Бригада "Нов дом" - 3

  • 74 988
  • 795
  •   1
Отговори
# 75
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Много се радвам за семейството! И жилището много ми хареса, въпреки мешаницата от цветове. Чак не вярвам Simple Smile
Каква е тази майка, оставила бебе и невръстни деца Sad

rosi81, нищо не събориха, само зазидаха един прозорец. Таткото я беше докарал донякъде доста прилично, но не беше стигнал до коридора и банята. Това, че вратите и прозорците не бяха обърнати , създаваше  впечатление за разпад. Е, изключвам банята. Просто невъобразима.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 429
_________ЕПИЗОД 13__________

# 77
  • Мнения: 4 687
Не казаха ли в покрайнините на Костинброд? Къщата имаше втори етаж, който ми се стори с нова дограма. Може би е била на двама наследника, таткото е останал с първия етаж.

Обаче пак оставиха таткото да спи на дивана в общата стая, а той точно обясняваше, че ляга на двуетажното, за да е по-отделен и да спи денем. Как ще работи нощем и ще спи денем на дивана в хола ...

# 78
  • Мнения: 1 298
Татко Росен май пак ще спи на леглото в малката ниша. Как ще работи нощна смяна и ще спи в хола, където децата ще си играят и на мен не ми стана ясно. Можеха да направят помещението за кухнята в спалня за него и да сложат една врата там.

# 79
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Той май си беше изкарал изводи за вода, нямаше как да е в кухнята. Сега пак ще спи на леглото на детето през деня.  Много е малка къщурката, няма как по-добре да се измисли Sad  Той е кадърен мъж, може по-нататък да прегради момчешката стая и да смени мокета с ламинат или балатум.

# 80
  • Мнения: 21
абе хора до сега само четях без регистрация, та сега се принудих да се регистрирам, че попаднах на нещо, което искам да ви изклюкаря
 https://www.facebook.com/rosen.qnev.50?lst=100003598579723%3A100 … 2995%3A1527200357

вижте бащата с коя жена пише, че е сгоден хаха
и двамата много ми допадат, нека са щастливи с две ремонтирани къщи Grinning

# 81
  • Мнения: 39 473
И тя ли е участвала в предаването?

# 82
# 83
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Дайте жокер моля ви, коя беше тя? Познато ми е лицето, но не се сещам.

# 84
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Гледах ги днес, хареса ми епизода😊 Браво на майсторите😉
За клюката...и аз не се сещам за тази жена ......мааалко ми прилича на една много млада самотна майка, но не съм сигурна.....лепеше тапети по стените, защото не можеше да си направи ремонт😉

# 85
  • Мнения: 3 865
Зарадва ме епизода (безвкусицата с цветовете вече не ми се коментира)  ама как ще се съберат в един дом, та дори и ремонтиран, 7 членно семейство. Иначе и тоя баща и приятелката му - майката от преден епизод са ми симпатични. Дано занапред им върви в живота

# 86
  • Мнения: 442
Дайте жокер моля ви, коя беше тя? Познато ми е лицето, но не се сещам.

Самотната майка от епизод 10.


Къщата беше  много странна - ниски тавани, хаотично разположени стаи, разлика в нивата на подовете и в отчайващо състояние, така че  се справиха  добре с ремонта. Защо боядисват винаги в толкова много и наситени цветове си остава загадка. Струва ми се, че спонсорите си разчистват складовете от боите, които никой не купува. Simple Smile
Изненада ме решението да залепят 3 пана за таван зад мивката в банята, много грозно, криво и недомислено.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 11:38 от brieta

# 87
  • Мнения: 9 701
Еее, като гледам в това предаване скоро ще можеш да уредиш цялата рода Wink
Няма лошо де, щом се нуждаят хората..

# 88
  • София
  • Мнения: 4 429


ЛИНК епизод 10

като разгледах профилите и снимките им във Фейсбук, се вижда, че децата им се разбират добре, че те двамата са влюбени и ако се съберат да живеят заедно, когато той довърши вторият етаж на къщата, ще си живеят като в сериала ,,Стъпка, по стъпка'' Simple Smile дано им се получи и са щастливи, а кой кого е препоръчал, докато са му правили ремонта, той - нея или тя - него, не е ясно.

# 89
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Ама втория етаж техен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт