В очакване на трети сезон на Lost и Prison, ще гледаме

  • 4 004
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
Чували ли сте нещо за сериал "24" или "24 часа" ? Има вече 5 сезона и горещо ми го препоръчаха ...само, че аз нали съм в чужбина и мога да тегля само бол -а , а там го няма... newsm78 И до сега не съм го намерила в подходящ формат....пък и не знам дали все пак си струва труда от търсенето!

Иначе тук преди около година имаше една "бозичка", ама заради ето този

целия сериал ( вампирски  -  "Angel")изгледах !

А този О.С.  на каква тематика е? newsm78

Rome наистина си заслужава да се изгледа!

HEIST също не е лош!

Снощи започнахме с първата серия на 4400...и за сега си  smile3508  за следващите серийки...

# 31
  • Мнения: 1 492
Благодаря ти Бухтичка , звучи забавно и неангажиращо.Ще дръпна 2-3 серии пък ще видим.

# 32
  • Мнения: 5 299
Аз съм фенка на Джоуи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сега чакам евентуално ако има 3 сезон Crazy
Страхотен сериал. Не съм гледала Присън_а и Лост, ама Джоу ми е 2рия любим след Френдс Mr. Green

# 33
  • Мнения: 9 990
И аз като Реза ... 3-я сезон целия да излезе на Лост и тогава ... Така изгледах 1 сезон и беше много яко, а сега какво .. чакам 1 серия цяла седмица, понякога по 2 и тя вземе та свърши на най- интересното и айде пак ... поне да беше 2 часа, а аз тъкмо седна и финалния надпис ЛОСТ ми излезе на екрана   Sad Laughing
Аз се отказах от подобно чакане и гледане на час по лъжичка още в самото начало на 2 сезон на Лост.Изгледах 1 сезон на екс-така те грабва и някак си следиш нишката.Така и ще направя сега с 2 сезон , после и с 3.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз мисля да сваля Джоуй. Заслужава ли си? Кажете за какво става дума.
Ами забавно е според мен. Но не бива да очакваш да замести Приятели по някакъв начин. Джоуи си е просто Джоуи.
Та в сериала Джоуи отива в...а сега, май Лос Анджелис беше. Там е една от сестрите му с нейния син. Иии, той започва да си търси работа като актьор, такива разни неща са.

Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.

# 35
  • Мнения: 5 255
Остават ми последните серии от 5 сезон на ALIAS и после почвам да гледам  Prison break  smile3533

# 36
  • Мнения: 6 932
Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.
Нямам представа, отдавна не съм го теглила...някъде към средата на втори сезон бях стигнала май.

А този О.С.  на каква тематика е? newsm78
Сериал за богаташи е. Четирима тийнейджъри се събират и разделят. Като жанр го водят драма мисля. Като картина и декор нямат равни, можеш да се нагледаш на къщи и пейзажи, всичко е много красиво. Но като цяло на мен ми е блудкав и с роднинските връзки във втори сезон ми напомня доста на сапунка.

# 37
  • Мнения: 7 914
Цитат
Сериал за богаташи е. Четирима тийнейджъри се събират и разделят. Като жанр го водят драма мисля. Като картина и декор нямат равни, можеш да се нагледаш на къщи и пейзажи, всичко е много красиво. Но като цяло на мен ми е блудкав и с роднинските връзки във втори сезон ми напомня доста на сапунка.

Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521

# 38
  • Мнения: 1 033
Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521
Значи Numb3ers може да ти хареса

# 39
  • Мнения: 8 917
Та така - свърши Лост, и Пръзъна, и сега - чакане на новите сезони...
Междувременно може да позяпаме и нещо друго...
За имащите време, или за тези като мен, които нямат, но пък желанието не им липсва Mr. Green - ето няколко предложения:
Не съм решила с кой да започна  newsm78
Surface - фантастика, според инфо от дира : "сериалът е свален от екран т.е едва ли ще има повече от един сезон..."
Numb3rs - Криминални уравнения - 2 сезона до момента -идеята е използване на математически теории, модели и методи за разкриване на престъпления.
The 4400  има темичка във форума - тук
Ориндж Каунти: Кварталът на богатите
My Name is Earl
Joey
Invasion
Те това е от мен... за момента. Май се насочвам към Криминалните уравнения...


INVASION Peace Снощи гледахме 5 еп.

# 40
  • Мнения: 7 914
Ясно, едва ли е за мен...на мен ми трябва фабула (като ПБ) или кръвчица с убийства (CSI) нещо подобно.... smile3521
Значи Numb3ers може да ти хареса

Значи довечера ще си изтегля епизодче, да го видя за какво става на въпрос Hug

# 41
  • Мнения: 377
Подкрепям Бухтичка за One Tree Hill. Според мен е много по-добър от O.C., изгледах първи и втори сезон за две седмици, сега съм на 5еп. от трети сезон и както гледам по 3 серии на вечер до края на седмицата и него ще го свърша.  Sad
Dark Angel сащо много ми хареса, но може би защото съм голям фен на Джесика Алба.  Flutter
Чакам новия сезон на The 4400, но междувременно се чудя дали да свалям Surface или Alias.  newsm78

# 42
  • Мнения: 7 821

Четох, че Джоуи го свалят поради нисък рейтинг, даже няма да довършат 2-ри сезон.
И аз това четох, а също Heist, Surface и някой други ги спират за нисък рейтинг.

Чували ли сте нещо за сериал "24" или "24 часа" ? Има вече 5 сезона и горещо ми го препоръчаха

24 е. Аз му голям фен. Последния сезон – 5-ти беше много добър.

Иначе не знам дали си спомняте по Канал 1 май даваха преди време "Семейство Сопрано" (The Sopranos) последния сезон е в топ 10, чудех се дали да не го сваля, има и субове май. Та някой гледал ли го е?

# 43
  • Мнения: 2 491
Аз изгледах Lost и Prison и сега искам да гледам 4400, обаче не мога да го намеря да го изтегля, писах във форума с молба някой да ми каже откъде да изтегля, ама никъв резултат, във вас ми е надеждата-моля помагайте, че няма кво да гледам. Ако някоя от вас ми постне линкче, много ще се зарадвам Laughing  bouquet и ще почерпя beer3 cook

# 44
  • Мнения: 1 120
Аз изгледах Lost и Prison и сега искам да гледам 4400, обаче не мога да го намеря да го изтегля, писах във форума с молба някой да ми каже откъде да изтегля, ама никъв резултат, във вас ми е надеждата-моля помагайте, че няма кво да гледам. Ако някоя от вас ми постне линкче, много ще се зарадвам Laughing  bouquet и ще почерпя beer3 cook
В арената го има, пишеш в търсачката The 4400 и излиза
http://www.DMCA-removal-from-Google

Общи условия

Активация на акаунт