Новите съседи - в очакване на новия сезон

  • 56 501
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 578
Много странен трейлър.Имаше моменти от други филми като например Антонио като участва в Бара на Пепе.

# 691
  • Мнения: 805
Много интересен трейлър. Нали казаха, че повечето няма да участват.

# 692
  • Мнения: 1 153
Нямам представа. Барът на Пепе не съм го гледала, не го гледам и сега. Но пък съседите в последния сезон ги замесиха със Селцето, дори имената и героите са същите. Защо да не ги замесят и с Бара на Пепе? На мен ми се гледа оня другия за съседите, май щурите бяха.

# 693
  • Мнения: 7 277
Охо Хави се завръща и тази маска 🙄🙄🙄изглежда много интересно и различно има и моренце, не само кооперация 🥳🥳🥳

# 694
  • София
  • Мнения: 2 452
Испанският ми е слаб, но под клипа пише, че това не е истински трейлър.
На мен ми приличат на кадри от различни филми с участието на съседите.

# 695
  • In transit
  • Мнения: 11 994
Пише, че не е официален трейлър.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 163
Ще е интересно, ако обединят Селцето и Съседите. Но жалко, че даже и да има сезон, няма да участват повечето от основните герои.

# 697
  • Мнения: 423
Това не е трейлър, сезон 13 дори не е сниман още.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Селцето го даваха вече. Мина един сезон, там е съвсем друга фабулата.

# 699
  • Мнения: 335
Нямам представа. Барът на Пепе не съм го гледала, не го гледам и сега. Но пък съседите в последния сезон ги замесиха със Селцето, дори имената и героите са същите. Защо да не ги замесят и с Бара на Пепе? На мен ми се гледа оня другия за съседите, май щурите бяха.
Съседите и Селцето имат един създател, докато на Пепе е различен. bTV няма как да пусне вече Щурите, защото лиценза за тях е вече при Нова, която ги дава чат-пат по Диема.

# 700
  • Мнения: 1 153
Селцето го даваха вече. Мина един сезон, там е съвсем друга фабулата.

В някоя от последните серии Енрике, Чуса и Коке отидоха да живеят в Селцето. Кметът, като ги настаняваше по къщите, спомена, че са ремонтирани от предишните жители хипита. Имената им са същите, споменаха, че жената на единия отишла на "почивка", а тя нали го напусна.

# 701
  • Мнения: 216
Новите съседи по БТВ Комеди от 23:30ч. сезон 11.
Сега попадам на него и не знам кога и от кой сезон е започнало излъчването. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 15 960
Май сега го почват така от никъде.

# 703
  • Мнения: 1 469
Гледам и аз, че не ми се спи, ох какво го чака Фермин Simple Smile

# 704
  • Мнения: 20 229
Ее, много късно... 🙄

Общи условия

Активация на акаунт