СПАМ Тема (СО и други) 14.05 - 20.05

  • 39 230
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 990
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
оставях документи на 4ти километър
Интересно, че са те пуснали да си ходиш Mr. Green Hug

Аз един път ходих при доктор в "Св.Наум" и наистина се опита да ме изкара луда tooth

# 991
  • Мнения: 11 505
Гугълче, само като те чета и се изморявам! Laughing

Джу, дай повече инфо.... да те "изкара", викаш...
Grin

# 992
  • Мнения: 15 619
Аз полу-спя. След снощната черешиада ставах през половин час, ама поне не скучах и имам спомени. Еееех!:joy:
Дори не искам да си представя това всичкото ходене, Гугъл. Всяка клетка в мен се противи.

# 993
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Джу, дай повече инфо.... да те "изкара", викаш...[/color][/i] Grin
Mr. Green Как пък не ще си изтропам всичко в писмен вид. Военните ме следят, докторите ме следят...в Русия съм, в Русия съм..... Joy

# 994
  • Мнения: 11 505
Дай у скрит текст.... там не могат да гледат JoyJoyJoy

# 995
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Добро утро!


Вече наистина е петък. Щото на мен от вторник все ми е петък, почнаха да ме майтапят у нас.
И като за петък - да се поразвихрим? Wink

# 996
  • Мнения: 11 505
А, драсти Янче.... кво добрютрю??? Тук вече е ракиено време!

Пускам ви малко цитати от лИбовни романи да се позабавлявате петъчно

Скрит текст:
"Какво иска тя ? Просто секс или нещо по-дълбоко?"

"В целувката му нямаше никаква неувереност. Той знаеше много добре как да намери нейните устни."

"Езикът му, нахлувайки в устата ú, яростно правеше това към което се стремеше друга част от неговото тяло."

"С един мощен тласък той нахлу в нея, а тя изстена, възхитена от неговата точност."

"Само за два дни тя се влюби в него от пръв поглед."

"Хали учестено дишаше върху косматата му гръд."

"Тяхното удоволствие бе взаимно."

"- И аз те обичам. – прошепна Хали. Бен нададе нисък, протяжен тон и бавно проникна в нея. И замръзна от изблика на нахлулите чувства. Удоволствие. Топлина. Той най-накрая е у дома!"

"От мъжкия му аромат пръстите на краката на Линда се свиха."

"Ейми можеше да се закълне, че той е видял през тънката тъкан на трикото твърдите зърна на нейните гърди и, повече от това, той е почувствал спазмите дълбоко вътре в нея, в горещите и тъмни места, за чието съществуване самата тя едва знаеше."

"Поставяйки главата ú към гърдите си, Коул я прегърна. Той миришеше на мъж. Той започна да я целува. Целувката е много – тя е всичко!"

"- За мен няма по-голямо удоволствие от това да Ви бъда първата – прошепна той в ухото ú и тръпки затанцуваха по цялото тяло на Ейми."

"Тя извика тихо , когато телата им се събраха толкова близо, че се докоснаха."

"Той стисна гърдите ú с ръка – изпита върховно мъжко удоволствие."

"Плътта ú се разтопи в тялото му. Той упорито плъзна език по устните ú , повтаряйки формата им."

"Вече не съм глупачка, бързо се уча – каза тя в седнало положение."

"И нейната усмивка показа, че е напуснала този свят и е отишла на небето от щастие."

"Тя искаше да умре , но вместо това заспа."

"Усмивката на устата ú ставаше по-широка с всяка изминала секунда до проближаването на оргазма."

"Грейс усети, че зърната ú се бяха подули. Това беше нова стъпка в техните отношения."

"Без да се обръща, той погледна назад."

"Чейз я хвана за ръцете. Нещо топло течеше между тях."

"И неговата загоряла кожа! И това тяло в гладки бицепси, трицепси и други мъжки мускули!"

"Той се качи по стълбите, придържайки се към устните ú."

"В очите му гореше такъв огън, че тя замръзна."

"Коул чу приглушени звуци и осъзна, че братът и сестрата са се прегърнали."

"Той взе лицето ú в ръцете си и нежно го постави на килимчето пред камината."

"Джейк застана на колене, смъкна дънките ú и пред него се откри гледката към нейния залив."

"Дълбоко в гърдите си тя чу смях."

"Цялата ѝ фигура говореше, че тя го слуша не само с ушите, но и с очите си."

"Чипият ú нос плавно премина в лебедова шия."

"Формата ѝ беше обикновена женска – два изпъкнали хълма отстрани и вдлъбната по средата."

"По обезумялото ѝ от възбуда лице се четеше такава страст, че целият град би черпил електричество от нея, ако по това време то съществуваше."

"Проникването беше като ято пъстърви, шеметно плуващи нагоре-надолу по течението."

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 13:14 от Kiki.mora

# 997
  • Мнения: 15 619
Немея!  И препрочитам.
Grin

# 998
  • Мнения: 11 505
Аз първо четох цитати от български банки, че нали ми е по спеСЯлността.... и тях мога да ви ги пусна ку желаете Laughing

цък
Скрит текст:
Истински реплики на клиенти в банки:

– Госпожо, сметката ви не е в нашата банка, няма как да изтеглите. Няма значение, бе, на мене тука ми е удобно да идвам!

– На вратата пише, че работите само понеделник и петък.

– Може ли да ми върнете металически пари?

– Извинете, с хора работите ли?

– Миналият път бяхте с друга прическа, или по-скоро не бяхте вие.

– EГН-то ми е 0889…, не, 0898…, абе 8301…

– Внасям си точно на обречените дати.

– Щяха оня ден да ми го вкарват, ама не стана. Ама аз ще им се обадя да ги питам кога ще ми ги вкарат най-после. (Изказване по повод болничен)

– Снахата имала тука некви остатъци. Искам да й ги взема.

– Ако дойдеш у нас, ще ти покажа колко много евро имам.

– Какъв е редът да се откажа от вас?

– Синът ми работи в чужбината и иска тука да си внася върху него си.

– Ще внасям на един ибан.

– Дай да изтеглим един заем, че да са спукаме от ядене и пиене, бе.

– Щях да ходя да търся къде да си сменя еврата, но сега се усетих, че се намирам в банка.

– Обяснете тия неща на жена ми, защото аз съм по принцип доста неадекватен.

– Искам да говоря с човека, не с колежките ви. Ще отида да питам човека.

– Моята заплата точно си я превеждат по кредитната карта, убеден съм.

– Добър ден, искам да ми преснимате акта за раждане.

– Аз искам просто да си внеса парите в банката, не е нужно да ми откривате сметка.

– Искам да изтегля овърдрафт, няма да си откривам сметка.

– На ченгела ви ли да се подпиша?

– Централната банка за колко време я информирате, че съм си внесла парите, те не знаят и някой път ми се обаждат.

– Може ли да внеса 52 лева или приемате само кръгли суми?

– Като някой престъпник ще ходя сега с тия пачки дето ми ги дадохте.

– Би ли ми дала личния си телефон да ти се обаждам по служебни въпроси в работно време?

– Не си знам онези неща отпред.

– Чертая си схема на копчетата на банкомата ви, за да си ги разгледам вкъщи и да дойда подготвен следващия път.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 13:45 от Kiki.mora

# 999
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Ииии, ма `ич не сте романтични! Колко сте прозаични `начи!
Ей ви проза тогаз:


П.П. Фен съм на любовните романи, без значение исторически, съвременни, с крими елементи, фентъзи. Попадала съм на такива изрази, че... В една книга, издадена от Егмонт, имах чувството, че чета за някое животновъдно стопанство. Щото героинята имаше пъпче и задница. Главният мноого обичаше да я тупва по задницата Simple Smile.

# 1 000
  • Мнения: 2 049
Джул, ти що нe влезна за няколко седмици в Психото? Не е толкоз' лошо  Whistling

Кучето ми ме подлудява. При мен е няколко дни, че майка му е на почивка. Да не говоря, че е станало голямо колкото мен и половин ден само тичаме. Счупиха ми се краката.

# 1 001
  • Мнения: 11 505
Каква порода е?(кучето, не майка му) Laughing

# 1 002
  • Мнения: 2 049
Каква порода е?(кучето, не майка му) Laughing

С мюсюлмански булки- НЕ РАЗГОВАРЯМ Angry

# 1 003
  • Мнения: 15 619
Кики, отпусни една усмивчица на Ърайвъла. Сърдит.
Ку не си разбрала, да обясня. Grinning

# 1 004
  • Мнения: 2 049
Тя от сега да се учи, с мъже да не разговаря, че да не яде шамари от мъжа си... Flushed

Общи условия

Активация на акаунт