Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 337
  • 624
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 512
Този никак не може да се нарече "свеж", believe me  Laughing

# 226
  • Мнения: 30 964
Този никак не може да се нарече "свеж", believe me  Laughing
Абсолютно.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Енцо пуснаха безплатна доставка над 100 лева.

# 228
  • Мнения: 247
Енцо пуснаха безплатна доставка над 100 лева.
до кога важи?

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
До края на седмицата.

# 230
  • Мнения: 2 786
Да, чудесна промоция... Продукт, който разглеждах преди 2 дни, беше на цена 87.50 лв., сега е 115.90 лв. Благодаря на тая безплатна доставка. Frowning Дано с парфюмите и повечето продукти не е такъв случаят.

# 231
  • Мнения: 282
Здравейте момичета! На 17.09 поръчах от Парфимо, на следващият ден ми се обадиха и потвърдих, какъв е шанса утре да пристигне поръчката ми? За подарък са ми нещата и се притеснявам, тъй като не съобразих почивните дни Sad

# 232
  • Мнения: 19 668
Спокойно, аз имам поръчка на 16,09 и ще я получа утре 24,09. Почивните дни объркаха нещата. Simple Smile

# 233
  • Мнения: 247
Да, чудесна промоция... Продукт, който разглеждах преди 2 дни, беше на цена 87.50 лв., сега е 115.90 лв. Благодаря на тая безплатна доставка. Frowning Дано с парфюмите и повечето продукти не е такъв случаят.
Високи са им цените и на парфюмите. В Парфимо определено цените са по-атрактивни, но там пък има други недостатъци - бавна доставка, невъзможна рекламация и много по-беден асортимент. И случаи на издънки, разбира се, още не съм им простила простотията с Анник Гутал и не поръчвам от там😬. Колкото и да не ми отърват цените в нотино, от там нямам ментаци.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
При мен нещата, които бях сложила в кошницата, преди да пуснат безплатната доставка и сега, са на същите цени. Просто си бях забравила поръчката, защото се колебаех за още нещо. Добре ми дойде. Blush

# 235
  • Мнения: 266
Здравейте, момичета! Поръчах си Хипноза на Ланком 75 мл от Парфимо, днес го получих, но ми се струва менте. По принцип не съм ползвала този парфюм от 2-3 години, но не си спомням да е имал този кисел вкус. Направо ми се повръща от него. Как стои въпросът с връщането? И възможно ли е да е менте, въпреки че на вид изглежда оригинален - опаковка и т.н.?

# 236
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Здравейте, момичета! Поръчах си Хипноза на Ланком 75 мл от Парфимо, днес го получих, но ми се струва менте... Как стои въпросът с връщането? И възможно ли е да е менте, въпреки че на вид изглежда оригинален - опаковка и т.н.?

Няма връщане при Парфимо, това е кауза пердута.
Даже е споменато няколко поста преди твоя...

... В Парфимо определено цените са по-атрактивни, но там пък има други недостатъци - бавна доставка, невъзможна рекламация и много по-беден асортимент...

# 237
  • Мнения: 516
Аз съм връщала неща в parfimo,особено един тестер на womanity,който дойде с липсващи 20мл,защото както знаем пулверизаторът се развива,не са ми правили проблеми.Май съм връщала и други неща,дори се сещам още веднъж за друг парфюм,но само тестери,защото реално идват незапечатани.Не знам как стоят нещата с редовни продукти,аз затова като ги отварям внимавам и ако реша да им го пратя.Може и да са снизходителни към мен,защото съм скандалджийка и са ми сърбали попарата вече след няколко нелепи ситуации с тях.Пробвай,нищо не губиш! Simple Smile

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
И аз има несполучливи опити за връщане с Парфимо.

# 239
  • Мнения: 266
Нямам проблем да се разправям, ако съм убедена, че е менте. Изглежда съвсем наред на пръв поглед - опаковка, шише, кодове, годност. Обаче не е този мирис, който харесвах, и това си е. Даже съм решила утре да го проверя в парфюмерия за сравнение. Но с какви аргументи да го върна? Как ще докажа, че не е същият?

Общи условия

Активация на акаунт