Нужда от спешни мнения!!!!

  • 1 481
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Благодаря много!
Направихме изследвания - на кръв и урина и всичко е ОК.
Обаче и в момента е с 38 градуса Cry
Педито каза, че ако и утре е така ще трябва да приема лекарства.
дано да ни се размине Praynig

# 16
  • Мнения: 1 860
 И на мен ми е вдигал температура заради зъбките, но не беше повече от 37.5 Давам му бебешки парацетамол и се успокоява много бързо.
 Щом изследванията са добре не се тревожи излишно, ако имаше нещо щяха да го открият.

# 17
  • Мнения: 911
Височка ми се струва newsm78 И при нас отдаваха температурата на зъби, докато друг лекар установи отит със перфорирано тъпанче (с което не исках да те уплаша, разбира се, все пак не сме лекари тука).Наблюдавай бебо внимателно. Парацетамолът наистина помага бързо, но само ако бебчо се чувства видимо зле с температурата. Бързо оправяне и дано да не е нещо сериозно!  bouquet

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Напълно възможно е да е от зъбки.Дано да ви се разминат лекарствата Praynig.

# 19
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Температурата най вероятно е от зъбките. На нас всички зъбчета избиваха с такава температура, като я поддържаше 2-3 дни преди да избие зъбчето. Когато излизат зъбките, отслабва имунната система на детето и затова в този период се разболяват много лесно и вдигат температура. Аз давах Панадол в този случай - успокояваше малката и спеше с по малко събуждане през ноща.
И ние така, но без панадол, освен ако не е много непокойно детето и не помня да съм давала често.
Не се притеснявах, това е нормално.

# 20
  • Мнения: 922
Съвсем нормално си е да вдигне т-ра от зъбки. Може и гърлото да се зачерви и хрема да тръгне. Няма нищо страшно и притеснително...
Дано бързо пробие зъбчето Praynig
Успех Grinning

# 21
  • Мнения: 2 673
Децата от първия ми брак реагират тежко на това, че очаквам дете от втория..искам помощ и от специалисти-мами Зле съм през цялата бременност.Едва издържам..

Общи условия

Активация на акаунт