Бригада "Нов дом" - 3

  • 74 969
  • 795
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
В кой град са,че изпуснах?

# 106
  • София
  • Мнения: 15 483
Забравих и изпуснах началото, бабата приемен родител ли е?Младото семейство с бебето кои са?

# 107
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нещо гнило има с тези приемни семейства. Как сама жена на възраст ще гледа толкова деца newsm78
Не разбрах какво е младото семейство.
И се потресохме от контакта с висящ кабел по средата на стената който скриха с кабелен канал, а не свалиха долу ниско и да вкопаят кабела в стената Shocked

# 108
  • Мнения: 11 571
И аз изтървах началото, но нещо не ме докосват тези хора. Добре си им беше къщата, има къде къде по зле.

# 109
  • Мнения: 6 417
Бабата Наташа е на 63 и живее с 23-годишната си внучка, съпругът й, осиновеното им дете и биологичното им дете. Останалите деца са приемни.

# 110
  • София
  • Мнения: 15 483
Бабата Наташа е на 63 и живее с 23-годишната си внучка, съпругът й, осиновеното им дете и биологичното им дете. Останалите деца са приемни.
Благодаря ти!

# 111
  • Мнения: 6 417
Приемните деца вероятно нямат право да ги показват.

# 112
  • Мнения: 268
А голямото момиче 18-годишното,то приемно ли е?

# 113
  • Мнения: 22 867
Не, майка му и баща му нямали възможност да го гледат и баба Наташа го прибрала.

# 114
  • Мнения: 12 307
Може ли някой да даде линк, че съвсем забравих за епизода.
Да, приемните деца не могат да бъдат показвани.

# 115
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Много красиво 18 годишното.  Изглежда и скромно.   

Иначе досега да са я набарали чалга-милионерите.

# 116
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 705
И аз чакам за линк, че го пропуснах.

# 117
  • Мнения: 6 417
В началото Мария каза, че само е пожелало да живее с тях.

# 118
  • Мнения: 6
Извън това което дадоха, тази жена е отгледала 25 деца като приемен родител. Децата нямат право да ги снимат! Доста по- тъжна е историята, но уви не може всичко да се снима. Браво на бабата , че дава нова надежда на децата, и не ги обременява с хилядите проблеми! И на екран не си пролича колко и е трудно! Ако някой иска да помогне на някое семейство, това го заслужава!

# 119
  • Мнения: 172
Може ли някой да даде линк, че съвсем забравих за епизода.

https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/10855

Общи условия

Активация на акаунт