Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 544
  • 795
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Бабата я зарязал дядото. Брат ѝ го напуснала жена му и останал с детето. Дъщеря ѝ я зарязал бащата на детето ѝ. Синът ѝ разделен с жена му, поради недостиг на... легла. Съвсем спонтанно ми се изплъзна репликата: "тИя са е*ати каръците". Rolling Eyes


А младата жена каква им е? Тя май не е циганка...

# 451
  • Мнения: 1 485
Бабата я зарязал дядото. Брат ѝ го напуснала жена му и останал с детето. Дъщеря ѝ я зарязал бащата на детето ѝ. Синът ѝ разделен с жена му, поради недостиг на... легла. Съвсем спонтанно ми се изплъзна репликата: "тИя са е*ати каръците". Rolling Eyes


А младата жена каква им е? Тя май не е циганка...
Жената, от която има дете Трайчо. Бяха сърдечни и симпатични. Едното дете беше доста русичко и бяло.

# 452
  • Мнения: 14 966
Точно това си мислех и аз- жената на Трайчо беше много хубава и въобще не приличаше на етноса.

# 453
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Младата жена е жена на сина и не е циганка.
Аз не разбрах само къде ще спи бабата Цветанка, че трябваше да изляза за малко. И апартамента тристаен ли е? То пак е дядовата ръкавичка.

# 454
  • на село
  • Мнения: 3 926
Тези не схванах,  кой какъв е, младата жена ( по- бялата) и симпатичното момиче кои са, а малките момиченца ?

# 455
  • Мнения: 1 485
Младата жена е жена на сина и не е циганка.
Аз не разбрах само къде ще спи бабата Цветанка, че трябваше да изляза за малко. И апартамента тристаен ли е? То пак е дядовата ръкавичка.
Двустаен. В едната Трайчо и жена му, в другата три поколения жени. Имат и кухня.

# 456
  • Мнения: 14 966
Ще спи с дъщеря си и племенницата в стаята с трите легла.
В кухнята пердето беше от Икеа

# 457
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мале...8 души в двустаен, лудница.

# 458
  • Мнения: 1 265
Легла за всички се намериха, но гардероби за дрехите на тези 7 човека откъде ще се вземат?
Преди имаше голям гардероб в коридора и голяма секция в хола.
Освен чекмеджета на едно от детското леглото, май място за гардероби няма.
Коридора е празен и са си спестили парите там за нов гардероб!

# 459
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Може би матраците се повдигат и там да са дрехите. Ама то пак си трябва гардероб де.

# 460
  • Мнения: X
Каква е тая любов, какво е това чудо...с тоя циганин и цялата му рода навряна.

# 461
  • Мнения: 14 081
Снахата е българка и досега е живяла отделно с детето им, защото не е имало място за тях. Имам чувството, че половината цигани се казват Трайчо, а другата половина - Райчо. Joy

# 462
  • Мнения: 1 265
В хола имаше ли отделно легло за детето на сина или то трябваше на двуетажно с другите да спи?
В другата стая освен двете единични за бабата и дъщерята и двуетажното , друго легло за девойката имаше ли?

# 463
  • Мнения: X
Отделно с детето? Без Трайчо? Ми то по- добре, отколкото с целия катун. А това момиче Натали на кого е, защо пишеше племенница, а живее и тя с тях? Пропуснах началото.

# 464
  • Мнения: 14 081
Момичето е племенница на бабата, дъщеря на починалия ѝ брат. Него пък жена му го зарязала приживе.

Общи условия

Активация на акаунт