Бисерчета 2

  • 11 666
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 332
Вчера слагам Йоана (3г. и 5 месеца) да си ляга; тя беше доскоро болничка - с висока температура, и постоянно я карах да пие чайчета; та слагайки я да легне ми казва: Мамо, искам чай; аз и нося и я предупреждавам да не пие много, а тя: "Аз съм болна и трябва да пия много чай, такъв е случая!".
Онемях.

# 76
  • Мнения: 3 663
Леле, майчета, от един час чета тука и вече сълзи имам на очите от смях Simple Smile направо не е истина как се забавлявах Simple Smile
да са ви живи и здрави сладурите!! Simple SmileSimple Smile

# 77
  • Мнения: 2 792
Един лаф, на Момчил от вчера, ама първо малко пред история.Тъй като двамата с Димана постоянно се трепят по между си и после се клюкарят, аз обикновенно питам нарочно ли я удари и ако е станало случайно, караницата е по-малка или само се обясняваме да се внимава.
  Разбира се тези въпроси , са отправени към Димана, защото е по-голяма Wink .Малкия тарикат ,скивал, че има някаква далавера, като не правиш нещо нарочно и вчера следната случка.
    Влизам  в хола, а Момчил на телевизора, задълбочено рисува разни неща по екрана с един фуомастер (така и не разбрах как се пише тая дума), в момента който ме вижда, веднага избягва от местопрестъплението и почва да крещи "Не го направих нарочно, не го направих нарочно" #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 78
  • Мнения: 2 534
Още сме много малки та нищо не мога да споделя.Ама направо до сълзи ме докарахте с тези весели истории.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Цитат на: big mama
    Влизам  в хола, а Момчил на телевизора, задълбочено рисува разни неща по екрана с един фуомастер (така и не разбрах как се пише тая дума), в момента който ме вижда, веднага избягва от местопрестъплението и почва да крещи "Не го направих нарочно, не го направих нарочно" #Crazy  #Crazy  #Crazy


Нещо подобно...Сиси рисува в хола с темперни бои. Тиха и кротка, влизам при нея по едно време да я видя и намирам цялата масичка/стъклена/ изрисувана!!! ooooh!
Питам аз - Сисе какво си направила? Защо си рисувала по масата?
Тя ми се ококорва и казва - Без да искам мамо! Не видях, че е свършил листа!!!!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 100
Габи гледа реклама на Низорал против пърхот!
Отива при баща си :
-Утуе да ми купиш пъхот щото си нямам?
ааааааа а какво  пъхот?

Идва при мен!
-Тати ми обеща да ми купи пъход, щото съм нямала, а ти трябва да ми Купиш Низал да го мажа да ми мине!

# 81
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Ybag
Габи гледа реклама на Низорал против пърхот!
Отива при баща си :
-Утуе да ми купиш пъхот щото си нямам?
ааааааа а какво  пъхот?

Идва при мен!
-Тати ми обеща да ми купи пъход, щото съм нямала, а ти трябва да ми Купиш Низал да го мажа да ми мине!

хихи Simple Smile това много ми хареса Simple Smile

# 82
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Цитат на: Ybag
Габи гледа реклама на Низорал против пърхот!
Отива при баща си :
-Утуе да ми купиш пъхот щото си нямам?
ааааааа а какво  пъхот?

Идва при мен!
-Тати ми обеща да ми купи пъход, щото съм нямала, а ти трябва да ми Купиш Низал да го мажа да ми мине!


 Laughing  Laughing  Laughing  Тия реклами ще ги побъркат! Моята щерка пък си кръсти едно мече...Пудинг!!!!

# 83
  • София
  • Мнения: 2 100
абе само реклами зяпа, направо е влюбена в тях!
Правя аз в събота кремче с бисквитки  и започвам да бъркам крема, а тя:
- ооооооо мамо това не се бъка с такава лъжица!
Аз гледам тъпо, а тя отваря шкафа и ми носи дървена лъжица:
-Ето с тази бъкай!
Аз я взех и зада е мир започнах да бъркам с неа. Питам я искащ ли да опиташ кремчето, а тя:
- ама мамооооо ми тва не е кремче , а пудинг! Аз в шок.
Изобщо не бях обърнала внимание , че тече подобна реклама по ТВ-то.
Вечерта като я гледах, всичко ми се изясни!

Така баща и веднъш избудала, когато бръкна в торбата извади боя за коса, която си бях купила и го питаше :- Това аома колоу ли е или Гание?

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Ybag

Така баща и веднъш избудала, когато бръкна в торбата извади боя за коса, която си бях купила и го питаше :- Това аома колоу ли е или Гание?

Това ми прозвуча много сладко дори и написано, представям си на живо какво ще е Laughing

# 85
  • Мнения: 1 277
Като споменахте рекламите се сетих една случка с дете на мои роднини. Та разхождаме се аз, детето и майката и минаваме покрай едно магазинче за дамски превръзки, памперси, кърпички и други подобни. На вратата е залепена някаква реклама на "Always" . Малкият поглежда рекламата и изведнъж възторжено започва да вика  колкото му глас държи "Мамо, мамо, виж, тук подават като твоите певъзки."

# 86
  • Мнения: 33
Отиваме на разходка,аз заключвам апартамента и казвам на Андрей(на 2год. и 9месеца) да викне асанцьора,той застава пред него и започва-Асацьолеееее викамте.....

# 87
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Елина преди малко ми разправя
"мамо, прочети ми тази книжка-тижка"
ах, поетесата ми:)))))))))))))) хахааааааа

# 88
  • Мнения: 1 680
Жорко много обича да гледа Пинко розовата пантера.
Гледа едно епизодче, дето е малко абстрактно за неговото мозъче : дават, че Пинко пада надолу, а в следващия момент пада отгоре. Много го обича тоя момент и започва да крещи: Мамо, мамо Пико падна гойе.

# 89
  • Мнения: 73
Диди (4г.) ходи от известно време на градина Wink и ми разказва как някакво мом4енце не слушало и как му се скарала госпожата.....и аз я питам: На тебе кара ли ти се?- и тя ми казва:
Не, на мене само ми се  усмихва и ме гледа с очи, както като не ми е обиден човек... Laughing   Laughing
Големи сладури са всичките Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт