Количка Кенгуро - триколка ?

  • 3 380
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
още един глас за количката, ние сме с такава, гоеорим за Cangaroo колекция 2006, нали? Държах на триколка и мисля, че направих добър избор, супер маневрена, много красива и функционална. За тясна, не мисля, че е тясна.  Peace

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дайте снимка да я видя тази количка,че искам и аз да си купувам някаква триколка.

# 17
# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мммддаааа много е хубава.Мерси за снимките.

# 19
  • Мнения: 4 371
Между другото тук е 262 лв. Не знам обаче с доставката колко ще излезе.
Забравих да кажа, че е много голяма и не влиза във всеки багажник. Обикновено ако се налага да я транспотрирам в чужда кола(нашата е комби), трябва да се махне коша и пак не е гаранция, че ще влезе.

# 20
  • Мнения: 8 917
Моята я продадох преди 3 месеца, но наистина много си я харесвах. Предвид това, че после купихме на Гери лятна количка, която е много по-лека, триколката  я бях ползвала много малко и беше почти нова. Затова моят съвет е потърси си втора употреба - скоро 2-3 майчета продаваха такива триколки за цена от 90 до 140 лв Peace

# 21
Аз продавам такава много запазена за 100лв. тел.9299757   0887/826270 Снежи

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Забравих да кажа, че е много голяма и не влиза във всеки багажник. Обикновено ако се налага да я транспотрирам в чужда кола(нашата е комби), трябва да се махне коша и пак не е гаранция, че ще влезе.

Ъх, колелетата се разглобяват лесно и така мобилето не заема толкова много място.

Аз друга количка не съм ползвала, но си хваля Круизъра, макар и тежък, щото е много маневрена каляска и адски леко и приятно се вози с нея.
Сетих се, че не съм особено доволна от тапицерията, нещото, лъскавото. Малко спарва в летните жеги, хлъзгаво такова едно, други забелязали ли са подобен ефект или моето дете се поти в повече?  Crazy

И също подкрепям да потърсиш в оказион за употребявани колички. Моята окончателно ще я продавам, не я ползвам от много време  и си свърши работата.

# 23
  • Мнения: 1 170
И аз съм от фенките на CANGAROO Grinning, макар че все още не сме я ползвали Blush. Ние си взехме, обаче ето тази: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30791&photo=28
'щото с мъжът ми не искахме триколка Peace. Той много обстойно оглеждаше всички колички де що видя и реши, че CANGAROO са най- хубави. А и аз колкото повече си я гледам, толкова повече си ми харесва Crazy.

ОФФ: Абе, небесна КрасТавица , и аз онзи ден се замислих няма ли да се спарва дребното  newsm78? Аз бих полудяла, ако трябва да седя вътре... Shocked . Ох, дано не се налага да му взимаме вентилаторче на батерии... Crazy Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
И ест.че повечето мами,които си я имат-ще си я хвалят.
Нищо естествено не виждам. Ако не ми харесва нещо в нея, няма какво да си кривя душата Wink
Имаме и лятна количка, Чико Кади, ми ужасна е, единственото й предимство е, че е 3 кг (Не казвам, че всички количка Чико са ужасни, сега да не ме разбереш погрешно. Просто нашата е такава)!
Винаги казвам нещата такива, каквито са Peace

Дуци,ти си ги казваш,но много майки/хора/си спестяват понякога недостатъците.

Значи аз изказвам мнение като съпоставка между чикото и CANGAROO .На една цена са кажи речи-което ми е странно... Rolling EyesИ незнам дали има мама,която да каже че китайската е по-добра от Чикото-Пик Ъп а .Не налагам моето мнение.Мисля че давам достатъчно добро сравнение.И всеки че знае класа на чикото е над кенгуруто.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз не зная Чикото колко добра каляска е, не съм ползвала. Факт е, че съм си доволна от превозното средство. Ако имах няколко колички на различни марки и по цял ден ги побутвах, вероятно щях да имам подробно мнение за всеки модел и марка. Не ме обвинявайте, моля ви се.
И не обсъждаме Майбах, а обикновена каляска и то добра.

# 26
  • Мнения: 1 881

Значи аз изказвам мнение като съпоставка между чикото и CANGAROO .На една цена са кажи речи-което ми е странно... Rolling EyesИ незнам дали има мама,която да каже че китайската е по-добра от Чикото-Пик Ъп а .Не налагам моето мнение.Мисля че давам достатъчно добро сравнение.И всеки че знае класа на чикото е над кенгуруто.

Никаква съпоставка не може да има между Пик Ъп и Круизър, това е все едно да кажеш: "Бананите и краставиците са на една цена, чудно ми е как си купувате краставици, като бананите са толкова по  - хубави" Laughing Ако сравним Круизър с триколката на Чико/ S3 например/, сигурна съм, че чикото ще е по - добра, за мен триколката е по - добра от пик ъп hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
нe съм съгласна с твоето сравнение.
Няма нищо общо.
Сравняваме две колички./а не плодове и зеленчуци/ Wink
Хубаво едната триколка,другата не.
Значи ето плюсовете:
-по -широка
-по -маневрена
-по -лека
-по -маркова Mr. Green
-с по-голям кош
-по-голямо покривало отгоре-което почти не позовлява на слънцето да достигне до бебчето.

И както ти казваш-за някои един плюс-триколка.Simple Smile
А кое му е плюса на триколката-освен за дизайн.

# 28
  • Мнения: 372
Благодаря ви момичета за отзивите Grinning в един магазин я пробвах, и не ми се стори тежка, пробвах и триколка на ТСМ, но с Кенгурото се чувствах по-добре. Ще се опитам да си я купя на старо, и даже се свързах с една мама, к` е готова да продаде своята  Grinning

# 29
  • Мнения: 8 917

Значи аз изказвам мнение като съпоставка между чикото и CANGAROO .На една цена са кажи речи-което ми е странно... Rolling EyesИ незнам дали има мама,която да каже че китайската е по-добра от Чикото-Пик Ъп а .Не налагам моето мнение.Мисля че давам достатъчно добро сравнение.И всеки че знае класа на чикото е над кенгуруто.

Никаква съпоставка не може да има между Пик Ъп и Круизър, това е все едно да кажеш: "Бананите и краставиците са на една цена, чудно ми е как си купувате краставици, като бананите са толкова по  - хубави" Laughing Ако сравним Круизър с триколката на Чико/ S3 например/, сигурна съм, че чикото ще е по - добра, за мен триколката е по - добра от пик ъп hahaha
newsm10 smile3521


Общи условия

Активация на акаунт