Новите съседи - в очакване на новия сезон

  • 56 507
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Алба е сладурка и как говори на баща си в женски род.

# 136
  • Мнения: 6 890
И аз харесвам Алба, както и като са двойка с Теодоро. После никак не ми харесва, че е двойка с Енрике.

Йоли, в началото много ме дразнеше, сега сякаш свикнах и не ми прави впечатление.

# 137
  • Мнения: 1 479
Алба и Енрике ? Това съм го проспала явно. В кой сезон се случва ?
Аз сега го гледам отново от 15ч , още е с Теодоро, значи не съм изтървала много и ще наваксам.
Интересна двойка ще са с Енрике Grinning

# 138
  • Мнения: 6 890
Надявам се, че не сгреших като споменах , че Алба и Енрике са двойка в сериала. Все пак са давали сезона и миналата година.  Peace
Та, в следващите серии (или сезон, аз не схващам когато започва нов сезон).
За двойката
Скрит текст:
След операцията на Алба, тя се разделя с Теодоро, защото консумираха брака си и Теодоро каза, че няма живот във вагината ѝ.

# 139
  • Мнения: 2 990
В 10 сезон са двойка. Излъчвали са го миналата година

# 140
  • Мнения: 1 479
Е, значи ще гледам сега на повторенията. Имаше период, когато не го гледах и явно там е била с Енрике.  Simple Smile

# 141
  • Мнения: 20 229
На мен Алба ми бледнее и не може да замени липсващите персонажи по нататък. Иначе с Теодоро им се получава - Булкаа....Grinning

# 142
  • In transit
  • Мнения: 11 996
"Мбонго дава любов" в следващия сезон ли се появяваше?

# 143
  • Мнения: 116
Като чуя Пупи и ... ми иде да се гръмна, хаха.

# 144
  • Мнения: X
Едно поздравче с Capitan Salami's in the house Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=4IPRgEyt_m0

Enjoy!

# 145
  • Мнения: 20 229
Тенкю тенкю!
Мислено слагам думата "салам", след всяка дума - "капитан", която чуя Grinning
Сега върви някаква реклама която започва с "този месец" и веднага добавям - "без заплата" Grinning

# 146
  • Мнения: 15 960
Еха, сега попадам на тази тема.
И аз много се забавлявам със сериала, сега особено любимец ми е Фермин - как ми завиждааааш, ей! Най мразя паразити! Пака, мръснице, как ме остави! Пълен е с бисери.
Йоли и Танкетата също ме кефят, абе всички, но ми липсват и напусналите.

# 147
  • Мнения: 611
В Съседите ми Харесват Енрике горкия всички откачалки ходят при него Антонио манияк на тема Градинки Хави Мухлю съжалявам го  първо му се напрасе Майката на Лола Естела на която Фернандо Естесо който и Смукал зърното после и тъста се появи направо ми се плаче като го видя На върха на пирамидата Слагам капитан салам Амадор Миилооо искаш ли саламче и тн Прекрасни актьори са всички

# 148
  • Мнения: X
Амадорчо го окъса с Йоли и Танкетата. Жал ми е вече за него - има пари, а не може да бодва и да ходи по чацки. Тая така го приклещи, че ще го пречупи, горкичкия.

# 149
  • Мнения: 2 990
Да. Те пък са страшно досадни

Общи условия

Активация на акаунт