Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 47

  • 71 410
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18 570
Ако става дума за базата за сенки на Есенс мисля,че е спряна. И аз много я харесвах.

# 181
  • Мнения: 813
 Да допълня за крема с невен - слагам го вечер преди лягане на цялото лице, а на по-дебел слой на местата, където имам нужда от успокояване на кожата (при мен около носа) защото много трудно попива, но за много суха кожа може и да попива по-бързо, моята е смесена.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 708
момичета днес си взех нощния крем на avia, тази вечер ще му направя сефтето и ще напиша отзив скоро и за него
въпросче:
купих си и шампоан на Здраве против пърхут с алое вера, някой да е ползвал от серията им против пърхут и да има впечатления? Пише да се ползва 3-4 пъти седмично затова го взех че откакто е по топло и се къпя кажи речи всеки ден

# 183
  • Мнения: 325
Аз имам шампоана на Здраве актив против пърхот с ментол и ми стана любим моментално! 😀😊 Но аз нямам пърхот и за това не мога да кажа нищо. Харесва ми как измива и какво охлаждащо и свежо усещане създава.

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
БЕБЕЛИНА, хубави са кремовете на Арома.Точно Омега 3 не съм ползвала,имам Q10+. Хубави кремчета,за топлото са ми добре.И този с ретинол съм ползвала,много е приятен,но вече ми е недостатъчен.Кожата ми стана много суха вследствие на заболявания .Ако си с нормална кожа,ще са ти добре.За много мазна не знам за дневен крем дали ще са ти добре,за вечер са ок.


Мис Каролин Бингли,има нова база за сенки на Есенс или по-скоро опаковката е нова.

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Аз вече спрях да купувам шампоани против пърхут, откакто открих маслото от чаено дърво. Слагам в шампоана от време на време, и всичко изчезва.

Да споделя за този яйчен шампоан на Дева, с който се измих непредвидено миналата седмица, т.к. нямаше друго налично в чужда баня. Помислих си че ще приличам на разплетена кошница, обаче останах изумена след като се изсуших. Мека, гладка, подредена, с лек обем и лесна за разресване беше косата ми. Дори ми направиха комплимент вечерта, понеже бяхме канени на празник. Без маски, балсами и каквото друго се сетите. Толкова хубава не съм я виждала след шампоана Repair & protect на Pantene. А цената му е смешна. Видях го в Лидл за 1,55 лв.

# 186
  • Мнения: 2 622
Иве, на коя марка си купуваш масло от чаено дърво? Ще взема и аз да пробвам, че вече не знам какво да си купувам.

# 187
  • Мнения: 18 570
Яйчен шампоан на Дева съм ползвала преди много години. И беше много хубав. То самата маска с яйце,жълтък се отразява прекрасно на косата. Но откакто съм с проблемен скалп купувам само скъпи шампоани просто другите не ми действат на скалпа добре повечето. И не смея. Понякога може да намериш истинско пападение за нищо пари. Аз много харесвам на Каси катранения и този с Роза,за 1.55 лв от аптеките.

# 188
  • Мнения: 325
Аз пък съм на съвсем друго мнение за същия шампоан на Дева, но с коприва. Все едно си мих косата с обикновено веро. Беше суха, разхвърляна. Същото мисля и за шампоаните на Тео. Но докато не се пробва, няма как да знаем.
Редактирам се: и аз съм използвала на Каси с хинин и катранения преди години и ми харесваха. И между другото - явно само аз мисля, че в шампоаните с яйце няма и грам яйце. 😀

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Маслото ми е на марката на dm das gesunde plus. 30 мл е и струва 6-7 лв.

# 190
  • Мнения: 1 130
Да допълня за крема с невен - слагам го вечер преди лягане на цялото лице, а на по-дебел слой на местата, където имам нужда от успокояване на кожата (при мен около носа) защото много трудно попива, но за много суха кожа може и да попива по-бързо, моята е смесена.

На Арома подходяща ли е за нормална към смесена кожа? На моменти доста ми се омазнява Т-зоната...

# 191
  • Мнения: 1 050
+ 1 за шампоана Здраве против пърхут. Аз съм с чувствителен скалп и получавам пърхут като сменя шампоана. Здравето се справя отлично като имам проблем.

# 192
  • Мнения: 813
Да допълня за крема с невен - слагам го вечер преди лягане на цялото лице, а на по-дебел слой на местата, където имам нужда от успокояване на кожата (при мен около носа) защото много трудно попива, но за много суха кожа може и да попива по-бързо, моята е смесена.

На Арома подходяща ли е за нормална към смесена кожа? На моменти доста ми се омазнява Т-зоната...

И моята на места и на моменти е мазна, друг път ме сърби от сухота. Това кремче с невен много добре се отразява, не съм забелязала да ми е станала по-мазна, въпреки че крема е.
А за шампоана на Здраве - аз съм най-доволна от този с хума, пробвала съм ги почти всичките.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 708
Ами да видим, аз от 15-20 години не съм купувала евтин шампоан, вземах само от аптека, защото мн. лесно правя пърхут и перманентно страдам от косопад. Силно се надявам да не направя реакция към шампоана на Здраве, ако пък не ми повлияе добре съм решила да пробвам шампоаните с хума на Avia. Аз определено като клъвна на една марка си карам на нея.
Вчера пробвах нощния крем, доволна съм. Факт е че откакто ползвам продукти с хума лицето ми се промени, тена ми изсветля, някак кожата изглежда по озарена, иначе е още много рано за кой знае какви ефекти от употребата, но 2 неща забелязвам ясно на първо време. Тъй като кожата ми е смесена към мазна, омазняването намаля явно заради хумата и тенът ми се избистри.

# 194
  • Мнения: 52
Ако става дума за базата за сенки на Есенс мисля,че е спряна. И аз много я харесвах.
Аз скоро си взимах от нея, май не е спряна, а с малко по-различна опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт