Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 68 685
  • 1 969
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 406
Всъщност, Росита, той не каза ще видим, каза "ще го говорим" Joy Може вече да е минал разговорът Grinning
Дона на Диана ще го даде. На друга едва ли, но за нея ще се прежали Grinning

# 61
  • Мнения: 4 059
Благодаря, Дона, аз не че съвсем не пия и шоколад хапвам, но досега не съм преглътнала нито една серия с алкохол... да ми се чуди човек как издържам Sob Ама щом е за идеята ще си сипвам по едно Cocktail  и аз.
Добре дошла!
То и аз капчица не съм изпила, но пък сладкото върви на поточна линия. Grinning
Мале, Вергов каква снимка на гръб е качил във фейса - рязко ми се прииска да го видя в шести сезон!!  Да не е тренирал тоя?
https://www.facebook.com/julianvergovnet/photos/a.10153832186049 … 146784689/?type=3
Донааа, не поддавай! Joy

# 62
  • Мнения: 6 604
Винаги се чудя кой прави снимките на Диана, когато не са селфита.
Банков.😋
Ниц, Митко Захариев. Тя колко му предлага да станат гаджета. Момчето каза, ще видим. Сигурно вече се е съгласил. То пред такава жена има ли избор.
Дона, извинявай. Ти само кажи, веднага ще ги разлюбим JoyJoyJoy
Иска ви си,  но не. Любовта им ще победи накрая.😍😊😂

# 63
  • Мнения: 5 846
Благодаря, Дона, аз не че съвсем не пия и шоколад хапвам, но досега не съм преглътнала нито една серия с алкохол... да ми се чуди човек как издържам Sob Ама щом е за идеята ще си сипвам по едно Cocktail  и аз.
Добре дошла!
То и аз капчица не съм изпила, но пък сладкото върви на поточна линия. Grinning
Мале, Вергов каква снимка на гръб е качил във фейса - рязко ми се прииска да го видя в шести сезон!!  Да не е тренирал тоя?
https://www.facebook.com/julianvergovnet/photos/a.10153832186049 … 146784689/?type=3
Донааа, не поддавай! Joy
не я знам жива ли ще е, след като види на Батко мускулатурата 😁😎😂

# 64
  • Мнения: X
От героя му така ме избива на агресия, че аз ще го ступам. Така съм му набрала.😡😂

Него само аз го тупам Joy

Дона, извинявай. Ти само кажи, веднага ще ги разлюбим JoyJoyJoy

Дона на Диана ще го даде. На друга едва ли, но за нея ще се прежали Grinning

Еххх.... на Диана всичко давам, дори Митко! Истината е, че пред нея, той мен едва ли ще ме забележи Joy Joy


Тц, моето сърце принадлежи на Един (непораснал) Мъж! Heart Eyes

Ох, не се спряхте, не мога да сварв да ви отговоря на всички!!!

# 65
  • Мнения: 7 197
Ох, покажете я тая снимка на Вергов, не мога да отварям фб на работа, а ме загриза пусто любопитство...

# 66
  • Мнения: X
не я знам жива ли ще е, след като види на Батко мускулатурата 😁😎😂

Е дай нещо нагледно де! С приказки и баба знае Joy

Стела:

# 67
  • София
  • Мнения: 9 558
А, аз искам Зорница при Марио, не при Тони и не при Банков.

Диана обаче, то си е нейна работа. Е, ако може тази карсива 28 годишна жена (някакъв спомен имам, че е на толкова) да не е с 50 годишен, колкото и на готин да се прави все си е на 50, а с някой готин млад мъж ще е супер. Но това си е нейна работа. Ние тук тез неща не ги обсъждаме.

Последна редакция: пн, 14 май 2018, 13:04 от rosita_ta

# 68
  • Мнения: 2 714
Mosquita, и аз мисля, че Зорница не се впряга много от думите на Марио, защото знае, че са моментни и импулсивни. В прословутата сцена или това беше или Диана не успя да ни убеди, че е наранена до смърт (ако е трябвало да изиграе това)! В подобни сцени с Банков беше по-убедителна. Затова и залагам, че като достигне до нейната критична точка (ще бъде ранена или нещо друго неприятно, за да я спасяват Марио и Тони),  ще са заедно с Марио!

В анкетата гласувах за Зорница, но се замислих, че може невинни жертви да има. Жекова?
За мен скръстването на ръцете беше много издайнически жест, защото, когато си наранен до смърт, не знам, някак си не скръстваш ръце Grinning Тогава се натъжаваш/разплакваш/тръшваш на шкафчето/свличаш на земята, някакви такива неща.

Мисля, че като цяло тази сцена не й се получи на Диана. Опита се да реагира при думите за отровата, после и въпроса "Какво каза?", скръстването на ръцете - ми не беше убедителна. Колкото и да обича и да е всепрощаваща поне първоначално човек реагира на такава атака, а след това като размисли може и да осъзнае, че другият се опитва да направи нещо въпреки чувствата и желанията си.
И изобщо явно не й е било ден на Диана, защото и в сцената с Ина нещо не ме грабна и да й повярвам.

# 69
  • Мнения: X
А, аз искам Зорница при Марио, не при Тони и не при Банков.

Диана обаче, то си е нейна работа. Е, ако може тази карсива 28 годишна жена (някакъв спомен имам, че е на толкова) да не е с 50 годишен, колкото и на готин да се прави все си е на 50, а с някой готин млад мъж ще е супер. Но това си е нейна работа. Ние тук тез неща е ги обсъждаме.

Да, да, то това е ясно Simple Smile
А, ние Диана по едно време я обсъдихме - когато стана ясно, че е имала нещо с Калин Терзийски, бяхме бая изненадани от нея

# 70
  • Мнения: 7 197
Донна, благодаря! Flowers Hibiscus
Ами, не съм впечатлена Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 12 406
Little Pearl, според мен тя още в началото усети, че нещата не тръгват на добре и когато си сложи ръцете на лицето му, изглеждаше като човек, който иска да го успокои и който усеща, че нещата тръгват на зле. Всъщност, аз не видях толкова болка при думите за отровата, колкото, когато чу думите "свърших с теб". Тогава изглеждаше наранена, но и изненадана. На мен лично ми пресъздаде усещането, че тя е била готова да изслуша тирадата му на тема " как можа да застанеш между нас", защото осъзнава, че му е тежко спрямо брат му и да я преглътне, но не беше подготвена за скъсването. И затова изглеждаше по-скоро шокирана в стил "това пък сега откъде дойде". Не знам, ще видим спрямо поведението ѝ занапред какво е искал да каже авторът Grinning
Обаче на промото - тя стои, очевидно същия ден, защото Ина е със същите дрехи - облегната небрежно на стената, дъвче си близалката, следи Ина какви ги върши, после тръгва нанякъде...или дебне Инчето какви ги върши или причаква Марио Grinning Някак си цялата ѝ стойка излъчва спокойствие, а не изглежда като смазана от мъка жена.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 558
Абе, за "чичко" на неговата възраст е мнооооого добре. Готин е и има някакъв сексапил в него, въпреки че не харесвам руси мъже.

# 73
  • Мнения: 4 059
Добре, явно това промо с близалката яко съм го проспала.

Как се разписахте, все едно драматичен анонс е излязъл. Joy

# 74
  • Мнения: 1 358
Записвам се да ви следя, че днес е натоварено, благодаря за хубавата нова тема Hug
Litlle Pearl, добре дошла! И аз съм отбор Зори, трябва и за нея щастие скоро, айде аман от драма Grin
Вергов радва окото, спор няма Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт