Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 811
  • 624
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 432
аз имам от Парфюмо Guerlain Oud Essentiel, при мен аромата е силен и траен

# 151
  • Мнения: 3 727
Някой купувал ли е от Парфимо  този вариант,без опаковка и наред ли е? Дали е тестер,като е без опаковка.. Не съм пазарувала от сайта до сега. Цената  е доста добра и се чудя,дали да поръчам от тук.
http://www.parfimo.bg/eau-de-parfum-thierry-mugler-angel-muse-76200.html

# 152
  • Варна
  • Мнения: 677
Някой купувал ли е от Парфимо  този вариант,без опаковка и наред ли е? Дали е тестер,като е без опаковка.. Не съм пазарувала от сайта до сега. Цената  е доста добра и се чудя,дали да поръчам от тук.
http://www.parfimo.bg/eau-de-parfum-thierry-mugler-angel-muse-76200.html
Да, аз купих 30 мл за подарък,  беше даже 50 лв. Абсолютно оригинален. Simple Smile
С кутия е и с целофан, като нов от магазина.

# 153
  • Мнения: 237
Взех си поръчката от parfimo днес - Santal Royal на Guerlain. За съжаление, в момента, не мога да помириша парфюма, тъй като съм болна. Единствено леко ме осъмни това, че след 4ч приятелят ми каза, че вече не го усеща. Дали е свикнал с миризмата или просто парфюма не мирише, не знам. Надявам се да е първото, тъй като този парфюм е много траен и шлейфов на моята кожа, по принцип и ако с този от парфимо не е така, малко ще се замисля...Confused

И при мен Сантал рояла е изключително траен.А на дреха или шал,ако не се изпере мирише със седмици.Абсурт е без да взема душ да се напръскам с друг парфюм.

# 154
  • Мнения: 36
Взех си поръчката от parfimo днес - Santal Royal на Guerlain. За съжаление, в момента, не мога да помириша парфюма, тъй като съм болна. Единствено леко ме осъмни това, че след 4ч приятелят ми каза, че вече не го усеща. Дали е свикнал с миризмата или просто парфюма не мирише, не знам. Надявам се да е първото, тъй като този парфюм е много траен и шлейфов на моята кожа, по принцип и ако с този от парфимо не е така, малко ще се замисля...Confused

И при мен Сантал рояла е изключително траен.А на дреха или шал,ако не се изпере мирише със седмици.Абсурт е без да взема душ да се напръскам с друг парфюм.

И аз така си го познавам този парфюм. Може би проблема е в моя нос в момента, когато оздравея, тогава ще правя изводи! 😄

# 155
  • Мнения: 19 848
Аз последните 2 седмици съм подкарала и двата сайта. Нямам абсолютно никакви забележки. Всичко е коректно и истинско. Simple Smile
notino:
Givenchy Ange ou Démon
Jeanne Arthes Love Generation Rock
Mugler Womanity 5 мл. мостра
parfimo:
Eau de Parfum Roccobarocco Uno
Eau de Parfum Elizabeth Arden Green Tea
Eau de Toilette Van Cleef & Arpels Pour Homme
Eau de Parfum Roberto Cavalli Paradiso Assoluto
Чакам още една доставка от парфимо, надявам се и там да няма издънки.

# 156
  • Мнения: 3 632
За колко време дойде поръчката от Парфимо?  Чудих се, чудих се и пуснах Bois Farine, сега ще чакам.
Уф, поръчката ти още не е пристигнала.

# 157
  • Мнения: 19 848
Цитат
За колко време дойде поръчката от Парфимо?
5 работни дни.

# 158
  • Мнения: 35 961
Eau de Parfum Elizabeth Arden Green Tea

познаваш ли едт, можеш ли да ги сравниш?

# 159
  • Мнения: 36
За колко време дойде поръчката от Парфимо?  Чудих се, чудих се и пуснах Bois Farine, сега ще чакам.
Уф, поръчката ти още не е пристигнала.
Моята я потвърдиха в понеделник и петък беше при мен. 😊

# 160
  • Мнения: 19 848
Eau de Parfum Elizabeth Arden Green Tea

познаваш ли едт, можеш ли да ги сравниш?
То е само един вариант, не знам защо са го написали парфюмна вода, копирах си просто поръчката. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 36
Обонянието ми се възвърна. Нямам съмнение, че Santal Royal-а е оригинален. Мирише по същия начин, както го познавам. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 19 848
познаваш ли едт, можеш ли да ги сравниш?
Видях сега, че се предлага от зеления чай и intense версия, която явно е трудно откриваема за България (поне в парфимо и нотино липсва). Може би това имаш предвид?
Green Tea Intense Elizabeth Arden – https://goo.gl/ucKmYJ

# 163
  • Мнения: 35 961
извинявай, грешката е моя Flushed
ползвам ЗЧ на ЕА откакто е на пазара и не съм обърнала внимение, че е едп /не едт/
но наистина съм запомнила, че има две версии - интенз в главата ми е станал едп Joy
благодаря ти! Flowers Hibiscus

# 164
  • Мнения: 19 848
извинявай, грешката е моя Flushed
ползвам ЗЧ на ЕА откакто е на пазара и не съм обърнала внимение, че е едп /не едт/
но наистина съм запомнила, че има две версии - интенз в главата ми е станал едп Joy
благодаря ти! Flowers Hibiscus
Всъщност, аз също съм леко объркана, защото на флакона отдолу има това:
Скрит текст:
а отпред това Simple Smile :
Скрит текст:
Извинявам се за лошите снимки.
Но добре, че вметна този коментар за разликите, та се разтърсих. И ще се радвам някой да сподели, ако има интенза, какви са впечатленията? Много съм любопитна, бих взела и тази версия.
Открих все пак, че се предлага в някои бг сайтове, но не съм поръчвала от тях и не знам доколко са надеждни.

Общи условия

Активация на акаунт