В очакване на трети сезон на Lost и Prison, ще гледаме

  • 3 982
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
HEIST!

това препоръчвам- за втори път го казвам, поне Алабалата да го гледа. Маааалко прилича на призъна, но съвсем малко- аз обаче се зарибих!

инважън не ми хареса- 4 серии гледах..или 5

джоуи не съм гледала- комедия ли е?

какво ще кажете за РИМ (ROMA, ROME? не помня как е в торентите) ??? Да го тегля ли?

# 16
  • Мнения: 2 040
И аз като Реза ... 3-я сезон целия да излезе на Лост и тогава ... Така изгледах 1 сезон и беше много яко, а сега какво .. чакам 1 серия цяла седмица, понякога по 2 и тя вземе та свърши на най- интересното и айде пак ... поне да беше 2 часа, а аз тъкмо седна и финалния надпис ЛОСТ ми излезе на екрана   Sad Laughing

# 17
  • Мнения: 5 577
... Никол, я кажи сега нети ли хареса найстина?

Не, ужасно много ме дразни, увереността на Майкъл най-вече, едно такова изражение все едно цялия свят е негов

 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesС този поглед и с този "идеален череп" (цитат на друга форумка) би могло да се каже, че е истина.  Crossing Arms

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
То на мен не ми остана какво да гледам почти PB го изгледах, Lost също, The 4400 нещо не ми хареса, но се напънах и го изгледах, Alias ми остават още 2 серии и сериала свършва, Joey съм на 2-ри сезон ама бавно го превеждат, Invasion даже без букви го гледах ама ми е скучен, Тhreshold и той нещо не ми харесва, Surface и Dark angel ги изгледах с удоволствие, харесаха ми.

# 19
  • Мнения: 7 821
Мисля да пробвам някоя серия на 4400, че много противоречиви мнения чувам. Изгледахме ПБ и Лост

# 20
  • Мнения: 4 358
За The O.C.

.......Да, така свърши поседният сезон преди две седмици.
И не, няма шанс Мариса да я  "съживят"- имаше интервюта с нея и тя каза, че има три игрални филма за 2007, в които ще играе и иска да се пренасочи повече към киното, отколкото да стои в ТВ сериал. Ролята и се била изчерпала и нямало какво повече да покаже с нея, затова даже се радвала за начина ,по който "излиза" от сериала.
Също така от preview-тата, които показаха за новия сезон от Септември изглежда, че Мариса ще бъде достойно заместена от сестра си като главна героиня в сериала. Но ще видим, де.  Wink..........
Нямам какво повече да допълня  Mr. Green
Първите 2-3 епизода ми вървяха малко тежичко, но после набрах скорост и сериалчето ми хареса  Peace

# 21
  • Мнения: 6 910
One Tree Hill
Обожавам го този сериал, невероятен е. Вярно, че е тийнейджърски, но мисля, че който харесва О.С. ще му допадне и то много повече от току-що споменантия Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
какво ще кажете за РИМ (ROMA, ROME? не помня как е в торентите) ??? Да го тегля ли?

РИМ много ми хареса, аз го гледах по НВО, ако обичаш исторически филми - няма да съжаляваш.

# 23
  • Мнения: 5 647
Аз пък гледам по НТВ "Безследно изчезнали" ето заради този пич:


Последна редакция: вт, 30 май 2006, 09:38 от Къдрокоска

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мариса "умря", защото Миша еди- коя си иска да се върне в Лондон да учи актьорско майсторство.
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

# 25
  • Мнения: 9 094
Ние в момента заместваме с Surface.
Бих казала че е добър, макар и не толкова разбиващ като Лост и ПБ Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 492
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

Кога ще има нови серии, че и аз чакам с нетърпение?

# 28
  • Мнения: 1 120
И аз се чудя какво да дърпам сега , след като изгледах Лост, ПБ, Invasion, Surface i The 4400. Последния много не ми допадна. Благодаря ви за предложението за ALIAS.
Има ли някой гледал Supernatural или Dark Angel ? Заслужават ли си да се гледат?

# 29
  • Мнения: 6 910
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.
Ами забавно е според мен. Но не бива да очакваш да замести Приятели по някакъв начин. Джоуи си е просто Джоуи.
Та в сериала Джоуи отива в...а сега, май Лос Анджелис беше. Там е една от сестрите му с нейния син. Иии, той започва да си търси работа като актьор, такива разни неща са.

Общи условия

Активация на акаунт