Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 540
  • 795
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 925
4 поста по- нагоре Mari_Mar е дала директен линк Blush

# 481
  • Мнения: 22 867
Свестни хора ми се видяха и на мен, добре им помогнаха от предаването без значение от мотивите, дали е заради толерантността или друго. Peace

# 482
  • Мнения: 15 216
Трудно ще им бъде 7 човека в 2+К, но те бяха щастливи. Впечатли ме това, че преди ремонта, със стари, очукани мебели, куп неразбории, нямаше нахвърляни дрехи, обувки. Беше много скромно и бедно, но чисто и подредено.

О, "любимия" мокет. Предпочитам добре сложен балатум, поне се чисти лесно и не поема миризми, като мокета.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 16:18 от Mama_Nana

# 483
  • София
  • Мнения: 5 247
Хубаво им направиха жилището. Особено банята имаше нужда, но нещо батерията над мивката ми се видя бая високо и дано не им пръска. Също в хола върху паркета застлаха любимия си мокет, което хич не ми допада. Трябваше да покажат фирмата , с която боядисват стените и доста смешно рецитираха пред камера.

# 484
  • Мнения: 12 033
За чистото и подреденото не ме изненада. Не съм влизала в цигански дом, независимо беден или богат, и да е било мръсно и разхвърляно.
Не ми хареса, че преградиха хола. Пак хол, ама миниатюрен, че и семейство ще спи там. Трябваше да пренесат там кухнята, а кухнята да стане спалня за Трайчо и семейството му.

# 485
  • Мнения: X
И аз смятам, че трябваше да направят хол с кух.кът и диван, на който да спи бабата.
Кухнята да е за Трайчо, жена и дете.
А в спалнята да са дъщерята с детенцето и племенницата.

Иначе като чух цигани бях малко предубедена, но ми харесаха. Допадна ми и това, че нямаха по 5 деца, а по 1.

# 486
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Е как бившата кухня ще побере и спалня, и детско легло. У нас сме направили такова преустройство, има място само за спалня и съвсем малък тесен шкаф /35 см дълбок/. Изобщо няма къде да се сложи нищо друго. За панелен блок иде реч.

# 487
  • Мнения: 12 033
Зависи от размера на кухнята, че и при тях има разлики. Да, тясно е. Както кухнята е тясна за четирима дори, така и новият хол е малък за седмина, а за спалня изобщо няма място. Ще спят на дивана. В кухнята можеше да спят на Приста. Вярно, че е тясно, но това имат. И защо не са им дали по-голямо като са толкова хора? Три семейства в двустаен.

# 488
  • Мнения: 6 185
В утрешния епизод майката е само с едно дете ,красива дъщеря
https://www.btv.bg/video/shows/brigada-nov-dom/video/istorijata- … gada-nov-dom.html

# 489
  • Мнения: X
Интелигетна жена и много красиво момиче.

# 490
  • Мнения: 4 402
И се е опитвала сам-сама да прави някакви подобрения.

# 491
  • Мнения: X
Много е тъжно да гледаш толкова образовани хора, докарани до това състояние...Милите, две жени се мъчили да правят иновации, оправили вратата, други неща...Интересно как самотните жени могат да се справят все някак, а в епизодите с мъжете голям хленч пада...

# 492
  • Мнения: 5 677
Не ми харесва, че предаването акцентира на драмата всеки път. Ясно е, че подбиратат изстрадали семейства но прекаляват.

# 493
  • Мнения: X
Жилището общинско ли е, че изпуснах началото?

# 494
  • Мнения: 11 569
Не казаха дали е общинско.
От 15 год. живеят там и още го изплащат.
Дивана що така го потрошиха, биваше.

Общи условия

Активация на акаунт