Евровизия (Тема 25)

  • 60 551
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 765
Здравейте, момичета! Много съжалявам, че напълно бях изключила за темата,  заради новата версия. Вече не следя толкова истерично евровизионните процеси, но щях да ви чета с удоволствие. И аз като divaromi харесах датската песен, точно мой тип и песента на Швейцария. Азер и Русия бяха на ниво. Холандската песен е приемлив победител, но ми леко меланхолична и не е моята песен. От класирането за финал не съм доволна. Сан Марино нямаше място на финала, а песен като румънската не се класира. Това като пример, без подробен анализ. Simple Smile

# 616
  • Мнения: 4 352
При Мадона май имаше някакъв аутотюн по време на живото изпълнение, което изкривяваше вокала и звучеше много зле. От ефект се получи дефект.

# 617
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мадона, "горката", просто пее фалшиво. Четох някаква публикация, в която пишеше, че нямало значение,че пее фалшиво, защото била страхотен артист!!!

Хора разни, вкусове - също.

За мен, появата ѝ на Евровизия беше пълна трагедия.

# 618
  • Мнения: 19 687
Като дете си спомням, че вуйчо и вуйна бяха ходили някъде на майната си (Сингапур, ако не се лъжа). Бяха супер щастливи, че ще видят и Мадона в целия си блясък. Върнаха се и вуйна ми изхвърли всички касети. Аз бях  Shocked Shocked Shocked Shocked Каза, че тази жена не може грам да пее и всичко било измама Joy Това е било преди 30 години, съмнявам се, че след това е станала по-добра Mr. Green

# 619
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Хахааааааа, Кристи  Joy , голям майтап/позор.
Мадона дори и за ресторантска певица не става, защото не я виждам как би издаянила всяка вечер по няколко часа. Ъъъъъъъъ….то не знам и посетителите как биха, де...  hahaha

Морфи, радвам се да те видя! Мярнах те в една друга тема, но не се реших да те подканя да се включиш тук, особено след предните две години.  Grinning
От победилата песен в момента не си спомням нито нота, нито буква. Докато Сан Марино мога да я подхвана когато и да било.
Абе, мисля си (погрешно или не), че една песен, която ще победи в Евровизията, би трябвало все пак да бъде поне отчасти запомняща се: поне част от рефрена, от интрото ако щеш, нещичко, което да можеш да промърмориш под нос когато ти се прииска.
Аз нямам проблем с простички, запеваеми песни; често дори предпочитам тях пред разни конструкции, в които е вмъкнато де що се сетиш от музикални прийоми и ефекти.

# 620
  • Мнения: 1 765
Е, признавам си, песента на Дънкан  и аз вече я забравих. Но помня песента на Нетта и дори миналата година много си я слушах. Simple Smile

# 621
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Ух, аз и до ден днешен не съм я чула изцяло. Всеки път, когато са я пускали, се устремявах на максимална скорост към копчето за спиране поне на звука. Simple Smile

# 622
# 623
  • Мнения: 2 254
Преслушах песните след конкурса, единствено словенската ме плени. Слушам и другите им песни, момичето има чуден глас!

# 624
  • Мнения: 1 765
Обсъдихте ли вече конкурса за нов директор на БНТ? Търсих дали някой е пуснал тема, но хората  май не ги вълнува.

# 625
  • Мнения: 4 352
Песента-победител си е запомняща, аз чух за пръв път от една компилация с 20-30 секунди от всички участници и цял ден в главата ми беше "all i know, all i know, loving you is a losing game". Wink

# 626
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 783
Обсъдихте ли вече конкурса за нов директор на БНТ? Търсих дали някой е пуснал тема, но хората  май не ги вълнува.

Къци Вапцаров са го отрязали, защото имал фирма

# 627
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Къци Вапцаров са го отрязали, защото имал фирма


Дори не са го уведомили официално, а той вече се жалва.





Продължава да ръси глупости на килограм.

# 628
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ротердам 2020

Semi Final 1 - 12 May
Semi Final 2 - 14 May
Grand Final - 16 May

https://eurovision.tv/story/rotterdam-to-host-eurovision-2020

# 629
  • Мнения: 19 687
Не остана! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт