Връзка с бездетна жена?

  • 34 319
  • 571
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 19 911
Неглиже е доста широко понятие. Минималистичен стил също може да мине за неглиже. Аз също последните години, откакто не работя в офис, се нося доста по-удобно. Обичам да съчетавам екстравагантни аксесоари с изчистени дрехи и романтични прически стил лежерно ми е като от линка на Черна котка.

Дебели, слаби, бездетни, осиновителки – няма грам зависимост как изглеждат. Младоликостта е ген и поддръжка (да задържиш вида си), разбира се. Но, ако генът ти е да започнат процесите на стареене на 30, колкото и да се труфиш и опъваш, трудна работа.
Виж, друго нещо е грижата за себе си – там вече и с деца, и без деца, дебела, слаба, винаги личи. Не е нужно да е на ток 20 санта и вталено костюмче, за да си личи, че е поддържана жената. Както казваше дядо ми "хубавия кон и под скъсания чул си личи".

# 556
  • София
  • Мнения: 5 883
И какво значи да се поддържаш, за да задържиш вида си?

# 557
  • Мнения: 19 911
Елица, към мен ли е въпроса?
Ами, според вас, какво значи? Най-малкото да изглеждаш чисто и да миришеш добре. Да се грижиш за кожата, косата, ноктите, зъбите. Аз не съм предубедена към пълните дами и смятам, че и една пълна дама е прекрасна, ако мирише хубаво, усмихната е, очите ѝ греят и се чувства добре.
Има много жени, които са доста непретенциозни към хигиената и вида си, и това не е ок. Причини винаги могат да се намерят, но всъщност грижата за себе си не изисква нито много пари, нито много време. Става въпрос за самоуважение.

# 558
  • Мнения: 19 911
Аз вълшебните методи ги събирам за книга. Без пари вълшебства няма. Simple Smile

# 559
  • Мнения: 30 802
Специална, но не китайска храна, нали?
Ми има разни рецепти, общо взето мръвки и супички.

# 560
  • Мнения: 6 166
Не следиш ютуб. Там има една китайка, която е на 50+ и изглежда все едно е на 20. И да, тя има над милион последовзтели, което я прави сек символ.

# 561
  • Мнения: 19 911
Това с вкуса, красотата, секси-то след малко ще доведе до челни сблъсъци и крамоли между потребителките. Натам отиват нещата и на темата ще бъдат пуснати кепенците.

Във връзка с младите бели и жена азиатка – Марк Зукърбърг и жена му Присила Чан. Ама наистина великански глупости се пишат. Различните раси имат различни секс символи, много ясно. Това е вече личен вкус. Какво ме интересува мен дали някои смятат за секс символ Бионсе или Анджелина Джоли, ако на мен не ми харесват и грам. Всичко е търговия, рейтинги, индустрии. Всеки има право да смята за секси и приятно, каквото на него му допада и е симпатично.

# 562
  • Мнения: 10 993
Няма угодия. Ходила съм на площадката спортно облечена: западнала майка си, 100%. Ходила съм с костюм директно след бизнес среща: погледи от група майки тип тая ясно, че не е стока, детето и кой знае как страда от кариерата и и кво се разхожда с тея токчета. Ходила съм с маникюр и една друга майка ми каза "ми все пак щом имаш време да си правиш ноктите значи детето едва ли ти е най-важно."

Това в Америка или в България. Направо се потресох ако е истина, хората какви неща виждат и ти казват. Понеже моите деца са ми най-важни и до една възраст физическото им оцеляване, кълна се никога не съм забелязвала другите хора как са облечени, камо ли да си правя изводи за живота им.Аз като цяло само мен си виждам и чувам и майка ми много се дразни, как във всяко изречение е АЗ, АЗ и никога никой не питам как е, но въпреки това намирам моя подход за живота много по-правилен от това да анализирам живота на другите.

# 563
  • Мнения: 5 134
В Америка. Тук на детските площадки не се черпят децата с храна, но майките и гледачките редовно се хранят една друга с пасивно-агресивна надпревара коя е за най-голям медал.

# 564
  • Мнения: 10 993
В Америка. Тук на детските площадки не се черпят децата с храна, но майките и гледачките редовно се хранят една друга с пасивно-агресивна надпревара коя е за най-голям медал.

Аз като цяло не ходя по площадки с малкия син, а големия слава на бога вече няма нужда от надзор, та нямам мнение за настоящия момент, но преди няколко години чак такава простотия съм чела само в бг мама и никога не съм я изпитала на гърба си.
Иначе аз на моменти въобще не изглеждам като майка, с смисъл тетка с развлечени дрехи, а по-скоро като търсеща мъж,но никой никога нищо не ми е казвал - освн разни ухажори, като разберат че имам две деца и съм МИЛФ-ка.

# 565
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Рядко се виждат млади, красиви и успели мъже със жълта.



Grinning

P.S.: А, ето, basila ме е изпреварила. Peace

# 566
  • Мнения: 19 041
Че то за някои цялата им раса е секс символ, има yellow fever за азиатки...

Рядко се виждат млади, красиви и успели мъже със жълта. Белите мъже забелязват жълтите жени като поостареят и погрознеят. Рядкост е брака на жълта с бял връстник. Повечето са дедета с кореми като се заменят за китайки. Нещо като Мърдок.

Имаше преди един нашумял случай за един, който даваше някакво делово интервю в дома си и покрай него минаха децата му, и жена му, която беше "жълта". Марк Зукърбърг и той е с жълта, дали не е и по-възрастна от него. По принцип комбинацията "млад+красив+успял" мъж е рядко срещана, все едно с жълти или пембени жени са такива мъже.

# 567
  • Мнения: 6 166
Бременните жени не изглеждат като топ модели..

# 568
  • София
  • Мнения: 5 960
Марк е далеч от красавец
А жена му изглежда , че е доста по - голяма от него, поне на вид така стоят някак ... като Макрон с жена му са

# 569
  • Мнения: 19 911
Нали беше за млад успешен бял с азиатка. Сега пък грозник бил. Simple Smile Жена му е азиатка и е с 1 година по-малка от него – това пък за писалите, че азиатките младеят. Ето че зависимости няма. До човек е  – наследственост, начин на живот.

Общи условия

Активация на акаунт