Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 830
  • 624
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 042
В момента ензо (notino.bg) предлагат безплатна доставка при всяка покупка над 77 лева.
До кога е?
На 20.08 са пратили имейл: Всичко с безплатна доставка само тази седмица. По-скоро е приключила.  Sad

Защото от днес имам имейл с код за 10% намаление на продукти, които не са в промоция или в разпродажба.

Кодът е NOTINO.BG

Още един парфюм получих от Парфимо миналата седмица и отново съм доволна. Пазарувах парфюми само от Ензо. Отказаха ме с тия цени. Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 2 512
В момента ензо (notino.bg) предлагат безплатна доставка при всяка покупка над 77 лева.
До кога е?
На 20.08 са пратили имейл: Всичко с безплатна доставка само тази седмица. По-скоро е приключила.  Sad

Защото от днес имам имейл с код за 10% намаление на продукти, които не са в промоция или в разпродажба.

Кодът е NOTINO.BG

Още един парфюм получих от Парфимо миналата седмица и отново съм доволна. Пазарувах парфюми само от Ензо. Отказаха ме с тия цени. Sad
Този код не работи. Имам и аз писмо, пробвах да поръчам един Диптик, който отдавна следя, промяна на цената няма Crossing Arms Поредна измислена «промоция» на Ензо!

# 137
  • Мнения: 249
Не е по темата, ама да попитам, някой знае ли дали цените в различните молове на Бюти зоун и Дъглас са еднакви? На парфюмите.

# 138
  • Мнения: 31 181
Разбира се. Те са една верига. Повечето марки имат фиксирани цени също така.

# 139
  • Мнения: 262
Вчера поръчах от енцо т.е. нотино Wink и кодът работеше

# 140
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!
Февруари за първи път поръчах от ензо - Tom Ford Black Orchid. Нямам никакви съмнения по отношение на оригиналността на парфюма. Беше произведен и август 2017 според сайтовете за проверка.
След това, преди около месец, си поръчах отново от ензо - маска и шампоан за къдрава коса на Inebrya. Отново съм доволна. Kissing

В понеделник направих поръчка от Parfimo. Досега не съм пазарувала оттам. Днес ми се обадиха за потвърждение на адреса за доставка, но нито в сайта в профила ми излиза, нито по имейл съм получила номер на товарителница. Само при мен ли е или въобще не дават такава информация? Frowning1

# 141
  • София
  • Мнения: 4 446
Не предоставят номер на товарителница.

# 142
  • Мнения: 36
Не предоставят номер на товарителница.

Благодаря!! ☺ Ще пиша отново, когато взема поръчката! 😇

# 143
  • Мнения: 9 181
Кодове да има нови, че стискам в кошницата един крем ....

# 144
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
И аз да питам за код...Някой поръчвал ли парфюм Armand basi in red? Имитации ли са или самостоятелна марка?

# 145
  • Мнения: 14 489
Вчера пак имах мейл с кода за 10 %, но нали се комнтираше, че не работи...

# 146
  • Мнения: 35 961
има
-10%
влезте в сайта, ще го видите - обявено е
и някакви други промоции има, но е по-лесно да влезете там и да ги прочетете вместо някой да ги преписва тук за вас

да, арманд баси е "самостоятелна марка"
но и имитациите са "самостоятелни марки"

работи кодът, но не лови вече намалени неща
а това, че цените пак са скочили, е съвсем друг въпрос

# 147
  • Мнения: 4 770
Аз вчера поръчах намален продукт заради смачкана опаковка и код NOTINO.BG ми смъкна още 10 %.

# 148
  • Мнения: 4 042
Е не мога да се оплача аз. Бяха забравили да увеличат цената Laughing на един от парфюмите, които исках, и си пуснах поръчка с кода. Не може да им се отрече, че все още имат някои по-изгодни неща. Но вече проверявам и в Парфимо преди да поръчам.

# 149
  • Мнения: 36
Взех си поръчката от parfimo днес - Santal Royal на Guerlain. За съжаление, в момента, не мога да помириша парфюма, тъй като съм болна. Единствено леко ме осъмни това, че след 4ч приятелят ми каза, че вече не го усеща. Дали е свикнал с миризмата или просто парфюма не мирише, не знам. Надявам се да е първото, тъй като този парфюм е много траен и шлейфов на моята кожа, по принцип и ако с този от парфимо не е така, малко ще се замисля...Confused

Общи условия

Активация на акаунт