СПАМ Тема (СО и други) 14.05 - 20.05

  • 39 170
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 11 505
Каква порода е?(кучето, не майка му) Laughing

С мюсюлмански булки- НЕ РАЗГОВАРЯМ Angry

Ади мЪ... ко ми ся цупондриш... МЛЯСССССССССССССССССС!!! Kissing Heart

ПП... Можехте да ме спрягате цял ден вчера с ХабибитУ докат бачкам, а после сръдни.
Grin

# 1 006
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 883
Джул, ти що нe влезна за няколко седмици в Психото? Не е толкоз' лошо  Whistling
Мисля, че клиничната пътека е доживотна Joy Ти вътрешна информация ли ми даваш? Mr. Green

# 1 007
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
А аз ХабибитУ го свързвам с една съфорумка, която все върти-суче, докато докара темата до арабските мъже и райския живот с тях.

# 1 008
  • Мнения: 2 049
Джул, ти що нe влезна за няколко седмици в Психото? Не е толкоз' лошо  Whistling
Мисля, че клиничната пътека е доживотна Joy Ти вътрешна информация ли ми даваш? Mr. Green

Да, много добре ми беше. Понеже съм с частна осигуровка, бях сам в стаята със собствена баня. Пиеш си хаповете и си живееш живота на спокойствие. Laughing

# 1 009
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 883
Да, много добре ми беше. Понеже съм с частна осигуровка, бях сам в стаята със собствена баня. Пиеш си хаповете и си живееш живота на спокойствие. Laughing
И от скука пишеш у бг-мамата Joy Hug

# 1 010
  • Мнения: 2 049
Да, много добре ми беше. Понеже съм с частна осигуровка, бях сам в стаята със собствена баня. Пиеш си хаповете и си живееш живота на спокойствие. Laughing
И от скука пишеш у бг-мамата Joy Hug

А, не. Тогава не писах. Ill

# 1 011
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Народе, да се чукнем за мое здраве!

# 1 012
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 883
Честит Рожден Ден, Акаша! Жива, здрава и много обичана. И много поводи за усмивки Heart Eyes Hug bouquet

# 1 013
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Весело празнуване, Акаша!

# 1 014
  • Мнения: 14 967
Народе, да се чукнем за мое здраве!


Честито ти , здраве и късмет Flowers Hibiscus
Кико , умори ме с твоя фолклор Joy
Ари , дръж песа вързан , се пак, той стопанин си има . Не го нахъсвай и озлобявай.

# 1 015
  • Мнения: 2 049
Народе, да се чукнем за мое здраве!



Хепи бърдей! Всичко най-най... И повечко спам!

Ама, всички ли ще се чукаме?

# 1 016
  • Мнения: 11 505
Честит Рожден Ден, Акаша!!!!! Tada

# 1 017
  • Мнения: 15 619
Акаш, още по-рошаво да ти е! Наздраве!
Grinning



Нещо ново, ве`то из форума!?

# 1 018
  • Мнения: 6 978
Aйде избягах 5 км и в Западния, и КРАЙ. Сега вече ще си лежа. Grinning Кой налива виното тука? Grinning

кики, рИва. Grinning Grinning Сега съм до лИбофните бисери. Сигурно ХабибчУ така си представя романтиката, еротиката и други мъжки мускули. Grinning

# 1 019
  • Мнения: 11 505
Хихи, Гугълче

Общи условия

Активация на акаунт