Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 5

  • 50 241
  • 759
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 792
Искрено съжалявам и аз, момичета Sad. Дай Боже, всички да постигнем желания успех. Бог напред, а ние след него....Animal Beetle

# 151
  • Мнения: 1 261
Благодаря, момичета. Аз се борех за второ, ама явно не ми е писано и наистина спирам дотук. Ако стане по старомодния начин , няма да го върна ха-ха. Малко ми потънаха гемиите, но до голяма степен приемам реалността.    Късмет на всички: hugs:

# 152
  • Мнения: 2 673
Няма как да не ти стане криво, разбираемо е.
Успех във всички начинания, Черен Лебед! Hug

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 432
Лебед, Светле съжалявам за негативния резултат. Не се отказвайте. Ще станат нещата. Hug
Много ми се искаше просто в Лина да са сгрешили, но уви Confused

# 154
  • Мнения: 2 673
Светле, не падай духом! Рано или късно ще успееш! Hug

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 432
Ами аз по фонда имам право само на още един опит, после трябва да се самофинансирам а аз такава възможност нямам. Ще го мислим когато му дойде времето. Да се надяваме че третият опит ще е моят успешен  Blush много късмет и успех желая на всички вас. Има време да я напълнете с много положителни резултати, зле започна темичката но съм сигурна ще ще завърши с много успехи. Сълзите които момичетата проляхме тук,дано са знак че на чакащите ще им върви по вода Joy

# 156
  • Мнения: 2 673
Много късмет ти желая, Светле! Hug
Може би трябва да се ориентираш към друга клиника.
За д-р Калчев има много добри отзиви и не се чакало много.

# 157
  • Мнения: 1 261
Вече нали дават по четири опита по фонда

# 158
  • Мнения: 1 680
Светле , Черен лебед  
Бързо се съвземайте, мили момичета...

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 15:25 от puh4e05

# 159
  • София
  • Мнения: 23 215
д-р калчев звучи като доста съвестен и внимателен лекар, обаче не бих го препоръчала на по-възрастни пациентки. действа много по стандарт и оттам ми се струва че се пропускат доста подходящи моменти.

# 160
  • Мнения: 7 292
Светле, Черен лебед, съжалявам, момичета!

Съгласна съм с бамбарадамбара за д-р Калчев. Доста мислих дали да не ида при него, следя темата, наистина добър и съвестен лекар е, но и на мен ми се струва, че не е за пациентки на наша възраст.

# 161
  • Мнения: 2 673
Аз не следя темата за него, затова съм пропуснала този факт,
но понеже има добри отзиви, го препоръчах.
Не знам, Малинов ли беше името на д-ра, или клиниката, там, сякаш също не е зле.
Светлето беше в Щереви, а оттам, като чета, има много негативни коментари.

# 162
  • тук-там
  • Мнения: 5 862
За нашия случай само д-р Стаменов в БГ!

# 163
  • Мнения: 7 292
Абе, и Стаменов не е панацея. Била съм при него, хем на по-млада възраст.
Всичко е въпрос на късмет и добро стечение на обстоятелствата.

# 164
  • тук-там
  • Мнения: 5 862
Аз това подчертах - за нашия случай, демек нашата възраст. Статистиката казва, че той успява при 40+, където други преди него не са успяли.

Общи условия

Активация на акаунт