Колко време отнема?

  • 18 931
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24
Ами ние живеем в чужбина,да бих се справила и сама колкото да ми е трудно.Той твърди,че винаги ще ме обича и не можел да се лиши от моето присъствие и да съм далече от него затова да сме живеелй заедно и да делим сметките.Но аз самата ще се измъчвам пл този начин.Разбирате ли,предпочитам да е далече от очите ми.

# 91
  • Мнения: 5 820
Ами ние живеем в чужбина,да бих се справила и сама колкото да ми е трудно.Той твърди,че винаги ще ме обича и не можел да се лиши от моето присъствие и да съм далече от него затова да сме живеелй заедно и да делим сметките.Но аз самата ще се измъчвам пл този начин.Разбирате ли,предпочитам да е далече от очите ми.

   Извинявайте, но за каква любов към Вас говори той!!! Това не е любов. Не може просто ето така да Ви изостави и да Ви каже, че не понася характера Ви, след 8 години. Той Ви е изгубил времето Ви цели 8 години. Всички виждаме тука, че той иска да Ви използва като слугиня и когато иска да прави секс с Вас - да сте му под ръка.

# 92
  • Мнения: 24
Предполагам сте прави,просто ми е страшно трудно да го повярвам

# 93
  • Мнения: 1 770
Нужно ти е време за да излезнеш от шока, което е нормално. Доста нагло желание от негова страна. Уж не понася характера ти, но няма против да си делите сметките и ти да му переш и готвиш, а той евентуално да си води новата да спи под същия покрив.
Трябва да измислиш какво ще правиш с живота си. Можеш ли да продължиш сама и да плащаш самостоятелна квартира? Колкото и да ти е трудно, ще е по-добре от това да останеш в тази токсична среда,която ще те погуби. Ти ще се надяваш на вниманието и любовта му, а най-много да получиш съжалителен секс от време навреме, когато не е намерил друго.
Помисли си...
Това ли заслужаваш?...
 Едва ли?
Успех ти желая! ❤

# 94
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
Дженифър, защо да я е ползувал като слугиня? Сексът са го искали двамата, предполагам. И защо да и е изгубил времето? Нали са били доволни заедно? Може да е поизморен.

Милкона, не знам деца имате ли. Той те е поразлюбил и иска хем да делите сметките хем да е свободен. Много добре премисли ходовете. Сама ако си може да се изнесеш, но с малки деца е трудно. Битовизмите са скъпи. Може и да си намериш нов и да се пренесеш при него, хаха. Помисли добре и си оплети кошницата. Живях след раздяла с бивш заради удобството, но нямахме кой знае какви чувства а и двамата искахме раздяла.

# 95
  • Мнения: 24
Имам дъщеря 14 год от предишна връзка,мисля ,че ще мога да се справя сама материално,кофти е тук в чужбината нямам много приятели и познати а и не съм си го позволявала заради ревностите,признавам бяха от двете страни.Незнам бе хора какво се случи преди месец ходихме да гледам за къща ,нещо изпращя тотално,може и да се е задушавал -даже уж бях готова да променим нещо в нашите взаимоотношение да си дадем повече свобода и като заявк накрая че нямали сме бъдеще и като взе да изважда неща от миналото - вярно е правила съм грешки които бяха още в началото на нашата връзка но всичко беше в името на дъщеря ми,както и да е,та не можел да ги преодолее,затова мм нямал доверие .Наистина незнам,но явно уж голямата любов се оказа не толкова голяма,ако беше нямаше да се стигне до тук.

# 96
  • Мнения: 19 935
Това променя малко картинката. Изглежда, че той може да е понатрупал разочарования от вас, Милкона, през годините. Тогава не става въпрос за мерки и теглилки "ако любовта беше голямаТА, щеше да издържи", а просто е свършила. Всяка любов има начало и край. На някои им е дадено да я пренесат и в отвъдното, но това не значи, че преди това не я е имало, ако свърши по-рано.
Ами, пуснете го тогава този човек. Може би наистина се е задушавал и е по-добре да си тръгне от живота ви.

# 97
  • Мнения: 24
Ами по принцип далеч съм от мисълта да се боря или да правя някакви опити да го задържа,някак си просто не ми се иска да повярвам ,това е ,след всичките думи като “завинаги”,”вечно” и т.н

# 98
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Ами по принцип далеч съм от мисълта да се боря или да правя някакви опити да го задържа,някак си просто не ми се иска да повярвам ,това е ,след всичките думи като “завинаги”,”вечно” и т.н

Едно наздраве за хората които вярват във "винаги" Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 770
Няма нищо вечно. Аз мисля, че в чужбина дори е по-лесно справянето от това в България.
Фокусирай се върху детето и себе си и започни да мислиш за бъдещето. Този човек е взел своето решение, а ти искаш обяснение, което е логично за теб. Няма как да стане. Не го и искай! Ще започне вода от девет кладнеца да ти носи, за да те убеди в невинността си.
Можеби наистина Любовта си е отишла или пък нова се е появила на хоризонта. Един съвет от мен за бъдещите връзки: Научи се да не ревнуваш! Много по-леко се живее без ревност! Успех! 👍

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 19:19 от Mom of 3

# 100
  • Мнения: 24
Да това мисля да направя,да се изнеса с детето и да си живея живота,може би съм наистина наивна да вярвам в такива силни думи ,а за ревността-ох тук сте много прави,така да ми се искаше да не ревнувам ,и правя усилия,но може би проблема е наистина вътре в мен,някакви комплекси или може би недоверие към себе си ,което рефлектира върху другия,или несамоувереност.

# 101
  • София
  • Мнения: 19 253
Да това мисля да направя,да се изнеса с детето и да си живея живота,може би съм наистина наивна да вярвам в такива силни думи ,а за ревността-ох тук сте много прави,така да ми се искаше да не ревнувам ,и правя усилия,но може би проблема е наистина вътре в мен,някакви комплекси или може би недоверие към себе си ,което рефлектира върху другия,или несамоувереност.
Разведена жена с дете винаги има едно наум, особено ако се е случила да я изоставят. Вече мисли, че всеки мъж е такъв.
Или пък обратното - в желанието си да не остане сама, се връзва на всички приказки на всеки, който й обърне внимание въпреки детето. Аз направих тази грешка
Да вади грешки от началото на връзката е грозно, питайте го като ви няма доверие - какво е правил с вас толкова време? После един шут и дотам, май му трябваш заради деленето на разходите. Всъщност сетих се нещо по-добро - щом ще сте само приятели, каже, че ще си заведеш ново гадже да правите с*кс

# 102
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Да това мисля да направя,да се изнеса с детето и да си живея живота,може би съм наистина наивна да вярвам в такива силни думи ,а за ревността-ох тук сте много прави,така да ми се искаше да не ревнувам ,и правя усилия,но може би проблема е наистина вътре в мен,някакви комплекси или може би недоверие към себе си ,което рефлектира върху другия,или несамоувереност.
Разведена жена с дете винаги има едно наум, особено ако се е случила да я изоставят. Вече мисли, че всеки мъж е такъв.
Или пък обратното - в желанието си да не остане сама, се връзва на всички приказки на всеки, който й обърне внимание въпреки детето. Аз направих тази грешка
Да вади грешки от началото на връзката е грозно, питайте го като ви няма доверие - какво е правил с вас толкова време? После един шут и дотам, май му трябваш заради деленето на разходите. Всъщност сетих се нещо по-добро - щом ще сте само приятели, каже, че ще си заведеш ново гадже да правите с*кс
Прекрасно решение на проблема!

# 103
  • Мнения: 1
Здравейте.. аз пиша за съвет, въпреки че универсален такъв за моя проблем предполагам няма..24 годишен младеж който не сполучи в любовта.. от 3 месеца съм вече сам, разделен от моята бивша половинка, с нея бяхме 5 години.. връзката ни според мойто виждане беше прекрасна, обичахме се, по нейни думи аз бях нейната любов и прочие.. и типично като за млади хора ние доста се карахме, но не е минавало и ден докато не се оправим, нагрубявал съм я много, както и тя мен, но въпреки това до последно преди да се разделим твърдяхме колко се обичаме и правехме планове за бъдещето заедно, наистина я обичах, а предполагам и все още е така, със цялото си сърце и душа, но ето ме тук преди 3 месеца тя ме остави... 3 дена съм зле 1 ден съм добре, тъкмо си мисля, че ще успея да продължа, но болката се връща, въпреки че дори и след раздялата, тя се изгаври с мен аз тъпака продължавам наивно да обичам, не знам защо пиша, хора, опитвам всякакви варианти, за да мине болката, надявам се един път изписано, после да олекне.. надявам се любовта която имахме и си мислех че е истинска, не се окаже най-истинската която съм можел да имам, защото какъв живот, ако няма любов.. и силно се надявам тази душевна болка да отмине, да бъда същия весел, силен и не толкова емоционално повреден човек.. е, сега да видим  дали след като си излях душичката за сетен път утре може да бъде по-добре, благодаря ви

# 104
  • Мнения: 6 166
Споко, ще мине. Всички, или айде, почти всички сме минали по този път. Боли те, не ти се живее, ама с времето отминава. Напий се хубаво, ходи по купони, събирай се с приятели и се опитай да си отвличаш вниманието с други неща. Концентрирай се върху работа, учене ако учиш още, прави неща с които да не ти остава много време да мислиш глупости.
На времето бях същия като тебе след като се разделих с първата си приятелка. Наливах се почти всяка вечер, не мислих че някога ще ми мине и ще се влюбя отново. Е не е така, ще срещнеш друго момиче и ще се влюбиш пак. Може да не стане раз, но рано или късно става. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт