Кауфланд - тема 29

  • 84 377
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Аз да питам вие ползвате ли приложението за списъци на мъжете? Аз се родих, откакто го пуснаха. Преди все обяснявах какво точно е това, как изглежда и къде да го търси. Сега просто той си вижда снимката.

Приложение ли е? Дай повече инфо.

# 721
  • Мнения: 888
В София в Слатина към 17 часа днес нямало кашкавал, само млека Саяна и Белиса сиренето липсвало. От информация казали, че нямало да зареждат повече. В събота не зареждали, а в неделя зареждали за следващата седмица.

В млекарницата на Ракево Милк в Г. Милев на Коперник (предполагам и в другите им из София) са пуснали кашкавал по 9 и нещо пишеше на витрината, че беше затворено, но предния път скърцаше между зъбите и се късаше на късове, като истински.

# 722
# 723
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

Аз да питам вие ползвате ли приложението за списъци на мъжете? Аз се родих, откакто го пуснаха. Преди все обяснявах какво точно е това, как изглежда и къде да го търси. Сега просто той си вижда снимката.

Приложение ли е? Дай повече инфо.
Приложение за телефон, сваля се от сайта на К., като и от магазините на Андроид и Ай фон. Има разни секции, но аз ползвам основно частта със списък за пазаруване. Всеки продукт от седмичната промоция може да се добави в списъка, да отбележиш брой и можеш някаква бележка към него. После може да си ги пренаредиш по реда, по който са в К., за да е по-лесно за който пазарува. В списъка се виждат и снимките. Ние с ММ влизаме в един акаунт и така имаме списъците и на двата телефона, а аз и на компа - в сайта им. Като купи той нещо, го маркира като купено и аз следя от тук. Например, ако видя, че е минал сирената, но не е отметнал, което съм писала, му звъня да се върне и да вземе друго /ако ми е спешно де/. В списъка могат да се добвят и други продукти, непромоционални.
За нас е супер удобно.

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Мисля, че е различно от синьото  crema e gusto, това би трябвало да е по-горчиво и по-силно.
За по-силно не знам, но по-горчиво е със сигурност. На времето в Пени го продаваха. Веднъж се излъгах да си купя. Предпочитам си синьото.


Аз да питам вие ползвате ли приложението за списъци на мъжете? Аз се родих, откакто го пуснаха. Преди все обяснявах какво точно е това, как изглежда и къде да го търси. Сега просто той си вижда снимката.

Приложение ли е? Дай повече инфо.
Приложение за телефон, сваля се от сайта на К., като и от магазините на Андроид и Ай фон. Има разни секции, но аз ползвам основно частта със списък за пазаруване. Всеки продукт от седмичната промоция може да се добави в списъка, да отбележиш брой и можеш някаква бележка към него. После може да си ги пренаредиш по реда, по който са в К., за да е по-лесно за който пазарува. В списъка се виждат и снимките. Ние с ММ влизаме в един акаунт и така имаме списъците и на двата телефона, а аз и на компа - в сайта им. Като купи той нещо, го маркира като купено и аз следя от тук. Например, ако видя, че е минал сирената, но не е отметнал, което съм писала, му звъня да се върне и да вземе друго /ако ми е спешно де/. В списъка могат да се добвят и други продукти, непромоционални.
За нас е супер удобно.
Е, то освен да имаш приложение, след прочетеното стигам до извода, че си трябва и свободно време.
Ще пазарува той, пък аз ще го следя. Обикновено пазаруваме непосредсвено след работа. Доста често, когато е в магазина, аз съм по път за вкъщи. Как да ходя и да го следя едновременно?

# 725
  • Мнения: 68 657
Аз веднъж изрязах от брошурата една картинка /прах беше...да не го обърка имах предвид/, но ММ отказа да я вземе...срам ще да го е било Joy

# 726
  • Мнения: 797
Купих кафето Лаваца, дано да става за пиене, че и аз съм една претенция😗, в най - лошия случай ще черпя гости с него.😂😂😂.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Купих кафето Лаваца, дано да става за пиене, че и аз съм една претенция😗, в най - лошия случай ще черпя гости с него.😂😂😂.
Е, то, бая гости ще трябва да поканиш Wink

# 728
# 729
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Благодаря за брошурата! Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 147
Някой ползвал ли е уреда за насекоми? Върши ли работа?

# 731
  • Мнения: 25 749
Айде на хубавия зехтин, ако не сте взели 2 за 1 от ментетния.

# 732
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Е, то освен да имаш приложение, след прочетеното стигам до извода, че си трябва и свободно време.
Ще пазарува той, пък аз ще го следя. Обикновено пазаруваме непосредсвено след работа. Доста често, когато е в магазина, аз съм по път за вкъщи. Как да ходя и да го следя едновременно?
То не е задължително пък да го следиш. Аз само споделям какво правя аз понякога, тъй като работя от вкъщи и мога да отделям време за такива неща. Но си е удобно приложението и на мен ми спестява дълги обяснения и писания.

# 733
  • София
  • Мнения: 3 611
Айде на хубавия зехтин, ако не сте взели 2 за 1 от ментетния.
А някой пробва ли този ментетния? Горчи ли?

# 734
  • Мнения: 25 749
Айде на хубавия зехтин, ако не сте взели 2 за 1 от ментетния.
А някой пробва ли този ментетния? Горчи ли?
Той ако горчи значи е хубав, или поне не е фалшив. Не го купих защото ми се видя съмнителен, правен за нашия пазар Rolling Eyes...ще си купя класическия, нищо че не е достатъчно намален.

Общи условия

Активация на акаунт