Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 41

  • 55 674
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 263
Стерилизирах до 6 месеца. 2,5 много стриктно, после по веднъж на ден. Обаче от рядката стерилизация след 6тия, в кривините на помпата така се беше събрала кърма, че докато разбера от къде мирише на вкиснато. Ужас, човек се учи цял живот.
Имам позната, която има свое биологично дете. Осинови след много чакане, над 2 години, момченце на 8 месеца. Сега иска и момиче, трето т.е., да осинови. Аз лично мисля, че трябва да си много наясно със себе си, половинката ти също, за да имаш осиновено дете. ММ отказа, след като родих. Може да помните, че ни предложиха социалните да осиновим близнаци. Аз още съжалявам, въпреки, че нямаше май да се оправя с 3 наведнъж, през 7 месеца разлика.
Пънче страхотни трепети. Голямо треперене, но си струва.

# 676
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз като препатила ще кажа, че бебетата на АМ е добре да са със стерилизация, докато не го махнат. Такава млечница ми отвъртя на три пъти, че по една седмица не можех да го оправя. Всеки път, когато спирах, щото решавах, че е голям и стига толкова.
Моя не е имал такива екстри

# 677
  • Мнения: 19 706
Радвай се! При Мушмул беше ужас. Единият път, разбира се, беше в Гърция на морето, та беше просто чудно.

# 678
  • София
  • Мнения: 10 642
Радвай се! При Мушмул беше ужас. Единият път, разбира се, беше в Гърция на морето, та беше просто чудно.
Миличкия, дано не му се случват такива неща вече

# 679
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Говорих с приятелката ми АГ по моя въпрос, изпратих и резултатите ми и каза, че за сега резултатите ми не са лоши и най-разумното е да изчакам с каквато и да било терапия, да си изчакам прегледа при Михова след 10-тина дни. Важно било при нея какъв ще е резултата, защото е в точно определен срок от бременността и от тук нататък как ще се развиват нещата. Та се кротвам в следващите дни Simple Smile
Следващото е за по-любознателните:
Скрит текст:
На последната конференция (която е била преди по-малко от месец) са се обсъждали точно хепариновите терапии и последните проучвания показвали, че включването на антикоагуланти след 16гс без категорична нужда носи увеличен риск от отлепвания и прокървявания около 28гс. Това се получавало заради вече формираната кръвоносна система, която е свикнала да функционира с някакъв капацитет и разширяването на кръвоносните съдове и разреждането на кръвта носят съответния риск. Проучванията показвали, че кръворазреждащата терапия трябвало да се започва или от самото начало на бременността и дори преди нея или след доказан риск за майката или плода, когато съотношението полза-риск вече е друго
.

# 680
  • Мнения: 4 097
Пънче, мерси за полезната информация!

Ние ще правим опит, но кога не знам, сигурно зимата, когато се върна на работа и дано догодина си имаме още един мъник.

Планираме сега почивката и мисля какво ще правя с работата си.

# 681
  • Мнения: 19 706
Аз да се похваля с пълен набор зъби. И последните два кътника са избили, та до месец магически ще започне да спи и няма да се разболява! На теория, де Joy

# 682
  • Мнения: 3 191
Кристи - браво на Мушмул. Борис едва преди няколко дни го видях, че е прорастнал и последния кътник. И аз се надявам на това с болестите, ама нещо не вярвам...

# 683
  • Мнения: 909
На моя хубостник му излезе и втори зъб, без да усетя нищо. От днес им започнах и попара по малко, вторите и третите се гледат неглиже 😉

# 684
  • Мнения: 39 513
Де сте бре?
Гасиму и времето гадно. Лани Петровден май беше през лятото  newsm78
Сега освен да обикаляме детските клубове, не виждам къде да ходим
.

# 685
  • Мнения: 108
добро утрооо
Да не сте ни забравилиии! Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 юни 2018, 14:44 от olive87

# 686
  • Мнения: 19 706
Лелееее, колко са пораснали! Прекрасни са! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 993
Олелелеее, ама какви са тези наредени бонбони в това дъждовно утро
Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 6 559
Ехааааа, сладурковци малки, пупупу!

# 689
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Olive, ти три сладкиша ли имаш? Не знаех, че има мама на тризнаци. Мнооооооого са сладки. Пу-пу, пу-пу, пу-пу. Прекрасни!

Общи условия

Активация на акаунт