Раздяла след дълга връзка .Как да се справя?

  • 4 291
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
Благодаря на всички за подкрепата !! Само да кажа че и в други случаи сме се карали до раздяла и аз пак съм се връщала за съвсем други неща са били поводите но е факт че не се разбирахме и да сериозна ни беше връзката защото живеем заедно .Има нещо което не успявам да осмисля как човек който онзи ден буквално ми се кълнеше че ме обича и не може без мен в следващ момент се държи по обратен начин. Какво мислите вие?

Защо си се връщала? Защо си стояла във връзка с проблеми? Много добре знаеш причините, за да тръгне, без обяснения. Как пък все мъжът е манипулатор и психопат, бе! Сериозността на връзката не се определя от това къде и как са разквартирувани индивидите, та за друг път да не се успокояваш с факта, че щом живеете заедно, то е нещо мноого сериозно, докато смъртта ви раздели.
Wink

# 31
  • Мнения: X
Не че не е имало такива случаи. Тука скандали няма. Много е просто.Колата ни е с пълно Каско.

Първо всичко по реда си  с полицията и застрахователите. После отиваме вкъщи, отивам до килера, вземам един голям куфар, качвам се горе, събирам всички нейни дрехи в куфара. Затварям куфара. Изкарвам го пред врата, после и казвам че има един куфар отвън, тя като излезе затварям след нея и заключвам. Без скандали, чиста работа. 😁



Tropssy, твърде незначителен мотив за скандал е съдомиялната. Ако жена ти блъсне нова кола и изкриви вратата при направилно паркиране, как ще реагираш?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Ами моя "идиот" се ухили и леко иронично ме попита дали съм се гримирала, паркирайки. JoyJoyЗа тика ми да давам само газ е наясно. Grinning Нямаме скандали за материални неща. Опонираме си основно за характери и реакции на близки и познати.
Тropssy, за теб колата е по - важна от жената .

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 23:05 от Viviana91

# 33
  • Мнения: X
И как няма да е така, колата ми върши работа, не ме нервира, аз си я мия, отвън, отвътре, поддържам си я, маслото и сменям, гуми накладки, дискове. Колата не ми вика, не ми се кара. 😁

На тия години вече, след толкова много жени, се нагледах на какво ли не. Така че едва ли е грешка колата да ти е по важна от жената. Те и между другото за германците казват същото, че са първо женени за колите си и чак тогава за жените си. И аз съм германец значи😁.

# 34
  • Мнения: 2 749
Както казват - мъжкото достойнство е в гаража, онова в гащите е женската радост. 🤣

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 547
А недей копира швабите, те са с грешни приоритети. Grinning

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако ММ ми каже "чао" заради кола или друга вещ, ще потърся грешката в себе си- ще се замисля много сериозно какво ме е накарало да направя толкова грешен избор. Незряло, чак детинско ми е да се поставя материалното пред отношенията.
Това със съдомиялната ни се случва чат-пат, не разбирам къде е драмата. Дори не го коментираме, просто нищо не е станало. Не си представям (по-скоро не искам да си спомням) как се живее в среда, в която всевъзможни дреболии са повод за скандал. Ние не сме си повишавали тон и се надявам така да остане, не желая повече никакви конфликти в живота си.

# 37
  • Мнения: 15 356
Tropssy,това с куфара е шега нали?

# 38
  • Мнения: X
Tropssy,това с куфара е шега нали?

Wink Не е шега, а мечта. Толкова смелост едва ли ще събера, най-много куфара да се окаже пълен с моите дрехи. Sunglasses

# 39
  • Мнения: 24 467
Ние с жената как сме се карали, малиии...мани мани.. Сякаш е национална черта това. Много сме темпераментни.

Не е национална черта. Аз скандали не понасям и не вдигам.

Ако си вдигаме скандали вкъщи, то не виждам причина да съжителстваме.
Не всички хора и семейства се карат.
Ако се карат, имат съществени проблеми - един с друг и/или всеки със себе си.
...
Щом се карате, по-добре не съжалявайте, когато се разделяте. Няма за какво да се съжалява.

# 40
  • Мнения: X
Tropssy,това с куфара е шега нали?

Wink Не е шега, а мечта. Толкова смелост едва ли ще събера, най-много куфара да се окаже пълен с моите дрехи. Sunglasses
Ами, има лесно...просто кажи на жена си, че едни ламарини са ти най-важни и че тя губи в сравнението с тях, и Воала, мечтата ти ще се изпълни.   Smiley
Ако тя знаеше, че ламарината ти е по-важна от хората, отдавна да е забравила за теб....

# 41
  • Мнения: 24 467
Е, често пъти нещата не са така, както смело се заявяват. Даже по-често. Човек е склонен да се бъзика или просто да се изхвърля.

# 42
  • Мнения: X
Второтое. Не просто съм склонен, даже е доста приятно.

Общи условия

Активация на акаунт