Кауфланд - тема 29

  • 84 479
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 777
Благодаря за споделеното за кашкавала, милото отказа да вземе,  не му се връщал и кашкавал 😂.

# 706
  • Мнения: 805
А мнения за кафето Лаваца на зърна 2 пакета за 30 лв? Има ли купили си, ако може да ми го сравните с Лаваца Роса или Крема е густо, че да не се мина да купя 2 пакета и да не ми хареса Anguished

# 707
  • Мнения: 14 811
ММ сега е в К и почти нищо от продуктите 2 за 1 няма. Бях му писала грах,кус кус,бадеми... Снима ми празните кутии,имало само макарони и нищо друго. Егати промоциите. Наистина е гадно да зареждат само сутрин и после каквото е останало,това купуваме. Ми не всеки може да иде в 8 сутринта. 🙄

# 708
  • Мнения: 813
 Аз ходих във вторник, 8 и нещо сутринта бях там. Грах нямаше, кетчуп Хайнц изобщо не открих, и до другите кетчупи го нямаше. Иначе всичко друго, което си бях набелязала го имаше и съм доволна.
 Купихме и кафе лаваца, но не сме го пробвали още, нямаме мелачка Grinning и ще питам в един магазин за мелене дали ще ми го смелят. Иначе на него пише crema e gusto forte. (Като на синьо-червения пакет, на който пише crema e gusto clasico) каквото и да значи Grinning

# 709
  • Мнения: 19 024
Мисля, че е различно от синьото  crema e gusto, това би трябвало да е по-горчиво и по-силно.

# 710
  • shumen
  • Мнения: 18 134
При нас от промоциите онзи ден видях само грах и кус кус.

# 711
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
И грах си купих, и бадеми, ама кой да чете, че са сурови бадемите. Не ги обичам сурови, та си ги печа на микровълновата. Взех си и душ гелове и тампони за грим - за лятото сме подсигурени Simple Smile ММ вика напълних количката и касиерката като каза 80 лв., ми беше странно.

# 712
  • Мнения: X
Каква е тази прИмоция 2за1,аз взех от малките питки със сусам уж 10 на цената на 5,а си платих всичко,и десетте.
Въобщеееее....

# 713
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 835
След крайната цена на касовия ти бон трябва да са отчетени отстъпки за земелките.

# 714
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Отстъпката е написана на бележката най-долу, под тотала. Аз веднъж се изложих на информация, че нещо не са ми го дали на промоция, а то най-отдолу имало - /минус еди колко си/. Не на всички промооции е така, но сега да.

# 715
  • Мнения: X
Айде и тези почнаха като Билла.
Касова бележка на Билла е неразчитаема,по-лесно разбирам рецептите от ЛЛ.

# 716
  • Мнения: 180
И аз се сдобих с доволно количество душ гелове 2 на цената на 1. На аромат са ОК, ще видим като ги ползвам качеството как е. Соса за спагети от промоцията много ни хареса и ще видим утре дали ще има още от него.
А относно кашкавала Саяна, не знам дали си въобразявам, но според мен има разлика в качеството между опаковката от 400 гр. и тази от 800 гр. От малката купуваме често и е хубав, но от голямата взехме веднъж и нямаха нищо общо.

# 717
  • Мнения: 3 968
Айде и тези почнаха като Билла.
Касова бележка на Билла е неразчитаема,по-лесно разбирам рецептите от ЛЛ.


Не е точно така. Системата ти изчислява отстъпката. Можеш да вземеш 9, а не 10 продукта, няма как предварително да знае дали ще вземеш четен брой продукти, за да ти изчисли отстъпката директно. Така е и при отстъпките за марка, след тотала.

# 718
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Душ-гелът Арома си е ок, като качество. Не намирам ралика между тези и далеч по-скъпи. Аз взех и душ-крем, но не сме го ползвали.
Аз да питам вие ползвате ли приложението за списъци на мъжете? Аз се родих, откакто го пуснаха. Преди все обяснявах какво точно е това, как изглежда и къде да го търси. Сега просто той си вижда снимката.

# 719
  • shumen
  • Мнения: 18 134
Душ гела на арома е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт