В очакване на трети сезон на Lost и Prison, ще гледаме

  • 3 995
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 033
Та така - свърши Лост, и Пръзъна, и сега - чакане на новите сезони...
Междувременно може да позяпаме и нещо друго...
За имащите време, или за тези като мен, които нямат, но пък желанието не им липсва Mr. Green - ето няколко предложения:
Не съм решила с кой да започна  newsm78
Surface - фантастика, според инфо от дира : "сериалът е свален от екран т.е едва ли ще има повече от един сезон..."
Numb3rs - Криминални уравнения - 2 сезона до момента -идеята е използване на математически теории, модели и методи за разкриване на престъпления.
The 4400  има темичка във форума - тук
Ориндж Каунти: Кварталът на богатите
My Name is Earl
Joey
Invasion
Те това е от мен... за момента. Май се насочвам към Криминалните уравнения...

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 08:24 от yanich

# 1
  • Мнения: 5 577
Аз ще тегля Туин Пиикс - нещо Лост не ме грабна, със зор изгледах първи епизод, ей така - щото обещах и ме натискаха много.  Tired

# 2
  • Мнения: 5 255
Гледайте ALIAS бре хора.
Тамън 5 сезона  Sunglasses
Само аз ли съм му фен  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 033
Ами те скоро го даваха по тв-то (Туин Пийкса), ама не ми хареса така, както преди години. Иначе на мен от двата горепосочени сериала повече ми хареса Призъна...
А за ALIAS - нищо не знам - сега го "чувам"

# 4
  • Мнения: 5 255
А за ALIAS - нищо не знам - сега го "чувам"

Виж ми линка в подписа или тук.
Нещо като "Никита", но за мен е по-готин  Peace

# 5
  • Мнения: 46 573
Аз ще тегля Туин Пиикс - нещо Лост не ме грабна, със зор изгледах първи епизод, ей така - щото обещах и ме натискаха много.  Tired

Нали се рзбрахме, аз ще се натисна да гледам ПБ, ти ЛОСТ и какво стана? Аз съм до 17-ти на ПБ, а ти до 1-ви на ЛОСТ  Close сърдита съм ти  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 577
"Наричана още", даваха го по ТВ. Интересен е, не съм го гледала, може и него - майка ми го следеше.

Да кажа, че 4400, не струва.  Tired Sick

# 7
  • Мнения: 5 577
Аз ще тегля Туин Пиикс - нещо Лост не ме грабна, със зор изгледах първи епизод, ей така - щото обещах и ме натискаха много.  Tired

Нали се рзбрахме, аз ще се натисна да гледам ПБ, ти ЛОСТ и какво стана? Аз съм до 17-ти на ПБ, а ти до 1-ви на ЛОСТ  Close сърдита съм ти  Crossing Arms

Още един форумец  имаше, не си само ти.

Знам, че преди малко гледахте 17 серия - ама няма да ти кажа от къде.  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 033
Гледайте ALIAS бре хора.
Тамън 5 сезона  Sunglasses
Изглежда интересен  newsm78 Хайде, сега съм в дилема....

# 9
  • Мнения: 5 255
Гледайте ALIAS бре хора.
Тамън 5 сезона  Sunglasses
Изглежда интересен  newsm78 Хайде, сега съм в дилема....

Не се чуди, ами го почвай - няма да съжаляваш  Wink

# 10
  • Мнения: 46 573
... Знам, че преди малко гледахте 17 серия - ама няма да ти кажа от къде.  Twisted Evil

Знам бе, той всичко си казва, без бой  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз за няколко дни изгледах Invasion, хареса ми но доколкото знам нямало да има втори сезон Confused
О.С. го изгледах и него, както и Джоуй, така, че ми остава само 4400, смятам скоро да го почна, но никой сериал не може да измести Призъна Heart Eyes
Никол, я кажи сега нети ли хареса найстина?

# 12
  • Мнения: 46 573
... Никол, я кажи сега нети ли хареса найстина?

Не, ужасно много ме дразни, увереността на Майкъл най-вече, едно такова изражение все едно цялия свят е негов, Линкълн пък само се държи за главата, единствения, който играе добре е Т-Бег Peace ... ама аз съм си такава, като не ми харесат артистите, не приемам и филма  Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Mda, донякъде съм съгласна с тебе за Майкъл, струва ми се, че е научил една- две физиономий и само тях прави,виж Т-баг си е друго, актьора играе страхотно.
yanich, объркала си линка към Инважън, вместо към него ди дала към Джоуй.
http://www.tv.com/search.php?qs=invasion&type=11&stype=all   ето го за Инважън Hug

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не искам да чувам за сериали повече:)
Третия сезонна LOST ще чакам да излезе целият и ще го гледам накуп!

Как можах да се вържа така.. Twisted Evil

# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 574
HEIST!

това препоръчвам- за втори път го казвам, поне Алабалата да го гледа. Маааалко прилича на призъна, но съвсем малко- аз обаче се зарибих!

инважън не ми хареса- 4 серии гледах..или 5

джоуи не съм гледала- комедия ли е?

какво ще кажете за РИМ (ROMA, ROME? не помня как е в торентите) ??? Да го тегля ли?

# 16
  • Мнения: 2 040
И аз като Реза ... 3-я сезон целия да излезе на Лост и тогава ... Така изгледах 1 сезон и беше много яко, а сега какво .. чакам 1 серия цяла седмица, понякога по 2 и тя вземе та свърши на най- интересното и айде пак ... поне да беше 2 часа, а аз тъкмо седна и финалния надпис ЛОСТ ми излезе на екрана   Sad Laughing

# 17
  • Мнения: 5 577
... Никол, я кажи сега нети ли хареса найстина?

Не, ужасно много ме дразни, увереността на Майкъл най-вече, едно такова изражение все едно цялия свят е негов

 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesС този поглед и с този "идеален череп" (цитат на друга форумка) би могло да се каже, че е истина.  Crossing Arms

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
То на мен не ми остана какво да гледам почти PB го изгледах, Lost също, The 4400 нещо не ми хареса, но се напънах и го изгледах, Alias ми остават още 2 серии и сериала свършва, Joey съм на 2-ри сезон ама бавно го превеждат, Invasion даже без букви го гледах ама ми е скучен, Тhreshold и той нещо не ми харесва, Surface и Dark angel ги изгледах с удоволствие, харесаха ми.

# 19
  • Мнения: 7 821
Мисля да пробвам някоя серия на 4400, че много противоречиви мнения чувам. Изгледахме ПБ и Лост

# 20
  • Мнения: 4 358
За The O.C.

.......Да, така свърши поседният сезон преди две седмици.
И не, няма шанс Мариса да я  "съживят"- имаше интервюта с нея и тя каза, че има три игрални филма за 2007, в които ще играе и иска да се пренасочи повече към киното, отколкото да стои в ТВ сериал. Ролята и се била изчерпала и нямало какво повече да покаже с нея, затова даже се радвала за начина ,по който "излиза" от сериала.
Също така от preview-тата, които показаха за новия сезон от Септември изглежда, че Мариса ще бъде достойно заместена от сестра си като главна героиня в сериала. Но ще видим, де.  Wink..........
Нямам какво повече да допълня  Mr. Green
Първите 2-3 епизода ми вървяха малко тежичко, но после набрах скорост и сериалчето ми хареса  Peace

# 21
  • Мнения: 6 919
One Tree Hill
Обожавам го този сериал, невероятен е. Вярно, че е тийнейджърски, но мисля, че който харесва О.С. ще му допадне и то много повече от току-що споменантия Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
какво ще кажете за РИМ (ROMA, ROME? не помня как е в торентите) ??? Да го тегля ли?

РИМ много ми хареса, аз го гледах по НВО, ако обичаш исторически филми - няма да съжаляваш.

# 23
  • Мнения: 5 647
Аз пък гледам по НТВ "Безследно изчезнали" ето заради този пич:


Последна редакция: вт, 30 май 2006, 09:38 от Къдрокоска

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мариса "умря", защото Миша еди- коя си иска да се върне в Лондон да учи актьорско майсторство.
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

# 25
  • Мнения: 9 110
Ние в момента заместваме с Surface.
Бих казала че е добър, макар и не толкова разбиващ като Лост и ПБ Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 492
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

Кога ще има нови серии, че и аз чакам с нетърпение?

# 28
  • Мнения: 1 120
И аз се чудя какво да дърпам сега , след като изгледах Лост, ПБ, Invasion, Surface i The 4400. Последния много не ми допадна. Благодаря ви за предложението за ALIAS.
Има ли някой гледал Supernatural или Dark Angel ? Заслужават ли си да се гледат?

# 29
  • Мнения: 6 919
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.
Ами забавно е според мен. Но не бива да очакваш да замести Приятели по някакъв начин. Джоуи си е просто Джоуи.
Та в сериала Джоуи отива в...а сега, май Лос Анджелис беше. Там е една от сестрите му с нейния син. Иии, той започва да си търси работа като актьор, такива разни неща са.

# 30
  • Мнения: 7 914
Чували ли сте нещо за сериал "24" или "24 часа" ? Има вече 5 сезона и горещо ми го препоръчаха ...само, че аз нали съм в чужбина и мога да тегля само бол -а , а там го няма... newsm78 И до сега не съм го намерила в подходящ формат....пък и не знам дали все пак си струва труда от търсенето!

Иначе тук преди около година имаше една "бозичка", ама заради ето този

целия сериал ( вампирски  -  "Angel")изгледах !

А този О.С.  на каква тематика е? newsm78

Rome наистина си заслужава да се изгледа!

HEIST също не е лош!

Снощи започнахме с първата серия на 4400...и за сега си  smile3508  за следващите серийки...

# 31
  • Мнения: 1 492
Благодаря ти Бухтичка , звучи забавно и неангажиращо.Ще дръпна 2-3 серии пък ще видим.

# 32
  • Мнения: 5 299
Аз съм фенка на Джоуи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сега чакам евентуално ако има 3 сезон Crazy
Страхотен сериал. Не съм гледала Присън_а и Лост, ама Джоу ми е 2рия любим след Френдс Mr. Green

# 33
  • Мнения: 9 990
И аз като Реза ... 3-я сезон целия да излезе на Лост и тогава ... Така изгледах 1 сезон и беше много яко, а сега какво .. чакам 1 серия цяла седмица, понякога по 2 и тя вземе та свърши на най- интересното и айде пак ... поне да беше 2 часа, а аз тъкмо седна и финалния надпис ЛОСТ ми излезе на екрана   Sad Laughing
Аз се отказах от подобно чакане и гледане на час по лъжичка още в самото начало на 2 сезон на Лост.Изгледах 1 сезон на екс-така те грабва и някак си следиш нишката.Така и ще направя сега с 2 сезон , после и с 3.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.
Ами забавно е според мен. Но не бива да очакваш да замести Приятели по някакъв начин. Джоуи си е просто Джоуи.
Та в сериала Джоуи отива в...а сега, май Лос Анджелис беше. Там е една от сестрите му с нейния син. Иии, той започва да си търси работа като актьор, такива разни неща са.

Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.

# 35
  • Мнения: 5 255
Остават ми последните серии от 5 сезон на ALIAS и после почвам да гледам  Prison break  smile3533

# 36
  • Мнения: 6 919
Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.
Нямам представа, отдавна не съм го теглила...някъде към средата на втори сезон бях стигнала май.

А този О.С.  на каква тематика е? newsm78
Сериал за богаташи е. Четирима тийнейджъри се събират и разделят. Като жанр го водят драма мисля. Като картина и декор нямат равни, можеш да се нагледаш на къщи и пейзажи, всичко е много красиво. Но като цяло на мен ми е блудкав и с роднинските връзки във втори сезон ми напомня доста на сапунка.

# 37
  • Мнения: 7 914
Цитат
Сериал за богаташи е. Четирима тийнейджъри се събират и разделят. Като жанр го водят драма мисля. Като картина и декор нямат равни, можеш да се нагледаш на къщи и пейзажи, всичко е много красиво. Но като цяло на мен ми е блудкав и с роднинските връзки във втори сезон ми напомня доста на сапунка.

Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521

# 38
  • Мнения: 1 033
Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521
Значи Numb3ers може да ти хареса

# 39
  • Мнения: 8 917
Та така - свърши Лост, и Пръзъна, и сега - чакане на новите сезони...
Междувременно може да позяпаме и нещо друго...
За имащите време, или за тези като мен, които нямат, но пък желанието не им липсва Mr. Green - ето няколко предложения:
Не съм решила с кой да започна  newsm78
Surface - фантастика, според инфо от дира : "сериалът е свален от екран т.е едва ли ще има повече от един сезон..."
Numb3rs - Криминални уравнения - 2 сезона до момента -идеята е използване на математически теории, модели и методи за разкриване на престъпления.
The 4400  има темичка във форума - тук
Ориндж Каунти: Кварталът на богатите
My Name is Earl
Joey
Invasion
Те това е от мен... за момента. Май се насочвам към Криминалните уравнения...


INVASION Peace Снощи гледахме 5 еп.

# 40
  • Мнения: 7 914
Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521
Значи Numb3ers може да ти хареса

Значи довечера ще си изтегля епизодче, да го видя за какво става на въпрос Hug

# 41
  • Мнения: 377
Подкрепям Бухтичка за One Tree Hill. Според мен е много по-добър от O.C., изгледах първи и втори сезон за две седмици, сега съм на 5еп. от трети сезон и както гледам по 3 серии на вечер до края на седмицата и него ще го свърша.  Sad
Dark Angel сащо много ми хареса, но може би защото съм голям фен на Джесика Алба.  Flutter
Чакам новия сезон на The 4400, но междувременно се чудя дали да свалям Surface или Alias.  newsm78

# 42
  • Мнения: 7 821

Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.
И аз това четох, а също Heist, Surface и някой други ги спират за нисък рейтинг.

Чували ли сте нещо за сериал "24" или "24 часа" ? Има вече 5 сезона и горещо ми го препоръчаха

24 е. Аз му голям фен. Последния сезон – 5-ти беше много добър.

Иначе не знам дали си спомняте по Канал 1 май даваха преди време "Семейство Сопрано" (The Sopranos) последния сезон е в топ 10, чудех се дали да не го сваля, има и субове май. Та някой гледал ли го е?

# 43
  • Мнения: 2 491
Аз изгледах Lost и Prison и сега искам да гледам 4400, обаче не мога да го намеря да го изтегля, писах във форума с молба някой да ми каже откъде да изтегля, ама никъв резултат, във вас ми е надеждата-моля помагайте, че няма кво да гледам. Ако някоя от вас ми постне линкче, много ще се зарадвам Laughing  bouquet и ще почерпя beer3 cook

# 44
  • Мнения: 1 120
Аз изгледах Lost и Prison и сега искам да гледам 4400, обаче не мога да го намеря да го изтегля, писах във форума с молба някой да ми каже откъде да изтегля, ама никъв резултат, във вас ми е надеждата-моля помагайте, че няма кво да гледам. Ако някоя от вас ми постне линкче, много ще се зарадвам Laughing  bouquet и ще почерпя beer3 cook
В арената го има, пишеш в търсачката The 4400 и излиза
http://www.DMCA-removal-from-Google

# 45
  • Мнения: 1 033
Като торент -The 4400

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И Инважън го спират май.А този Heist за какво иде реч, не съм го засичала никъде из торентите.
А някой да е гледал Supernatural, че имам до 15 епизод, ама се чудя да го захващам ли и него newsm78

# 47
  • Мнения: 2 491
Много ви благодаря момичета, май биричката свърши работа:D
Сигурно аз не съм наред, защото в арената не го открих Embarassed, ама пак ще търся...

# 48
  • Мнения: 1 033
А този Heist за какво иде реч, не съм го засичала никъде из торентите.
Сюжет:
Професионалният крадец Мики О’Нийл събира екип от експерти в престъпния свят, които да опитат да извършат най-големият обир в историята. Техният план - едновременно да оберат три от най-реномираните бижутерски магазини в Бевърли Хилс, известни като Родео Драйв по време на наградите на академията. По-късно става ясно, че действията на Мики не са движени единствено поради желанието му да забогатее. Междувременно, Ейми Сайкс - детектив в Лос Анджелиската полиция - отдел "Убийства и грабежи", оглавява екипа, разследващ серия от кражби, извършени от тази нова банда. Под натиска на своя началник, тя трябва не само да разбере, кой стои зад престъпленията, но и дали те водят до по-голям удар. Мики среща детективката на уроци по танци и след като двамата танцуват туист, те се влюбват един в друг.
Инфото е от torrents.bol.bg

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря, ще изтегля няколко серийки  Hug

# 50
  • Мнения: 6 919
Подкрепям Бухтичка за One Tree Hill. Според мен е много по-добър от O.C., изгледах първи и втори сезон за две седмици, сега съм на 5еп. от трети сезон и както гледам по 3 серии на вечер до края на седмицата и него ще го свърша.  Sad
Е, поне ще има четвърти сезон, а това не е малко Wink И освен това до края на годината ще го пуснат по канал 1 Mr. Green (е да, дублажът ще е кофти, но все е нещо)

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

Кога ще има нови серии, че и аз чакам с нетърпение?

Не знам, но силно се надявам да има. Нали е " Рим" , а не " Цезар" newsm78  Почти 100% съм сигурна, че ще има още.
Относно " Джоуи"- видя ми се супер тъп...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 914
Alabala , yanich  ти е дала инфото само да добавя, че те са общо 5 епизода... и специално то бол-а епизод 3 се тегли малко по бавничко Wink

Някой може ли да ми помогне с някой торент ( без значение дали е български) да си изтегля 24 с разширение. аvi ( да не е . bin)?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да кажа за тези който гледат Джоуй, излязли са субс за 17 епизод от 2 сезон  в subs.unacs.bg

# 54
  • Мнения: 4 358
Откъде теглите One Tree Hill?

# 55
  • Мнения: 6 155
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 5 255
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

Мдаа, мъж ми му е фен. 9 сезона  ooooh!

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ау, как можах да забравя за него/атлантиса/ също ми е от любимите но аз гледам само него без другото Старгейт, тоест само оригиналните сезони на атлантиса, който са 2 , а сега юли продължава 3 сезон, страхотен е и на мен класацията ми е така
1.Призъна
2.Старгейт Атлантис
3.Лост
и т.н.

# 59
  • Мнения: 6 155
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

Мдаа, мъж ми му е фен. 9 сезона  ooooh!


А, това с деветте сезона е Stargate SG-1. Него ще го тегля сега  Party

# 60
  • Мнения: 5 255
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

Мдаа, мъж ми му е фен. 9 сезона  ooooh!


А, това с деветте сезона е Stargate SG-1. Него ще го тегля сега  Party

 doh Да де - той всичко сваля  Wink

# 61
  • Мнения: 2 040
Бухтичка, ти ме запали по този One Tree Hill и тъй като аз харесвам филми от сорта на О.С. та си мисля, че ще ми хареса и този .. почвам да го тегля ..  Тенкс   bouquet

# 62
  • Мнения: 75
Desperate housewives- 2 сезон, много е добър

# 63
  • Мнения: 6 919
Бухтичка, ти ме запали по този One Tree Hill и тъй като аз харесвам филми от сорта на О.С. та си мисля, че ще ми хареса и този .. почвам да го тегля ..  Тенкс   bouquet
Надявам се, че ще ти хареса Grinning Лично според мен е много по-добър и по-истински от О.С.

# 64
  • Мнения: 7 821
Alabala , yanich  ти е дала инфото само да добавя, че те са общо 5 епизода... и специално то бол-а епизод 3 се тегли малко по бавничко Wink

Някой може ли да ми помогне с някой торент ( без значение дали е български) да си изтегля 24 с разширение. аvi ( да не е . bin)?

Кой сезон търсиш?

# 65
  • Мнения: 7 914
Alabala , yanich  ти е дала инфото само да добавя, че те са общо 5 епизода... и специално то бол-а епизод 3 се тегли малко по бавничко Wink

Някой може ли да ми помогне с някой торент ( без значение дали е български) да си изтегля 24 с разширение. аvi ( да не е . bin)?

Кой сезон търсиш?

Всичките! smile3503
Обаче забравих да добавя, че ще тегля от чужбина... Rolling Eyes Така че ми е малко стеснен диапазона на действие....Дали ще може да ми помогнеш? smile3525

# 66
  • Мнения: 426
 Кой сезон на The o.c. даваха сега по телевизията?

# 67
  • Мнения: 7 821
Alabala , yanich  ти е дала инфото само да добавя, че те са общо 5 епизода... и специално то бол-а епизод 3 се тегли малко по бавничко Wink

Някой може ли да ми помогне с някой торент ( без значение дали е български) да си изтегля 24 с разширение. аvi ( да не е . bin)?

Кой сезон търсиш?



Всичките! smile3503
Обаче забравих да добавя, че ще тегля от чужбина... Rolling Eyes Така че ми е малко стеснен диапазона на действие....Дали ще може да ми помогнеш? smile3525

http://www.mininova.org/search/?search=24&cat=8

http://www.mininova.org/tor/228670 24 - 24 season 1 complete
http://www.mininova.org/tor/208845 24 - 24 season 2 complete
http://www.mininova.org/tor/229467 24 - 24 Season3
http://www.mininova.org/tor/166977 24 - Season 4
http://www.mininova.org/tor/299803 24 - 24 Season 5

# 68
  • Мнения: 75
Кой сезон на The o.c. даваха сега по телевизията?

2 сезон

# 69
  • Мнения: 7 821
Кой сезон на The o.c. даваха сега по телевизията?

2-ри

# 70
  • Мнения: 46 573
Бухтичка, ти ме запали по този One Tree Hill и тъй като аз харесвам филми от сорта на О.С. та си мисля, че ще ми хареса и този .. почвам да го тегля ..  Тенкс   bouquet

И аз се запалих, при мен го има, даже няма да го тегля  Party
От как тръгнаха НСБОП, нещо се юрнах да гледам филми като за последно  Joy

# 71
  • Мнения: 7 914
Ellypr,
 специално благодаря за линкчетата... Hug И да те почерпя по случая:

 обаче,
 има сийд само на 4 сезон....дали и за другите ще се появят или съм закъсняла? newsm78

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 969
zwezdi4ka, пробвай да потърсиш в тези :
http://www.torrentportal.com/
http://thepiratebay.org/
http://www.torrentleech.org

Все някъде ще ги има   Simple Smile

# 73
  • Мнения: 7 914
Alabala ,

 Hug

Успях остана ми само сезон 2  да намеря newsm44

Казвай какво да  те черпя  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 100
Въпрос към тези, които са гледали HEIST - колко епизода са излезли, защото в Арена има само 5?

# 75
  • Spain
  • Мнения: 3 750
запо4нахме да гледаме Invasion - много мудно деиствието - ина4е ми е интересен но ако можеше нещата по бързо да стават Simple Smile
24 - то4но изгледахме 5-ти сезон - много хубав сериал с нетърпение 4акам 6-ти - не само заради Джак Бауър
 Звезди4ке ето ти торент търса4ка -  http://www.torrentz.com/         търси в няколко торент саита - преди около седмица изтеглих 5-ти сезон на 24 някъде от там
 4400 - аз пък съм от големите фенове на сериала - и го препоръ4вам  Mr. Green
Triangle - трисериен филм , мистерия, за бермудския триъгълник - ли4но на мен ми хареса
 Хаус
- незнам как то4но се пи6е  - за един опърни4ав лекар и най разли4ни странни болести
 Анатоми оф  Греис - готино забавно сериа4е за лекари стажанти
Desperate Housewives  -  newsm20   naprawo e strahoten .. умирам да се хилотя с тях макар 4е не е никаква комедия - мъжо оба4е никак не го привли4а ..май си е 4исто женски сериала  .. повествованието е страхотно и можеби затова още пове4е ме привли4а

# 76
  • Мнения: 799
Рим наистина е много добър.
Чух добри отзиви и за Deadwood, но в нета намирам само втори сезон  newsm78

# 77
  • Мнения: 663
Бухтичка, ти ме запали по този One Tree Hill и тъй като аз харесвам филми от сорта на О.С. та си мисля, че ще ми хареса и този .. почвам да го тегля ..  Тенкс   bouquet

И аз се запалих, при мен го има, даже няма да го тегля  Party
От как тръгнаха НСБОП, нещо се юрнах да гледам филми като за последно  Joy
Като стигнете трети сезон, ще се отпалите, такава боза Sick и актьорите са много зле, направо се чудя на хората, които са фенове на този филм.
     Гледайте "Вероника Марс" - супер, супер интересен сериал, два сезона са излези до сега.
http://www.upn.com/shows/veronica_mars/

# 78
  • Мнения: 6 919
Като стигнете трети сезон, ще се отпалите, такава боза Sick и актьорите са много зле, направо се чудя на хората, които са фенове на този филм.
     Гледайте "Вероника Марс" - супер, супер интересен сериал, два сезона са излези до сега.
http://www.upn.com/shows/veronica_mars/
Аз пък обожавам актьорите Joy Боза не знам дали е, това определение го използвам обикновено за О.С. та ми е трудно да лепна на ОТН.
За Вероника Марс съм чувала доста хубави неща, но имам прекалено много неща за гледане, та няма да го тегля в скоро време и него.

# 79
  • Мнения: 7 914
запо4нахме да гледаме Invasion - много мудно деиствието - ина4е ми е интересен но ако можеше нещата по бързо да стават Simple Smile
24 - то4но изгледахме 5-ти сезон - много хубав сериал с нетърпение 4акам 6-ти - не само заради Джак Бауър
 Звезди4ке ето ти торент търса4ка -  http://www.torrentz.com/         търси в няколко торент саита - преди около седмица изтеглих 5-ти сезон на 24 някъде от там
 4400 - аз пък съм от големите фенове на сериала - и го препоръ4вам  Mr. Green
Triangle - трисериен филм , мистерия, за бермудския триъгълник - ли4но на мен ми хареса
 Хаус
- незнам как то4но се пи6е  - за един опърни4ав лекар и най разли4ни странни болести
 Анатоми оф  Греис - готино забавно сериа4е за лекари стажанти
Desperate Housewives  -  newsm20   naprawo e strahoten .. умирам да се хилотя с тях макар 4е не е никаква комедия - мъжо оба4е никак не го привли4а ..май си е 4исто женски сериала  .. повествованието е страхотно и можеби затова още пове4е ме привли4а



 Hug ще потърся по - късничко , че в момента съм на работа! Мерсаж за линкчето   bouquet

А 4400 вече изгледахме първите 5 епизода.... newsm53

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 254

Иначе не знам дали си спомняте по Канал 1 май даваха преди време "Семейство Сопрано" (The Sopranos) последния сезон е в топ 10, чудех се дали да не го сваля, има и субове май. Та някой гледал ли го е?

Мъжът ми му е голям фен, сега го питах излезли са 5 сезона, всичките ги е изгледал от нета. Но незнам откъде ги беше дърпал...

# 81
  • Мнения: 377
Като стигнете трети сезон, ще се отпалите, такава боза Sick и актьорите са много зле, направо се чудя на хората, които са фенове на този филм.
     Гледайте "Вероника Марс" - супер, супер интересен сериал, два сезона са излези до сега.
http://www.upn.com/shows/veronica_mars/

Ами вече съм изгледала 15 серии от трети сезон и още не съм се "отпалила", даже се радвам, че ще има и четвърти.  smile3535
Актоьрите не разбирам в какъв смисъл са "много зле".  Ясно е, че не на всеки ще хареса, но на няколко места е написано, че е от типа на О.С. според мен обаче е в пъти по-добър.  Peace

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 969

Иначе не знам дали си спомняте по Канал 1 май даваха преди време "Семейство Сопрано" (The Sopranos) последния сезон е в топ 10, чудех се дали да не го сваля, има и субове май. Та някой гледал ли го е?

Мъжът ми му е голям фен, сега го питах излезли са 5 сезона, всичките ги е изгледал от нета. Но незнам откъде ги беше дърпал...
Мда и моят му е фен, излезли са до 6 сезон май 12 епизод /някъде там/и го  тегли от арена, но субтитрите много се бавят понеже никъде нямало английски такива

# 83
  • Мнения: 1 033
Да вдигна темичката:) защото от днес съм свободна 10ина дни и реших да ги отдам на гледане на сериали . Тъй като нещо става при мен с data.bg, за да гледам Alias, реших да дърпам Numbers от локалния и да си кажа  -  филмчето ме заплени. За днес изгледах 3 серийки Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 680
Фен съм на Joey. А на феновете на FRIENDS бих препоръчала COUPLING.
Има и една английска комедия за Сис-админи ама забравих как се казваше.

# 85
  • Мнения: 71
The 4400 е най-добрия за мен а в момента докато чакам да излизат новите епизоди гледам ReGenesis много е добър  http://www.regenesistv.com/indexframeset.html

# 86
  • Мнения: 4 358
Tanya77, откъде дърпаш трети сезон на OTH?
На мен от data-та ми го резнаха  #Cussing out От тия нсбоп-ски хайки не мога един сериал да изгледам  #Cussing out

# 87
  • Мнения: 2 100
Tanya77, откъде дърпаш трети сезон на OTH?
На мен от data-та ми го резнаха  #Cussing out От тия нсбоп-ски хайки не мога един сериал да изгледам  #Cussing out
Не съм Таня, ама тук има линкове:

http://oth.ggbit.info/seasones.php

# 88
  • Мнения: 4 358
slavena, много мерси... ама аз точно от тук дърпах  Sad
Сега всички линкове към data-та са резнати  Sad
В арената торенти ли са?

# 89
  • Мнения: 377
slavena, много мерси... ама аз точно от тук дърпах  Sad
Сега всички линкове към data-та са резнати  Sad
В арената торенти ли са?

Чак сега видях въпроса. Дърпам от Линкоса - torrents.linkos.bg
Ако искаш ще ти пратя и директен линк, но довечера, че сега съм на работа.  Peace

# 90
  • Мнения: 4 358
...........Ако искаш ще ти пратя и директен линк, но довечера, че сега съм на работа.  Peace
Много искам   bouquet
Трябва ми само трети сезон, първите два ги изгледах.

# 91
  • Мнения: 361
Аз пък гледам "Дързост и красота"  Crazy smile3534

# 92
  • Мнения: 663
И за това си леко откачила? Joy

# 93
  • Мнения: 7 837
Снощи гледах пилотния епизод на Blade - The series.
Не е кой знае какво, но феновете на филма, може би ще са доволни и от сериала  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 42
Та така - свърши Лост, и Пръзъна, и сега - чакане на новите сезони...
Междувременно може да позяпаме и нещо друго...
За имащите време, или за тези като мен, които нямат, но пък желанието не им липсва Mr. Green - ето няколко предложения:
Не съм решила с кой да започна  newsm78
Surface - фантастика, според инфо от дира : "сериалът е свален от екран т.е едва ли ще има повече от един сезон..."
Numb3rs - Криминални уравнения - 2 сезона до момента -идеята е използване на математически теории, модели и методи за разкриване на престъпления.
The 4400  има темичка във форума - тук
Ориндж Каунти: Кварталът на богатите
My Name is Earl
Joey
Invasion
Те това е от мен... за момента. Май се насочвам към Криминалните уравнения...






И аз чакам 3 сезон на LOST иначе изгледах O.C. Много ме изкефи само малко тъпо свърши .мисля да започна prison break много го хвалите ей.А и за 4400 съм чула че бил хубав.Абе сериали да искаш и време за тях да имаш

# 95
  • София
  • Мнения: 5 828
Казаха ми за нов сериал "Kyle XY", нещо средно между Розуел, Смолвил и училищна драма, фантастика, пак на ТВ ABC, първи сезон ще бъде 10 серии, видях че има излезли в линкоса 4 и им се чудя  newsm78  някой да го е загледал случайно  newsm78

http://abcfamily.go.com/kylexy/index.html

Общи условия

Активация на акаунт