Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 47

  • 71 346
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 948
Кажете някой крем за ходила, махна ли чорапите и краката ми ставатзверски сухи, с нищо не мога да хидратирам кожата, дори с домашния крем от мас и невен.

# 196
  • София
  • Мнения: 28 614
Кажете някой крем за ходила, махна ли чорапите и краката ми ставатзверски сухи, с нищо не мога да хидратирам кожата, дори с домашния крем от мас и невен.
Този – https://remedium.bg/product/11556/maksiderma-balsam-za-suhi-i-na … la-h56-grama.html

В момента ползвам – https://biotrade.bg/keratolin/keratolin-foot-25/?p=51&l=1&id=16 , но няма да повторя. Разликата между двата е голяма и е в полза на първия.

# 197
  • Мнения: 4 583
Eudermol за пети.

Искам да похваля домашния сапун на манастира в Копиловци, който го продават на пазара в Младост 1. Не изсушава кожата, измива добре, дори от време на време го ползвам за лице и също действа хубаво.

# 198
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Как го слагате това масло от чаено дърво?В шепата или директно в шишето?

# 199
  • Мнения: 4 583
Етеричните масла не се слагат директно. Чаеното дърво е много силно, може да предизвика и алергия ако е директно. Няколко капки в базово масло, например в кокосово, в масло от пшеничен зародиш, в арганово...

# 200
  • Мнения: 4 770
Мисля, че Случи пита дали се смесва с целия шампоан или с дозата, която ще се ползва за едно измиване. Иначе е добре да се напомни това.

# 201
  • Мнения: 10 210
Аз съм слагала в шампоан. Не мога да кажа, че ми помогна кой знае колко. По-добре ми действат специализираните шампоани за чувствителен скалп.

# 202
  • Мнения: 4 583
Аз не смея да слагам в шампоан - на доза или в бутилка, все едно. Слагала съм за маски. Купих си и аз крем на Авиа с хума, да видим дали ще има и при мен толкова добър ефект. Има ли някой с мазен скалп, сухи краища, който да е доволен от шампоаните им с хума?

# 203
  • Мнения: 12 888
Кажете някой крем за ходила, махна ли чорапите и краката ми ставатзверски сухи, с нищо не мога да хидратирам кожата, дори с домашния крем от мас и невен.
- Еудермол 10
- на Балеа лосиона за тяло с 15% уреа е хубав за ходила също
- на Талодерма крема за крака имам спомен че беше хубав
- на Лидл марката Cien мисля че имаха също приличен крем за крака
От последните два спомените са ми отдавнашни, от доста време съм или на Еудермол, или на този на Балеа, което ми е по-наблизо в момента да купя като се сетя, доволна съм и от двете. Еудермол по-добре попива като се намаже, на Балеа лосиона оставя филм поне при мен, колкото и старателно да го втривам. Доволна съм и от двата, аз основно ги използвам вечер преди лягане. Майка ми имаше проблем с напукани пети, каза че също е останала доволна от Балеата и че за няколко вечери мазане се е подобрила чувствително с него.

# 204
  • Мнения: 6 948
Благодаря, ще пробвам Еудермола. Този на Балеа не го харесвам, освен филм, оставя и много неприятно усещане.

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Аз съм доволна от нощната терапия с лавандула на Avon, както и от този на Орифлейм.
https://bg.oriflame.com/products/product?code=33027
Предполагам, че и това ще е добро
https://bg.oriflame.com/products/product?code=33028

Относно маслото от чаено дърво, слага се в шампоана, но не в бутилката. В шепата си сипвам за едно измиване и капвам 4-5 капки, след което разбърквам и нанасям.

# 206
  • Мнения: 10 210
Защо не се слага в бутилката? На мен ароматерапевт ми каза в бутилката да сложа. Не е ли много 4-5 капки на една шепа?

# 207
  • Варна
  • Мнения: 707
Аз не смея да слагам в шампоан - на доза или в бутилка, все едно. Слагала съм за маски. Купих си и аз крем на Авиа с хума, да видим дали ще има и при мен толкова добър ефект. Има ли някой с мазен скалп, сухи краища, който да е доволен от шампоаните им с хума?
аз съм с точно такъв тип коса, до сега минах през всички шампоани в аптеката, като най доволна бях от ревалид и eucerin, сега съм взела на Здраве да видя дали ще е ок, ако не го харесам ще пробвам и на avia с хума и ако и там ударя на камък пак ще се върна на ревалид

# 208
  • Мнения: 5 248
Записвам се и аз в темата. За крака и лакти ползвам този

# 209
  • Мнения: 1 130
Моята коса също е така - мазни корени, крайщата долу-горе нормални. Преди ползвах Орзен за мазна - само той ми измиваше косата и я правеше по-твърда, но вече са го развалили тотално. Редувах го с Le Petit Marseillais за мазна коса с бяла глина - добър е, но много мека ми ставаше косата. Последно ползвах Loreal Elseve Color Vive за боядисана коса, защото си правих омбре и въпреки съмненията ми, добре миеше и запазваше цвета. За съжаление пак трябва да се редува. В момента ползвам новия шампоан на Dove за боядисана коса. Дори без задължителната маска на крайщата, косата става много хубава. Лесно се разресва, много добре измива корените и чак до 3-тия ден може да издържи. Предполагам, че и другите от серията са добри. Препоръчаха ми и розовия Le Petit Marseillais.

Общи условия

Активация на акаунт