продукта: 100%". Много се чудя дали да го поръчам или да чакам зареждане. Не е за подарък, така че опаковката не ми е важна, но пак нещо ме човърка. Парфюмите с намалено съдържание някак подозирам, че са тествани и върнати и не бих поръчала. Но за тези с измачканите опаковки не знам какво да мисля.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 304
Няма какво да подозираш, то е ясно че е това причината.Тези с измачкани кутии са с транспоретен дефект.
Щом пише 100% продукт, значи не са тествани.

# 94
  • Мнения: 31 231
Не е само това причината, правят проби от някои парфюми и после пускат бутилките с намалена цена.
Аз бих изчакала, ако не е някой супер желан нишов аромат или трудно откриваем, но тогава няма да има тези смачкани кутии, ще заредят нормален продукт. Не харесвам чувството да платя нещо и да получа измачкано и повредено, макар и с малко намалена цена.

# 95
  • София
  • Мнения: 4 452
Миналия месец поръчах за мъжа ви такъв продукт. Получих абсолютно нов парфюм, дори кутията не беше измачкана, както пишеше в сайта. Не знам дали всички продукти, за които пишат, че са с леко измачкани кутии всъщност са си ОК.

# 96
  • Мнения: 5 107
И аз си поръчах четката за коса на tangle teezer уж с намачкана опаковка, но 100% продукт и дойде в отличен вид, опаковката беше непокътната.

# 97
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
И аз се съмнявах за тези с транспортен дефект. НО поръчах (преди 2 седмици)  Issey Miyake L'Eau D'Issey и KENZO L'Eau Kenzo Intensе - кутиите бяха измачкани в краищата, съдържанието беше 100%. Нямам забележки и пак ще следя тези "намаления".

# 98
  • Мнения: 4 042
Ензо са супер бързи този път - вчера поръчах, сега получих съобщение от спиди, че утре ще ми доставят пратката. Първата ми мисъл беше, че е за поръчката от парфимо, нея я пуснах на 29-ти, но по цената разбрах, че е от ензо. Интересно как толкова бързо дойдоха от Чехия, дали пък не държат някакви наличности на склад у нас?

# 99
  • Мнения: 31 231
Не идват от Чехия. Всичко е тук.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А Парфимо в Чехия ли са позиционирани още?
Не бях поръчвала нищо от тях от месеци, този път добре се представиха като опаковки, състояние на продуктите, иначе времето за доставка май си е все така безкрайно дълго - около седмица.

# 101
  • Мнения: 31 231
Да, те са там и се чака дълго.

# 102
  • Мнения: 4 042
Преди няколко дни получих поръчка от Парфимо, също около седмица беше доставката. Като първия път ми звъняха преди да изпратят продуктите от Чехия за да потвърдя поръчката, и след това още един път се обадиха, когато вече бяха в България, за да потвърдя адреса за доставка. Значи от там ги пращат, така излиза.

# 103
  • Мнения: 35 993
имам имейл от преди няколко дни /не проверявам имейла за рекламни абонаменти често Flushed /, че енцо вече е нотино.бг - старите акаунт и парола са активни и в 'новия' сайт

# 104
  • Мнения: 19 969
Да, това с Нотино е от онзи ден. И аз получих уведомяващ имейл, както и като влезеш на сайта те уведомява.

Общи условия

Активация на акаунт