Бригада "Нов дом" - 3

  • 75 023
  • 795
  •   2
Отговори
# 90
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Ааа, това беше рано родилата майка с умната дъщеря Simple Smile Много се радвам, че са се събрали и дано се разбират и занапред.
Не са споменавали, че имат и втори техен етаж, казаха - в наследствена къща. Може да има и други наследници.

# 91
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Е, хубаво са се събрали😊 децата щом са усмихнати, значи всичко е наред.
Не вярвам някой да препоръчва, по скоро си мисля, че запознават участниците😑
За пръв път забелязах, че има Айбан да подпомагаш семейството.....е малко ми е грозно и нагло. Нали вече са им помогнали с къщата, сега разбирам защо толкова вкарват драми и ги снимат до най-зле изглеждащата стена или стая...колко е зле и колко нямат нищо. Е това не ми хареса.....

# 92
  • Мнения: 344
Е, хубаво са се събрали😊 децата щом са усмихнати, значи всичко е наред.
Не вярвам някой да препоръчва, по скоро си мисля, че запознават участниците😑
За пръв път забелязах, че има Айбан да подпомагаш семейството.....е малко ми е грозно и нагло. Нали вече са им помогнали с къщата, сега разбирам защо толкова вкарват драми и ги снимат до най-зле изглеждащата стена или стая...колко е зле и колко нямат нищо. Е това не ми хареса.....
                                                                                                                                                                                                                                              Много хора искат да помагат дори и с малко.Аз помогнах на учителя-физик Тео.Ти на кого помогна?
Revolving Hearts

# 93
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Първо сега го видях айбан-а за самотния баща, учителят физик не съм гледала серия, ако е имало newsm78 За този учител от новините научих Peace
Защо трябва да декларирам на теб, ако съм помогнала на някой?

# 94
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Е, хубаво са се събрали😊 децата щом са усмихнати, значи всичко е наред.
Не вярвам някой да препоръчва, по скоро си мисля, че запознават участниците😑
За пръв път забелязах, че има Айбан да подпомагаш семейството.....е малко ми е грозно и нагло. Нали вече са им помогнали с къщата, сега разбирам защо толкова вкарват драми и ги снимат до най-зле изглеждащата стена или стая...колко е зле и колко нямат нищо. Е това не ми хареса.....
Че то там всичко беше най-зле изглеждащо, кое от кое повече  Simple Smile
Няма лошо да им помогнат на децата с дрехи, обувки, книжки  и играчки, някакви пакетирани храни, някаква предплатена почивка в детски лагер. С пари се  злоупотребява страшно много.

# 95
  • Мнения: 3 865
                                                                                                                                                                                             Много хора искат да помагат дори и с малко.Аз помогнах на учителя-физик Тео.Ти на кого помогна?
Revolving Hearts

Винаги  ми е било грозно благотворителите да обявяват публично на кого са помогнали, па било то и с 5 лева. Изглежда, че помагат за да се похвалят и почеткат пред себе си колко са благотворителни. На мен ми стига Господ да вижда какво правя, хорското мнение не ме интересува

# 96
  • Мнения: X
Прекрасно предаване. Разплаква ме радостта в очите на децата.
Браво на тези самотни бащи, баби и т.н, които си гледат дечицата и не се предават. 😍

# 97
  • Мнения: 812
Прекрасно предаване. Разплаква ме радостта в очите на децата.
Браво на тези самотни бащи, баби и т.н, които си гледат дечицата и не се предават. 😍
Напълно споделям думите ти .Макар не всеки път да съм съгласна с интериорните решения,това което правят от предаването за тези хора буди респект.Само не мога да разбера ,защо не дават една година по-късно как стоят нещата в ремонтираните жилища,как се е променил животът на тези хора(вярно ,че не е такъв формата на предаването ,но едно обзорно епизодче в края на сезона биха могли да направят)Как искам и у нас ремонта да стане за пет дни(не говорим за козметичен ,а за основен ремонт)ех,мечти.

# 98
  • Мнения: X
И на мен не ми харесва как боядисват гадно стени и врати, колко шарения и кич с разните му там украшения...
Ама правят реклама, каквото им дадат явно това използват и гледат уж да е по - модерно и интересно с малко пари.
Все пак за тези хора си е огромна помощ.

Много ми хареса като в по - преден епизод Мария закара децата в книжарница и им купи раници и тетрадки.
А в епизода с бабата беше тъпо това, че отидоха на един детски кът с въжена люлка, детето как не се изтърси нз и като изненада им показа как рушат дома им.

# 99
  • Мнения: 344
Първо сега го видях айбан-а за самотния баща, учителят физик не съм гледала серия, ако е имало newsm78 За този учител от новините научих Peace
Защо трябва да декларирам на теб, ако съм помогнала на някой?
                                                                                                                                                                                                                            Идеята ми е да разбера само си "чатиме", а или и действаме. Като гледам с тези 3971 мнения май не излизаме от форумите.Отговорът е ясен  силни в приказките - слаби в делата.

# 100
  • Мнения: 1 321
Не превръщайте темата в глупави и заядливи постове. Ако искате да си общувате на тема кой какво е дал и на кого МОЛЯ правете го на лични съобщения.

# 101
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Никой не превръща темата в заядливи постове и никой не спори. Просто една дама е дошла да се похвали как е дала едни пари и ние трябва да станем и да кажем браво, а да не си "чатим"😉
По-умния ще си замълчи по темата с даренията, още по-малко пък отчет да давам. И да, форума е за "само да си чатим", а не за хвалби😉

Тази седмица има ли промо, колко още епизода ще има?

# 102
  • Мнения: 4 771
Има, за финален епизод. Баба с деца показват.

# 103
  • Мнения: 6
Последният епизод, ще е най- трогателен. Много детски съдби, сълзи и истории. Чест и почитания към делото на бабата от Перник!

# 104
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ама защо така зверски счупиха хубавото дървено легло, можеше да се използва още с нов матрак ooooh! Tired

Общи условия

Активация на акаунт