Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 41

  • 55 662
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 108
Хихи! Показваме се за малко да ни видите какви сме шишовци станали Joy

Утре 8 месеца ще направят лудчовците. Как минава времето не е истина tooth
Ние иначе сме си добре, справяме се. Само зъбаците са големи гадове....вечер.

# 691
  • Мнения: 311
Леле, Оливче, аз почти сама едва с две се справям,а ти с три... не ми се мисли Joy Много сте сладки!!! Kissing Heart

# 692
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Много са сладки щурчовците, пу-пу!

Ние сме по морето за почивните дни и тук не е толкова студено като в София.
И си имаме баба и дядо на разположение Mr. Green

# 693
  • Мнения: 2 999
Ехееее, Олив браво маме. Прекрасни си ги отгледала сладурите. Ще падне веселба сега като проходят след месец-два.
И ние сме по морето и е топло и приятно, днес ще е последния дъжд за щастие.

# 694
  • Мнения: 2 615
Олив, прекрасни са !

# 695
  • Мнения: 13 939
Олив, добре ги гледаш сладурковците 🤗 В съседния блок имаме тризнаци. Само веднъж съм ги виждала да излизат, вероятно не е лесно. Ще бъдат в нашата група в яслата 😀

# 696
  • Мнения: 108
Благодарим ви много, мацки Wink

Ние ще се разминем с моренцето тази година, но догодина живи и здравии……:)
Баткото ни днес замина на лагер с отбора от таекуондото и треньорите, в Царево. Ние като няма да ходим, поне той да се попече вместо нас.... Simple Smile




# 697
  • Мнения: 4 651
Тук само днес вали от сутринта, ама успяхме да мръднем навън преди това. Иначе батко Мрън ми къса нервите, а малкото "Растат ми два зъба" ме докарва до лудост. Нищо ново 😎

# 698
  • Мнения: 1 327
Благодарим ви много, мацки Wink

Ние ще се разминем с моренцето тази година, но догодина живи и здравии……:)
Баткото ни днес замина на лагер с отбора от таекуондото и треньорите, в Царево. Ние като няма да ходим, поне той да се попече вместо нас.... Simple Smile





Дано се оправи времето.17 градуса е в Бургас.Нито става за плаж нито нищо.Морето е бурно и мръсно заради вълните.Водата тамън беше се стоплила сега пак е кочан.Пясъка ужасно мокър,скоро няма да изсъъне.Абе с две думи ужасно лято.Опитахме предната вечер на Далян да хапнем рибка.Ами то кучи студ .Не става и за разходки вечер .

# 699
  • Мнения: 3 191
Изпуснах на Олив бебчетата...

Тичам няколко дни подир една приятелка да и помагам. В четвъртък нощес роди малко и сладко момченце, но е недоносено и с усложнения. В неонатилогията на 8-мия етаж е, 1870 гр, 44 см. Роден в 33-та седмица, но отговарял на 30-та. Добре е, в кувиоз и интубиран, но казаха, че се справя много добре. Тя обаче не е, започва да се депресира, че на другите момичета на етажа, на който лежи дават бебета, пък на нея сега събота и неделв даже свиждане в неонатологията няма да и дадат... Абе чудо....
Сигме, ти си минала от там, дай съвет как да я подкрепям и помагам. Тя по принцип го игра два дни много бойна, ама днес вече се срива. Говоря и мнохо, че всичко ще е наред, че бебето е добре, ама.... много и се струпа, и мъж до себе си няма....гледам почти да не я оставям сама и и досаждам непрекъснато, къде наживо, къде по телефон, ама ми е криво и болно....

# 700
  • Мнения: 108
Гледахме уж прогнозата, дават го от утре да се оправя по морето. Simple Smile Дано наистина да се пооправи. Иначе и аз не помня други години така кофти да е започвало лятото Sad
Купили сме надуваем басейн за двора, да си го пълним и да се пляцикат вътре, та се надяваме скоро да влиза в употреба

# 701
  • Мнения: 1 327
Гледахме уж прогнозата, дават го от утре да се оправя по морето. Simple Smile Дано наистина да се пооправи. Иначе и аз не помня други години така кофти да е започвало лятото Sad
Купили сме надуваем басейн за двора, да си го пълним и да се пляцикат вътре, та се надяваме скоро да влиза в употреба
А ето така изглежда пътят до плажната ивица на повечето плажове.

# 702
  • Мнения: 108
Фокси, всичко ще е ок. И моите се родиха и тримата с подобни размери, нямаха 2 кила. Поседяхме повечко в болницата всички, и след 2 седмици ни изписаха на куп! Няма страшно, лекарите си знаят работата! Търпение и сила трябва, това е. Хубаво правиш с това, че я подкрепяш и ѝ говориш положително, на мен това най-вече ми помагаше.


Шанел, еееее ужаааас! Ще видим и детето какво ще каже като пристигнат. Мн гадно изглежда, наистина!

Последна редакция: сб, 30 юни 2018, 15:29 от olive87

# 703
  • София
  • Мнения: 10 642
Фокси, февруари минах през това. Моят хубусник си беше доносен, но с инфекция и се адаптираше бавно. Беше и на 3 антибиотика + имуноглобулини.
За късмет родих в четвъртък, в петък го видях и казаха, че на следващия ден ще го свалят при мен. Е да ама в събота и неделя е само един неонатолог и тя стои на 8ет и решила, че събота и неделя няма да превежда бебета, за да са й под ръка... Е вярвай ми изревах си всички сълзи. Колко ми говориха и колегите, че по-добре да е горе, докато има и най-малко съмнение за здравето му... не че аз не го знам след 15 години работа в Майчин дом. Не знам как преживях съботата и неделята без да знам какво се случва с него. В крайна сметка го преведоха чак в сряда на етажа при мен.
Каквото и да й говориш, тя ще трябва да си го преживее. Бъди до нея колкото ти е възможно и я подкрепяй.
Бебето е при най-добрите неонатолози.
ПП: Аз също нямам мъж

Олив, страхотни сладур имаш

Последна редакция: сб, 30 юни 2018, 15:35 от Nandin

# 704
  • Мнения: 39 443
Ами кажи и, че бебето съвсем не е с лоши мерки. Да, ще поседи малко в кувьоза, но ще стане смел и здрав мъж.
Всъщност истината е, че който каквото и да ти говори си сляп и глух за останалият свят. Ще поплаче  и ще го преживее. Момченцето ще се справи-в това съм сигурна.   


Олив, дечицата са супер сладки.

Общи условия

Активация на акаунт