Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 534
  • 795
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 867
Не знам кога снимат, но при такива, междувременно случили се, събития биха могли накратко някак да споменат за тях. Няма нужда да се скача на заминал си човек. Сетих се за реакцията на сина му, сега може и да съжалява за казаното детето, след като баща му вече го няма. Абе, нещо не е както трябва..... Peace

# 661
  • Мнения: 1 715
Предаването е снимано миналото лято,а доколкото виждам от фейсбук бившият съпруг на Камелия е починал преди 6 месеца.

Да. Как ли са се чувствали родителите му, гледайки така поднесеното предаване шест месеца след смъртта му?!
И също съболезновават на Камелия, нали той липсваше в живота и тотално?!

Предаването е снимано лятото на 2018,а той е починал след това декември 2018.
Но аз си мисля,че истината има две страни и драматизма в представянето на историята е в повече.

# 662
  • Мнения: 2 015
Не знам кога снимат, но при такива, междувременно случили се, събития биха могли накратко някак да споменат за тях. Няма нужда да се скача на заминал си човек. Сетих се за реакцията на сина му, сега може и да съжалява за казаното детето, след като баща му вече го няма. Абе, нещо не е както трябва..... Peace

Несъмнено са знаели от телевизията за този обрат в сюжета. Но въпреки всичко, нещата пак бяха поднесени мелодраматично. Изчезнал, незаинтересован от децата съпруг,  а всички състрадават на опечалената съпруга. Е, това ако не е някакъв оксиморон.



Димана_78
писали сме едновременно почти едно и също


п.п. Направо ми викайте вече Касандра/но, не сапунката/ още преди горния коментар днес си позволих да осъдя тази мелодраматургия, както и винаги в по-предните серии, където е много лесно да виниш някой набеден, който в предаването няма право на реплика и защита.

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 19:28 от Walnuss

# 663
  • Мнения: X
Аз пък да ви кажа, че много грешите по отношение на "добротата" на Наталия Симеонова. От нея по-голяма актриса ... По стечение на обстоятелствата присъствах на снимките на издание на предаването й. Герой беше дете с тежки проблеми. Снимките течаха на етапи - Наталия задава няколко въпроса, после камерата снима да спира за малко, намесва се екипа, обясняват на героите какво следва, пак почват снимки. По време на интервюто тя си слагаше трагичната физиономия, с треперещ глас задаваше най-драматичните въпроси, дори прегръщаше притесненото дете. Кажеше ли "стоп" режисьора, ставаше, отива настрани, не се намесваше, не разговаряше с никого, гледаше отегчено, и си зяпаше  телефона. Пак снимки, пак треперещ гласец ,прочувствени думи и жални гримаси. Дори почна да нервничи, защото детето се притесняваше от снимките и изкоментира отстрани нещо от сорта"  май няма да приключим скоро". Е, приключиха.. Тя само кимна за довиждане, излезе си първа и си тръгна сама. Екипът остана да доуточнява следващите снимки, нали след дни се смимаше изпълнението на желанието. Тази жена извън снимките не погледна никого, не каза една дума извън ефир на детето, нито на семейството. Човек, който си работи по сценарий и си тръгва след снимките.Това е.

# 664
  • Мнения: 22 867
Аз съм далече от мисълта, че Наталия лично прави добрините.Просто независимо от всичко, помагаха на нуждаещи се хора, та това ми е положителното. А съм срещала доволни от нея участници в предаването. Е, само двама, но и на един да е помогнала, пак е нещо. Peace

# 665
  • Мнения: 2 015
Аз пък да ви кажа, че много грешите по отношение на "добротата" на Наталия Симеонова. От нея по-голяма актриса ... По стечение на обстоятелствата присъствах на снимките на издание на предаването й. Герой беше дете с тежки проблеми. Снимките течаха на етапи - Наталия задава няколко въпроса, после камерата снима да спира за малко, намесва се екипа, обясняват на героите какво следва, пак почват снимки. По време на интервюто тя си слагаше трагичната физиономия, с треперещ глас задаваше най-драматичните въпроси, дори прегръщаше притесненото дете. Кажеше ли "стоп" режисьора, ставаше, отива настрани, не се намесваше, не разговаряше с никого, гледаше отегчено, и си зяпаше  телефона. Пак снимки, пак треперещ гласец ,прочувствени думи и жални гримаси. Дори почна да нервничи, защото детето се притесняваше от снимките и изкоментира отстрани нещо от сорта"  май няма да приключим скоро". Е, приключиха.. Тя само кимна за довиждане, излезе си първа и си тръгна сама. Екипът остана да доуточнява следващите снимки, нали след дни се смимаше изпълнението на желанието. Тази жена извън снимките не погледна никого, не каза една дума извън ефир на детето, нито на семейството. Човек, който си работи по сценарий и си тръгва след снимките.Това е.

Ужас! Вземам си думите обратно. Актриса значи в добродетелна роля. Край , снемам доверието. Още по-жестоко ще се вглеждам и критикувам.
Иска ми се да вярвам, бе хора, че има още останал алтруизъм в тоя консуматорски свят.

# 666
  • Мнения: 4 383
Коя е Наталия Симеонова?

# 667
  • Мнения: X
Аз не твърдя, че предаването на Наталия не е било причина да се случват добри неща. Обаче като прочетох, че от нея струяла "искреност", и работела от сърце, се сетих колко "искрена" беше всъщност.
Но хората не са виновни, ще остават с такова впечатление, то и аз бях с такова преди да видя нещата отвътре.

# 668
  • Мнения: 2 015
Водеше предаването *Предай нататък/*. Бивша жена на Денис Ризов- милионер, музикант и продуцент.

# 669
  • Мнения: 22 867
Коя е Наталия Симеонова?

Журналистка, тв водеща, аз я помня от Море от любов и Предай нататък. Жена на Денис Ризов /разделени са/, от Ахат, китарист, продуцент......

Писали сме с Walnuss едновременно.

# 670
  • Мнения: X
Аааа, настояща жена си му е на Денис:) По документи де.
Скоро гледах някакво интервю с нея, в което заяви, че въпреки че от много години не са заедно, за нея цял живот ще остане съпруга й. Да си знае човека, че умиране има, отърване няма:)

# 671
  • Мнения: 1 925
Ужас, това изказване звучи зловещо и доста обсебващо.

# 672
  • Мнения: 14 081
Никога не ми е харесвала Наталия, с тази чорлава, изтощена коса и червени скули. Гледах "Море от любов", но тя не можа да ми стане симпатична.
Аз пък вчера се разплаках, когато жената се радваше. Вярно, че и остарявам и нещо станах по-чувствителна, но тя така се радваше...

# 673
  • Мнения: 15 216
Иска ми се да вярвам, бе хора, че има още останал алтруизъм в тоя консуматорски свят.
Вярвай, има, но не се показва по ТВ.

# 674
  • Мнения: 4 383
Благодаря за отговорите. Не ми е позната, защото не живея от много години в България и не съм много в час с всички предавания и знаменитости. Ахат съм ги чувала обаче.

Общи условия

Активация на акаунт