Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 41

  • 55 701
  • 757
  •   1
Отговори
# 660
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
На първата ми ФМ Михова видя недобро кръвоснабдяване на матката и каза да почна пак АП,на втората всичко беше наред ,но си го пих почти до края на 8 месец.
Вие до кога стерилизирахте шишета и биберони,и докога преварявахте водата.С кана на Аквафор сме ,предполагам че не е проблем да пие филтрирана вода?

# 661
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз го правих до 6 месец.
Сложни са нещата с осиновяването, особено когато има и собствени деца.
Международните осиновявания пък са нещо страшно и от към изисквания и от към пари.

# 662
  • Мнения: 993
Две в едно, има ли новини? Видяхте ли се с доктор?

# 663
  • Мнения: 2 360
Пънче и при мен беше подобна ситуацията. В лявата по-слаб поток, но от дясно компенсираше. Осреднената стойност беше добре. Михова ми обясни, че е така, защото плацентата ми е от дясната страна. Не съм пила АП.
Аз стерилизирам само сутрин, но не ползвам шишета, само купичка и лъжичка.

# 664
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз спрях да стерилизирам като започна да пълзи и да ближе пода, да лапа камъни, кестени и т.н. Вода му давам изворна (розова), в яслата май им дават чешмяна.

# 665
  • Мнения: 4 651
С малката нищо не съм стерилизирала.  Ама то нямаше и много какво- помпата за кърма, която ползвах при нужда и няколко биберон- залъгалки. С големия ползвах обикновено изваряване 2-3 месеца.
И според мен почнат ли да лапат играчки / някои мързели като моите не искат да пълзят/ - няма нужда повече.
Вода- изворна. Също не съм преварявала, но не са и пили преди захранване.

# 666
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Днес говорих с клиниката и според тях може да е имало нещо, но е приключило или се развива извънматочна в тръбата да кажем. След седмица да направя нов тест и тогава, ако е положителен ще отидем на видеозон, да се види какво се случва, ако е отрицателен затваряме случая.

# 667
  • Мнения: 39 687
Ако е извънматочно не би ли трябвало да се следи?

# 668
  • Мнения: 2 615
Дне в едно, стискам палци!

# 669
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сигме ако след седмица теста има бледа черта, ще ме видят на видеозон.
Ако ме заболи много корема да отида в спешно гинекологично отделение в най близката ми болница.

# 670
  • Мнения: 39 687
Да, това е най правилното. При най лека болка се отива, че е доста опасно.
Пожелавам ти да нямаш такива притеснения.

# 671
  • Мнения: X
Пънче, когато се гледа кръвотока се следят три пътя.
В една диаграма, която се разпечатва на хартия, прроблемните означения в скала отиват надясно.
когато повече от едно даде отклонение дават аспирин или специялни тяхни хапчета. Щом Михова те гледа , на нея се доверявай. Аз до края си карах с проблемна дясна артерия към матката, но нямаше никакви други поводи за притеснение - нито плода да изостава, напротив вървеше напред, нито промяна на кръвотока у другите.

Две в едно, моите три забременявания в началото бяха с твоята бледа чертичка.
Аз вече се научих да разпознавам, кои болки за какво са, и кои са притеснителни.

# 672
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Благодаря за отговорите.Бебо е  на 11мес. и половина и явно вече трябва да спра стерилизирането.Не пропълзя,но от около месец прави опити да ходи с придържане.

# 673
  • София
  • Мнения: 10 642
Като знам, че първте 2 седмици в болницата (като се роди) ни помпа, ни шише съм стерилизирала, само миех... защо да почвам да го правя след това...
А и кърмените бебета, да не би да им се дава стерилна цица

# 674
  • Мнения: 19 733
Аз като препатила ще кажа, че бебетата на АМ е добре да са със стерилизация, докато не го махнат. Такава млечница ми отвъртя на три пъти, че по една седмица не можех да го оправя. Всеки път, когато спирах, щото решавах, че е голям и стига толкова.

Общи условия

Активация на акаунт