Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 47

  • 71 496
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
В ДМ го има.
Пробвах да снимам състава,но излиза размазан.
Пише:
Екстракт от средиземноморска маслина,витамин Е, активни съставки от водорасли и невен.
Супер!Какви парички е?

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ами паричките му са идеални,към 6 лв.Скоро беше на четири и нещо на прИмоция.
Не е лошо никак,на мен много ми харесва.Аз покрай едно намаление на кремовете от серията в Кауфланд разбрах,че са хубави.Серумът обаче не съм го виждала в Кауфланд,само в ДМ го намирам.
Иначе кремове и маска за коса има и в Кауфланд.

# 227
  • София, България
  • Мнения: 632
Здравейте момичета. Приемате ли нови попълнения?
Аз обожавам маските за коса на Агива. Тази с маслината е невероятна, вече сте я споменали. Някой попита за другите видове. Пробвала съм тази с розата, също има много добър ефект върху косата, омекотява я и я прибира да не хвърчи. По принцип не обичам аромат на роза, но тази маска ми допадна с аромата и после как оставаше след в косата.
В момента ползвам маската на Агива с лавандула. Също е много добра, омекотява косата. А как само миришее… Два дни след ползване на маската косата още ми мирише на лавандула.
Доволна съм от тези маски и ги препоръчвам с две ръце. И цената им е доста бюджетна, и за много време стигат, и имат WoW ефект, поне при мен.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
simona1411,добре дошла!
Много ми е полезно и твоето мнение:)

# 229
  • Мнения: 36
Препоръчвам хининов шампоан и хининова вода след всяко къпане - за страшно бърз растеж на косата. Бебешко олио на Johnsons Baby с алое вера - върху мокра кожа след душ, вместо каквито и да било кремове за тяло - като резултат копринена и гладка кожа. Шампоан Кетозал (български вариант на Низорал - една и съща съставка) за проблеми със скалпа - няма по-ефективно спасение. Dove - крем за след изправяне в синя опаковка (много теудно се намира) на водна основа - косата не се омазнява след нанасяне все едно изчезва, а косата е изправена с дни в комбинация с Иронинг серум преди изправяне - вместо кристали.

# 230
  • Мнения: 316
Препоръчвам хининов шампоан и хининова вода след всяко къпане - за страшно бърз растеж на косата. Бебешко олио на Johnsons Baby с алое вера - върху мокра кожа след душ, вместо каквито и да било кремове за тяло - като резултат копринена и гладка кожа. Шампоан Кетозал (български вариант на Низорал - една и съща съставка) за проблеми със скалпа - няма по-ефективно спасение. Dove - крем за след изправяне в синя опаковка (много теудно се намира) на водна основа - косата не се омазнява след нанасяне все едно изчезва, а косата е изправена с дни в комбинация с Иронинг серум преди изправяне - вместо кристали.

Може ли снимка на крема за след изправяне на Dove, нещо не успявам да го намеря. И също така бебешкото олио на Johnsons Baby сравнително бързо ли попива?

# 231
  • Deutschland
  • Мнения: 5 572
А сега де 🤔 крем за изправяне отдавна не съм ползвала, но щом е Дав, ще се купува. Моля за снимка

# 232
  • Мнения: 21 332
И аз се включвам към молбата за снимка.

# 233
  • София, България
  • Мнения: 632
И аз се включвам с молба за снимка на Dove кремчето за след изправяне.

# 234
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Аз мисля, че може и това да е кремчето на Dove, но дали се предлага в Б-я...
Скрит текст:

# 235
  • Мнения: 1 050
Агива предлага ли се в ДМ?
И един тъп въпрос - каква е разликата между серума и крема за лице?

# 236
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Нещата с роза и маслина на Агива се предлагат в ДМ, даже си има отделен щанд. Но дали пълната гама - едва ли.

# 237
  • Мнения: 5 280
А онлайн дали се продават в някой сайт. Аз във фирмения им не видях опция купи, а може би не съм догледала.

# 238
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Момичета,предложете ми лек дневен крем за смесена кожа ,40+.
Да се оплача от  един крем на Алверде с био лимон и ябълка,уж трябваше да матира а пък се получава точно обратно ,лъсвам супер бързо и ми щипе  лицето след няколко часа.

# 239
  • Мнения: 2 826
А онлайн дали се продават в някой сайт. Аз във фирмения им не видях опция купи, а може би не съм догледала.
В Ремедиум се продават продукти на Агива. https://remedium.bg/product/135445/agiva-maska-za-kosa-maslina-500ml.html - няма снимка, но предполагам,че за същата маска става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт