Раздяла след дълга връзка .Как да се справя?

  • 4 281
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, преди 2 дни се разделих с приятеля ми след 4 г. И аз не разбрах защо беше заради някакъв тъп скандал след което последваха обиди от негова страна към мен как не съм ставала за нищо и т.н и така нещата се разгорещиха и се стигна до край като се има в предвид че дори не ми го е казал просто спря да  ми говори и изчезна... Sad

# 1
  • Мнения: 18 295
Може да се появи.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 773
Дълга не значи сериозна. Човек, който ти казва, че за нищо не ставаш и те обижда, не те обича. А ти не искаш да си с човек, който не те обича, предполагам? Знам, че е крайно, но това е положението. Оправдания, че е под афект не важат.
Гоустването също говори за незаинтересованост. По- добре не му отговаряй, ако те потърси.

# 3
  • Мнения: 119
Напълно те разбирам,миличка.И при мен така стана вчера....Колкото и да е болезнено трябва да продължим напред!

# 4
  • Мнения: 5 819
   Този мъж не ви обича. По-добре е да го забравите. Той само ви е направил услуга, като вие е освободил от него! В началото боли, но ще разберете, че тази раздяла е била за добро. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 253
Вместо да се радваш ти се жалваш. Продължи напред, но без него.

# 6
  • Мнения: 324
Няма как да се радва толкова скоро след раздяла. Да, не си струва да е с него, след като му е такова отношението, но си трябва време да го осъзнае.
Това, което на мен е помагало в такива ситуации, са приятелите. Гледах да прекарвам време с тях и да се разсейвам. Затвориш ли се вкъщи няма да си направиш услуга. Трудно е, но един ден ще благодариш на себе си, че ди издържала и не си се върнала при него. Това е невероятно чувство и си заслужава да се изпита - ставаш по-уверен и силен.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Направил ти е услуга, че си е тръгнал. Можеш да почерпиш Wink

# 8
  • Мнения: 16
Благодаря на всички за подкрепата !! Само да кажа че и в други случаи сме се карали до раздяла и аз пак съм се връщала за съвсем други неща са били поводите но е факт че не се разбирахме и да сериозна ни беше връзката защото живеем заедно .Има нещо което не успявам да осмисля как човек който онзи ден буквално ми се кълнеше че ме обича и не може без мен в следващ момент се държи по обратен начин. Какво мислите вие?

# 9
  • Мнения: 5 239
Така действат психопатите и манипулаторите.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 773
Злодеида ми е взела думите. Вече става досадно, ама наистина е така. Забелязвам много такива теми с объркани момичета, които не могат да проумеят какво им се е случило. Човек, който прищраква от "много те обичам" до "не искам с теб" е девиантен. И понеже ми е ясно какво мислят някои от момичетата, ще кажа превантивно.
НЕ сте виновни. НЕ е имало друг възможен сценарий. Няма ако това, ако онова. Същото щеше да е. Flowers Hibiscus

# 11
  • Мнения: 6 145
4 години не е дълга връзка, кратка е. Радвай се, както са написали другите, ще ти мине бързо.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кълнял се е, но с действията показвал ли го е?
Никога не слушай един мъж какво говори, защото така може много да се заблудиш. Гледай какво прави- поведението му казва всичко и не лъже като думите.

# 13
  • Мнения: 5 468
Непоследователен мъж е много лош избор за сериозна връзка. На такива мъже не може да се разчита да поемат отговорност. Не знаеш кога ще си промени мнението.

Иначе, ми стана интересно, как така живеете заедно, а той просто е изчезнал? Много детински начин да прекрати връзката. А ако не му е цел да я прекратява, а само се прави на интересен, тогава още по-зле. При всеки скандал ще си тръгва, като някоя сърдита женичка.

# 14
  • Мнения: X
Аз като си бях в България, преди месец на едно уникално място сред природата, станах неволен свидетел на скандал на едни такива с дълга връзка. Искаше ми се да стана невидим. Не ги познавам момичето изглеждаше стока, момчето също си беше нормален, но се скараха жестоко. Честно да ви кажа ми стана жал за момичето. Както и да е. Ние с жената как сме се карали, малиии...мани мани.. Сякаш е национална черта това. Много сме темпераментни. Аз колко пъти съм казвал на жената че не става за нищо, а тя на мен сигурно два пъти повече.
Последния път беше заради миялна машина.  Нашата пуснала машината, машината измила, тя после си взела 2 чинии и три вилици, толкова и трябвали, разбираш ли. Аз после гледам има още място сложих 2 мръсни чинии и я пуснах пак. А сега кой крив кой прав? Тя ли е виновна, че не е извадила всичко или аз че не гледам дали са чисти нещата дето са вътре? Скандал караници, викове. Та така си живеем.

Общи условия

Активация на акаунт