В очакване на трети сезон на Lost и Prison, ще гледаме

  • 4 004
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 033
Като торент -The 4400

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И Инважън го спират май.А този Heist за какво иде реч, не съм го засичала никъде из торентите.
А някой да е гледал Supernatural, че имам до 15 епизод, ама се чудя да го захващам ли и него newsm78

# 47
  • Мнения: 2 491
Много ви благодаря момичета, май биричката свърши работа:D
Сигурно аз не съм наред, защото в арената не го открих Embarassed, ама пак ще търся...

# 48
  • Мнения: 1 033
А този Heist за какво иде реч, не съм го засичала никъде из торентите.
Сюжет:
Професионалният крадец Мики О’Нийл събира екип от експерти в престъпния свят, които да опитат да извършат най-големият обир в историята. Техният план - едновременно да оберат три от най-реномираните бижутерски магазини в Бевърли Хилс, известни като Родео Драйв по време на наградите на академията. По-късно става ясно, че действията на Мики не са движени единствено поради желанието му да забогатее. Междувременно, Ейми Сайкс - детектив в Лос Анджелиската полиция - отдел "Убийства и грабежи", оглавява екипа, разследващ серия от кражби, извършени от тази нова банда. Под натиска на своя началник, тя трябва не само да разбере, кой стои зад престъпленията, но и дали те водят до по-голям удар. Мики среща детективката на уроци по танци и след като двамата танцуват туист, те се влюбват един в друг.
Инфото е от torrents.bol.bg

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря, ще изтегля няколко серийки  Hug

# 50
  • Мнения: 6 932
Подкрепям Бухтичка за One Tree Hill. Според мен е много по-добър от O.C., изгледах първи и втори сезон за две седмици, сега съм на 5еп. от трети сезон и както гледам по 3 серии на вечер до края на седмицата и него ще го свърша.  Sad
Е, поне ще има четвърти сезон, а това не е малко Wink И освен това до края на годината ще го пуснат по канал 1 Mr. Green (е да, дублажът ще е кофти, но все е нещо)

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Относно Рим- много е хубав, с нетърпение чакам новите серии, защото много не на място "свърши".

Кога ще има нови серии, че и аз чакам с нетърпение?

Не знам, но силно се надявам да има. Нали е " Рим" , а не " Цезар" newsm78  Почти 100% съм сигурна, че ще има още.
Относно " Джоуи"- видя ми се супер тъп...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 914
Alabala , yanich  ти е дала инфото само да добавя, че те са общо 5 епизода... и специално то бол-а епизод 3 се тегли малко по бавничко Wink

Някой може ли да ми помогне с някой торент ( без значение дали е български) да си изтегля 24 с разширение. аvi ( да не е . bin)?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да кажа за тези който гледат Джоуй, излязли са субс за 17 епизод от 2 сезон  в subs.unacs.bg

# 54
  • Мнения: 4 358
Откъде теглите One Tree Hill?

# 55
  • Мнения: 6 155
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 5 255
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

Мдаа, мъж ми му е фен. 9 сезона  ooooh!

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ау, как можах да забравя за него/атлантиса/ също ми е от любимите но аз гледам само него без другото Старгейт, тоест само оригиналните сезони на атлантиса, който са 2 , а сега юли продължава 3 сезон, страхотен е и на мен класацията ми е така
1.Призъна
2.Старгейт Атлантис
3.Лост
и т.н.

# 59
  • Мнения: 6 155
Stargate Atlantis - фантастика.
Аз не съм фен на фантастиката, но този сериал много ме кефи  Heart Eyes

Мдаа, мъж ми му е фен. 9 сезона  ooooh!


А, това с деветте сезона е Stargate SG-1. Него ще го тегля сега  Party

Общи условия

Активация на акаунт